"Қызмет көрсету статистикасы бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары мен оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Төрағасының 2014 жылғы 27 қазандағы № 24 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 129 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 23 қыркүйекте № 12095 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 159 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 08.11.2017 № 159 бұйрығымен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 01.01.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 12-бабының 3) және 8) тармақшаларына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 33 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 3 қазанда № 9779 болып тіркелген) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті туралы ереженің 13-тармағы 9) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1) "Қызмет көрсету статистикасы бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары мен оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Төрағасының 2014 жылғы 27 қазандағы № 24 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 9911 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2-қосымшалар осы бұйрықтың 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы Заң басқармасымен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн он күнтiзбелiк күн iшiнде мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Интернет-ресурсында міндетті түрде жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 27 октября 2014 года № 24 "Об утверждении статистических форм общегосударственных статистических наблюдений по статистике услуг и инструкций по их заполнению"
Приказ Председателя Комитета по статистике Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 129. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2015 года № 12095. Утратил силу приказом Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 8 ноября 2017 года № 159.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики РК от 08.11.2017 № 159 (вводится в действие с 01.01.2018).
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.01.2016 г.
В соответствии с подпунктами 3) и 8) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", а также с подпунктом 9) пункта 13 Положения о Комитете по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан, утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 сентября 2014 года № 33, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9779, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан 27 октября 2014 года № 24 "Об утверждении статистических форм общегосударственных статистических наблюдений по статистике услуг и инструкций по их заполнению" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9911, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 2 февраля 2015 года), следующие изменения:
приложения 1, 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему приказу.
2. Управлению планирования статистической деятельности совместно с Юридическим управлением Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) обязательную публикацию настоящего приказа на Интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарына жұмыс бабында басшылыққа алу үшін жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық ресми жариялауға жатады және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті төрағасының
2015 жылғы 25 тамыздағы
№ 129-бұйрығына
1-қосымша
Мемлекеттік статистика органдары құпиялылығына кепілдік береді
Конфиденциальность гарантируется органами государственной статистики
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2014 жылғы 27 қазандағы № 24 бұйрығына 1-қосымша
Приложение 1 к приказу Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 27 октября 2014 года № 24
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны
Статистическая форма общегосударственного статистического наблюдения
Аумақтық статистика органына тапсырылады
Представляется территориальному органу статистики
Статистикалық нысанды толтыруға жұмсалған уақыт, сағатпен (қажеттiсiн қоршаңыз)
Время, затраченное на заполнение статистической формы, в часах (нужное обвести)
1 сағатқа дейiн
до 1 часа
1-2
2-4
4-8
8-40
40 сағаттан артық
более 40 часов
Статистикалық нысанды www.stat.gov.kz сайтынан алуға болады
Статистическую форму можно получить на сайте www.stat.gov.kz
Мемлекеттік статистиканың тиісті органдарына дәйексіз деректерді ұсыну және алғашқы статистикалық деректерді тапсырмау "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 497-бабында көзделген әкімшілік құқық бұзушылықтар болып табылады.
Представление недостоверных и непредставление первичных статистических данных в соответствующие органы государственной статистики являются административными правонарушениями, предусмотренными статьей 497 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".
Статистикалық нысан коды 0621102
Код статистической формы 0621102
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2 – қызмет көрсету
2 – услуги
Отчет об объеме оказанных услуг
Тоқсандық
Квартальная
Есепті кезең Отчетный период
тоқсан
квартал
жыл
год
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлері номенклатурасының 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес, қызметкерлерінің санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности работников, с основным видом деятельности согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности: 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96.
Тапсыру мерзімі – есепті кезеңнен кейін 25 күні.
Срок представления – 25 числа после отчетного периода.
БСН коды
код БИН

3. Управлению планирования статистической деятельности Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан довести настоящий приказ до структурных подразделений и территориальных органов Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан для руководства в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
А. Смаилов
Приложение 1
к приказу Председателя Комитета по
статистике Министерства национальной
экономики Республики Казахстан
от 25 августа 2015 года № 129
Мемлекеттік статистика органдары құпиялылығына кепілдік береді
Конфиденциальность гарантируется органами государственной статистики
Жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысаны
Статистическая форма общегосударственного статистического наблюдения
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2014 жылғы 27 қазандағы № 24 бұйрығына 1-қосымша
Приложение 1 к приказу Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 27 октября 2014 года № 24
Аумақтық статистика органдарына тапсырылады
Представляется территориальному органу статистики
Статистикалық нысанды толтыруға жұмсалған уақыт, сағатпен (қажеттiсiн қоршаңыз)
Время, затраченное на заполнение статистической формы, в часах (нужное обвести)
1 сағатқа дейiн
1-2
2-4
4-8
8-40
40 сағаттан артық
до 1 часа
более 40 часов
Статистикалық нысанды www.stat.gov.kz сайтынан алуға болады
Статистическую форму можно получить на сайте www.stat.gov.kz
Мемлекеттік статистиканың тиісті органдарына дәйексіз деректерді ұсыну және алғашқы статистикалық деректерді тапсырмау "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 497-бабында көзделген әкімшілік құқық бұзушылықтар болып табылады.
