Ғарыш қызметі саласындағы тексеру парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 858 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 631 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 6 қазанда № 12143 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 1218 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 810 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің 22.12.2015 № 1218 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 28.12.2015 № 810 бірлескен бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау туралы» 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Осы бірлескен бұйрыққа қосымшаға сәйкес ғарыш қызметi саласындағы тексеру парағының нысаны бекiтiлсiн.
2. Мыналардың:
1) «Ғарыш қызметі аясында жеке кәсіпкерлік саласындағы тәуекелдер дәрежесін бағалау өлшемдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 46/нқ және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 119 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7671 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 16 маусымда № 324-329 (27403) жарияланған);
2) «Ғарыш қызметі аясында жеке кәсіпкерлік саласындағы тексеру парағының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 47/нқ және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 120 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7672 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 16 маусымда № 324-329 (27403) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Аэроғарыш комитеті (Т.А. Мұсабаев):
1) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;

Об утверждении формы проверочного листа в области космической деятельности
Совместный приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 17 августа 2015 года № 858 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 631. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2015 года № 12143. Утратил силу совместным приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 декабря 2015 года № 1218 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 810
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 22.12.2015 № 1218 и Министра национальной экономики РК от 28.12.2015 № 810 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан» ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить форму проверочного листа в области космической деятельности согласно приложению к настоящему совместному приказу.
2. Признать утратившими силу:
1) совместный приказ исполняющего обязанности Председателя Национального космического агентства Республики Казахстан от 16 апреля 2012 года № 46/НК и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 20 апреля 2012 года № 120 «Об утверждении критериев оценки степени рисков в сфере частного предпринимательства в области космической деятельности» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7671, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 16 июня 2012 года № 189-190 (27008-27009);
2) совместный приказ исполняющего обязанности Председателя Национального космического агентства Республики Казахстан от 16 апреля 2012 года № 47/НК и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 20 апреля 2012 года № 120 «Об утверждении формы проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области космической деятельности» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 7672, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 16 июня 2012 года № 189-190 (27008-27009).
3. Аэрокосмическому комитету Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Мусабаев Т.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему «Әділет»;

3) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналасуын;
4) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бірлескен бұйрықтың 3-тармағындағы 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсiн.
5. Осы бірлескен бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі   Ұлттық экономика министрі
_____________ Ә. Исекешев          ____________ Е. Досаев
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының Құқықтық
статистика және арнайы есепке алу
жөніндегі комитетінің төрағасы
_____________________ С. Айтпаева
2015 жылғы «____»___________
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2015 жылғы 17 тамыздағы № 858
және Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 631
бірлескен бұйрығына
қосымша
Нысан
Ғарыш қызметі саласындағы тексеру парағы
Тексеруді тағайындаған мемлекеттік орган_____________________________
_____________________________________________________________________
Тексеруді тағайындау туралы акт______________________________________
(№, күні)
Тексерілетін субъектінің (объектінің) атауы__________________________
_____________________________________________________________________
Тексерілетін субъектінің (объектінің) БСН (ЖСН)
_____________________________________________________________________
Орналасқан жерінің мекенжайы_________________________________________
Талаптар тізбесі
Талап етіледі
Талап етілмейді
Талаптарға сәйкес келеді
Талаптарға сәйкес келмейді
1
2
3
4
5
6
Лицензиаттарға
1
Тиісті салада кемінде үш жыл жұмыс өтілімен лицензияланатын қызмет түрінің бейіні бойынша жеке тұлғада (дара кәсіпкерде) жоғары білімінің болуы
2
Ұйым басшысында жоғары білімінің және басшы лауазымында кемінде үш жыл жұмыс өтілінің болуы
3
Заңды тұлғаның штатында тиісті салада кемінде үш жыл жұмыс өтілімен лицензияланатын қызмет түрінің бейіні бойынша жоғары білімі бар мамандар құрамының 10% кем емес болуы
4
Меншік құқығында немесе өзге заңды негізде техникалық-өндірістік базасының (үй-жайлардың немесе арнайы зертханалық немесе стенділік немесе өндірістік немесе технологиялық немесе сынақтық және өлшегіш жабдықтың немесе бақылау-тексеру аппаратурасының) болуы
Лауазымдық тұлға (-лар) ______________ _________ ______________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
______________ _________ ______________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тексерілетін
субъектінің басшысы _________________________ _________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы) (қолы)

3) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 3 настоящего совместного приказа.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
5. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
_______________ А. Исекешев
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
_______________ Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Председатель Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
_____________________ С. Айтпаева
«____»___________ 2015 год
Приложение
к совместному приказу
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 17 августа 2015 года № 858
и
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 4 сентября 2015 года № 631
Форма
Проверочный лист в области космической деятельности
Государственный орган, назначивший проверку _________________________
_____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки ___________________________________________
(№, дата)
Наименование проверяемого субъекта (объекта) ________________________
_____________________________________________________________________
(ИИН), БИН проверяемого субъекта (объекта) __________________________
_____________________________________________________________________
Адрес места нахождения ______________________________________________
Перечень требований
Требуется
Не требуется
Соответствует требованиям
Не соответствует требованиям
1
2
3
4
5
6
Лицензиатам
1
Наличие высшего образования у физического лица (индивидуального предпринимателя) по профилю лицензируемого вида деятельности со стажем работы в соответствующей отрасли не менее трех лет
2
Наличие у руководителя организации высшего образования и стажа работ не менее трех лет на руководящей должности
3
Наличие в штате у юридического лица не менее 10% состава специалистов, имеющих высшее образование по профилю лицензируемого вида деятельности со стажем работы в соответствующей отрасли не менее трех лет
4
Наличие на праве собственности или ином законном основании технико-производственной базы (помещений или специального лабораторного или стендового или производственного или технологического или испытательного и измерительного оборудования или контрольно-проверочной аппаратуры)
Должностное (ые) лицо (а) ______________ _________ ____________
(должность) (подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
______________ _________ _________________________
(должность) (подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель
проверяемого субъекта _________________________ _______________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность) (подпись)