Представление недостоверных и непредставление первичных статистических данных в соответствующие органы государственной статистики являются административными правонарушениями, предусмотренными статьей 497 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".
Статистикалық нысан коды 0621102
Код статистической формы 0621102
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2 – қызмет көрсету
2 – услуги
Отчет об объеме оказанных услуг
Тоқсандық
Квартальная
Есепті кезең
Отчетный период
тоқсан
квартал
жыл
год
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлері номенклатурасының 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес, қызметкерлерінің санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности работников, с основным видом деятельности согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности: 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96.
Тапсыру мерзіміесепті кезеңнен кейін 25 күні.
Срок представления – 25 числа после отчетного периода.
БСН коды
код БИН

1. Қызмет көрсетілген өңірді көрсетіңіз (облыс, қала, аудан)
Укажите регион оказания услуг (область, город, район)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес аумақ коды (статистика органының қызметкерлерімен толтырылады)
Код территории согласно Классификатору административно-территориальных объектов (заполняется работником органа статистики)
2. Негізгі түрі бойынша көрсетілген қызмет көлемін көрсетіңіз, мың теңге
Укажите объем оказанных услуг по основному виду деятельности, тыс. тенге
Жол коды
Код строки
Наименования показателя
Наименования показателя
Барлығы
Всего
А
Б
1
1
Көрсетілген қызмет көлемі
Объем оказанных услуг
1.1
одан - халыққа көрсетілген қызметтер
из них - услуги оказанные населению
Атауы Мекенжайы
Наименование _______________________ Адрес ___________________
______________________________ ___________________
Телефон ___________________________
Электрондық пошта мекенжайы
Адрес электронной почты _____________________________
Орындаушы
Исполнитель _________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) телефоны
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Басшы
Руководитель ________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Бас бухгалтер
Главный бухгалтер ___________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Мөрдің орны (бар болған жағдайда)
Место для печати (при наличии)
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті төрағасының
2015 жылғы 25 тамыздағы
№ 129 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті төрағасының
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 24 бұйрығына
2-қосымша
"Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп" (коды 0621102,
индексі 2-қызмет көрсету, кезеңділігі тоқсандық) жалпы
мемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық
нысанын толтыру жөніндегі нұсқаулық
1. Осы "Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп" (коды 0621102, индексі 2-қызмет көрсету, кезеңділігі тоқсандық), жалпымемлекеттік статистикалық байқау бойынша статистикалық нысанды толтыру жөніндегі нұсқаулық (бұдан әрі - Нұсқаулық) "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабы 8) тармақшасына сәйкес әзірленді және "Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп" (коды 0621102, индексі 2-қызмет көрсету, кезеңділігі тоқсандық), жалпымемлекеттік статистикалық байқаудың статистикалық нысанын толтыруды нақтылайды.

1. Қызмет көрсетілген өңірді көрсетіңіз облыс, қала, аудан.
Укажите регион оказания услуг область, город, район.
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес аумақ коды (статистика органының қызметкерімен толтырылады)
Код территории согласно Классификатору административно-территориальных объектов (заполняется работником органа статистики)
2. Негізгі түрі бойынша көрсетілген қызмет көлемін көрсетіңіз, мың теңге
Укажите объем оказанных услуг по основному виду деятельности, тыс. тенге
Жол коды
Код строки
Наименование показателя
Наименование показателя
Барлығы
Всего
А
Б
1
1
Көрсетілген қызметтер көлемі
Объем оказанных услуг
1.1
одан - халыққа көрсетілген қызметтер
из них - услуги оказанные населению
Атауы Мекенжайы
Наименование______________________________ Адрес ________________
______________________________ ________________
Телефоны _________________________________
Электрондық пошта мекенжайы
Адрес электронной почты __________________
Орындаушы
Исполнитель _____________________________________ ___________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) телефоны
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Басшы
Руководитель ____________________________________ ___________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Бас бухгалтер
Главный бухгалтер _______________________________ ___________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Мөрдің орны (бар болған жағдайда)
Место для печати (при наличии)
Приложение 2
к приказу Председателя Комитета по
статистике Министерства национальной
экономики Республики Казахстан
от 25 августа 2015 года № 129
Приложение 2
к приказу Председателя Комитета по
статистике Министерства национальной
экономики Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 24
Инструкция по заполнению статистической формы
общегосударственного статистического наблюдения "Отчет об
объеме оказанных услуг" (код 0621102, индекс 2-услуги,
периодичность квартальная)
1. Настоящая Инструкция по заполнению статистической формы общегосударственного статистического наблюдения "Отчет об объеме оказанных услуг" (код 0621102, индекс 2-услуги, периодичность квартальная) (далее - Инструкция) разработана в соответствии с подпунктом 8) статьи 12 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и детализирует заполнение статистической формы общегосударственного статистического наблюдения "Отчет об объеме оказанных услуг" (код 0621102,
индекс 2-услуги, периодичность квартальная).

2. Осы статистикалық нысанды Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің төменде келтірілген кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі қызмет көрсету саласы болып табылатын респонденттер тапсырады:
1) 58 - баспа қызметі;
2) 59 - кино-, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламалар, фонограмма мен музыкалық жазбалар өндіру;
3) 60 - бағдарлама және теле-радио хабарлама жасау бойынша қызмет;
4) 62 - компьютерлік бағдарламалау, кеңестер беру және басқа ілеспе қызметтер;
5) 63 - ақпараттық қызметтердің жұмысы;
6) 64.20.0 - холдингтік компаниялар қызметі;
7) 68 - жылжымайтын мүлікпен жасалатын операциялар;
8) 69 - құқық және бухгалтерлік есеп саласындағы қызмет;
9) 70 - бас компаниялар қызметі; басқару мәселелері бойынша кеңестер беру;
10) 71 - сәулет, инженерлік ізденістер, техникалық сынақтар мен талдау саласындағы қызмет;
11) 72 - ғылыми зерттеулер және әзірлемелер;
12) 73 - жарнама қызметі және нарық конъюнктурасын зерттеу;
13) 74 - өзге де кәсіби, ғылыми және техникалық қызмет;
14) 75 - ветеринарлық қызмет;
15) 77 - жалдау, жалға беру, лизинг;
16) 78 - жұмысқа орналастыру;
17) 80 - қауіпсіздікті қамтамасыз ету және тергеу жүргізу бойынша қызмет;
18) 81 - ғимараттарға және аумақтарға қызмет көрсету саласындағы қызмет;
19) 82 - әкімшілік-басқару, шаруашылық және өзге де қосалқы қызмет көрсету саласындағы қызмет;
20) 90 - шығармашылық, өнер және ойын-сауық саласындағы қызмет;
21) 91 - кітапханалардың, мұрағаттардың, мұражайлардың және мәдени қызмет көрсететін басқа мекемелердің қызметі;
22) 92 - құмар ойындар және бәс тігуді ұйымдастыру қызметі;
23) 93 - спорт, демалыс пен ойын-сауықты ұйымдастыру саласындағы қызмет;
24) 95 - компьютерлерді, тұрмыстық бұйымдар мен жеке тұтынатын заттарды жөндеу;
24) 96 - өзге де дербес қызметтер көрсету.
3. Егер құрылымдық бөлімшеге заңды тұлға статистикалық нысанды тапсыру бойынша өкілеттік берсе, онда ол өзі орналасқан жердегі статистика органдарына осы статистикалық нысанды ұсынады. Егер құрылымдық бөлімшеде статистикалық нысанды тапсыру бойынша өкілеттіктері болмаса, онда заңды тұлға өзі орналасқан жердегі статистика органдарына олардың аумақтарын көрсете отырып құрылымдық бөлімшелер бөлінісінде статистикалық нысанды ұсынады.
4. 1-жолда қызметтің негізгі түрі бойынша көрсетілген қызметтер көлемі бүтін санда көрсетіледі, "Қызметтің негізгі түрлері бойынша көрсетілген қызметтер көлемі" көрсеткіші олардың төлемінің уақытына тәуелсіз (яғни орындалған қызмет көрсетулердің көлемін есептеу аудару әдісі бойынша жүргізіледі) орындау сәтіндегі көрсетілген қызметтер құнын білдіреді.
Статистикалық байқауға жататын қызметтің негізгі түрі бойынша қызмет көрсетулердің тізбесі Қызмет көрсетудің статистикалық жіктеуішіне (бұдан әрі - КҚСЖ) сәйкес көрсетіледі, Қазақстан Республикасы Статистика Агенттіктің интернет-ресурсында www.stat.gov.kz "Жіктеуіштер" бөлімінде орналасқан.

2. Данную статистическую форму представляют респонденты с основным видом деятельности в сфере услуг согласно нижеперечисленным кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД):
1) 58 - издательская деятельность;
2) 59 - производство кино-, видеофильмов и телевизионных программ, фонограмм и музыкальных записей;
3) 60 - деятельность по созданию программ и телерадиовещание;
4) 62 - компьютерное программирование, консультации и другие сопутствующие услуги;
5) 63 - деятельность информационных служб;
6) 64.20.0 – деятельность холдинговых компаний;
7) 68 - операции с недвижимым имуществом;
8) 69 - деятельность в области права и бухгалтерского учета;
9) 70 - деятельность головных компаний; консультации по вопросам управления;
10) 71 - деятельность в области архитектуры, инженерных изысканий, технических испытаний и анализа;
11) 72 - научные исследования и разработки;
12) 73 - рекламная деятельность и изучение рыночной конъюнктуры;
13) 74 - прочая профессиональная, научная и техническая деятельность;
14) 75 - ветеринарная деятельность;
15) 77 - аренда, прокат, лизинг;
16) 78 - трудоустройство;
17) 80 - деятельность по обеспечению безопасности и расследованию;
18) 81 - деятельность в области обслуживания зданий и территорий;
19) 82 - деятельность в области административно-управленческого, хозяйственного и прочего вспомогательного обслуживания;
20) 90 - деятельность в области творчества, искусства и развлечений;
21) 91 - деятельность библиотек, архивов, музеев и других учреждений культурного обслуживания;
22) 92 - деятельность по организации азартных игр и заключения пари;
23) 93 - деятельность в области спорта, организации отдыха и развлечений;
24) 95 - ремонт компьютеров, предметов личного потребления и бытовых товаров;
25) 96 - предоставление прочих индивидуальных услуг.
3. В случае если структурному подразделению делегированы полномочия по сдаче статистической формы юридическим лицом, то оно представляет данную статистическую форму по месту своего нахождения в органы статистики. В случае если структурное подразделение не имеет полномочий по сдаче статистической формы, то юридическое лицо представляет статистическую форму в органы статистики по месту своего нахождения в разрезе своих структурных подразделений с указанием их местонахождения.
4. В строке 1 указывается объем оказанных услуг по основному виду деятельности в целых числах. Показатель "Объем оказанных услуг по основному виду деятельности" представляет собой стоимость оказанных услуг на момент их выполнения, независимо от времени их оплаты (то есть учет объема выполненных услуг ведется по методу начисления).

5. Көрсетілген қызметтер көлеміне халық қаражаты және қызмет тұтынушылардың басқа санаттарының қаражаты есебінен (кәсіпорындардың меншік қаражаты және қызмет көрсетулерді төлеуге мемлекеттік бюджеттен төленген алынғандары қосылады) төленген қызмет көрсетулер қосылады.
Көрсетілген қызметтер көлеміне, оларға төлем уақыты бойынша емес, өндіріс процесіне шығу сәтіндегі қызметтерді ұсынумен байланысты барлық шығындар қосылады:
1) көліктік-дайындау шығыстарын есептегенде негізгі материалдардың, шикізаттың құны;
2) өндірістік және басқа да қажеттіліктерге (сынақ өткізу, тәжірибе, бақылау және тағы басқалар) пайдаланылатын материалдардың және жартылай фабрикаттардың сатып алу құны;
3) қызмет көрсету өндірісі үшін пайдаланылатын отынды сату шығындары, сондай-ақ сатып алынатын энергияның барлық түрлерінің құны (электрлік, отындық, сығылған ауа және басқа);
4) табиғи шикізатты пайдаланумен байланысты шығындар (су шаруашылығы жүйесінен алынған суға төлем, түбіріне жіберілген ағашқа төлемінің бір бөлігі);
5) бөгде субьектілермен орындалған өндірістік сипаттағы жұмыстар мен қызмет көрсетулер құны;
6) өзге де материалдық шығындар;
7) субъектіге меншік, жедел басқару құқығында тиесілі барлық негізгі құралдардың түрлері, сондай-ақ ұзақ мерзімді жалға алынатын негізгі құралдар бойынша амортизациялық аударымдардың есепті кезең ішінде есептілік соммасы;
8) жалақы төлеміне шығыстар;
9) өзге де шығыстар: салықтар мен бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, іс-сапарлық, өкілдік шығыстар, қайырымдылық көмек және т. б.;
10) кеңестік, тергеу жүргізу бойынша және қауіпсіздікті қамтамасыз ету, жарнама, банк қызметтері және т.б. сияқты бөгде ұйымдармен көрсетілген қызметтер құны;
11) ағымдағы жөндеу, коммуналдық қызметтер және тағы басқалар.
Көрсетілген қызметтер көлеміне мерзімін ұзарту, оның шығарылуы мен өнімділігін арттыру мақсатында құрылысқа немесе ғимараттарға күрделі жөндеу және құрылғыларды жаңарту және машиналар мен жабдықтар жөндеу шығыстары қосылмайды (мұндай шығындар негізгі капиталға жалпы жинақтау ретінде түсіндіріледі).
6. 1.1 жолда көрсетілген халықтың жеке меншік қаражаты, көрсетілген қызметі көрсетіледі.
7. Осы статистикалық нысанды тапсыру қағаз тасығышта немесе электронды форматта жүзеге асырылады. Статистикалық нысанды электронды форматта толтыру Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурсында (www.stat.gov.kz) орналастырылған "Деректерді он-лайн режимде жинау" ақпараттық жүйесін қолдану арқылы жүзеге асырылады.
7. Арифметикалық - логикалық бақылау
1) 1-бөлім "Қызметтің негізгі түрі бойынша көрсетілген қызмет көлемі туралы ақпарат":
1-баған > әр жол бойынша 2-баған.

5. В объем оказанных услуг включаются доходы от услуг, оплаченных за счет собственных средств населения, и средств других категорий потребителей услуг (включает собственные средства предприятий и полученные из государственного бюджета на оплату услуг) без НДС.
В объем оказанных услуг включаются все затраты по предоставлению услуг в момент их вхождения в процесс производства, а не по времени их оплаты:
1) стоимость сырья, основных материалов с учетом транспортно-заготовительных расходов;
2) стоимость покупных материалов и полуфабрикатов, используемых на производственные и иные нужды (проведение испытания, контроля и тому подобное);
3) затраты на приобретение топлива, используемое для производства услуг, а также стоимость всех видов покупной энергии (электрической, тепловой, сжатого воздуха и другой);
4) затраты, связанные с использованием природного сырья (в части платы за древесину, отпускаемой на корню, платы за воду, забираемую из водохозяйственных систем);
5) стоимость работ и услуг производственного характера, выполненных сторонними субъектами;
6) прочие материальные затраты;
7) начисленная за отчетный период сумма амортизационных отчислений по всем видам основных средств, принадлежащих субъекту на праве собственности, оперативного управления, а также долгосрочно арендуемых основных средств;
8) расходы на заработную плату;
9) прочие расходы: налоги и другие обязательные платежи в бюджет, командировочные, представительские расходы, благотворительная помощь и другие;
10) стоимость услуг, оказанных сторонними организациями, такие как консультативные, по проведению расследований и обеспечению безопасности, реклама, услуги банков и тому подобное;
11) текущий ремонт, коммунальные услуги и так далее.
В объем оказанных услуг не включаются расходы на строительство или капитальный ремонт зданий и сооружений, модернизацию и ремонт машин и оборудования с целью увеличения срока их эксплуатации и повышения производительности (такие расходы трактуются как валовое накопление основного капитала).
В объем оказанных услуг по организации азартных игр и заключению пари (СКУ 92) включается разница между ставками и выплатами выигрышей.
6. В сроке 1.1 указывается объем услуг, оказанных за счет собственных средств населения. Услуги, оказанные населению за счет средств государственного бюджета указываются в строке 1.
7. Представление данной статистической формы осуществляется на бумажном носителе или в электронном формате. Заполнение статистической формы в электронном формате осуществляется посредством использования информационной системы "Сбор данных в он-лайн режиме", размещенного на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства нацинальной экономики Республики Казахстан (www.stat.gov.kz).
8. Арифметико-логический контроль:
Раздел 1. "Информация об объеме оказанных услуг по основному виду деятельности":
строка 1 > строки 1.1.