Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 306 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 19 қазанда № 12182 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің өзгерістер енгізілетін бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті (Е.Б. Қанағатов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде елтаңбалы мөрмен куәландырылған қағаз данадағы көшірмесін қоса бере отырып, электрондық тасығышта осы бұйрықтың көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі С.Ж. Мұсайбековке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                 А. Мұхамедиұлы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрінің
2015 жылғы 1 қазандағы
№ 306 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің
өзгерістер енгізілетін бұйрықтарының тізбесі
1. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 30.05.2016 № 148 бұйрығымен.
2. «Дене шынықтыру және спорт сабақтарын өткізу кезіндегі қауіпсіздік қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 68 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9923 болып тіркелген, 2014 жылғы 9 желтоқсандағы «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Дене шынықтыру және спорт сабақтарын өткізу кезіндегі қауіпсіздік қағидаларында:
7-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) техникалық, санитарлық ережелерге және гигиеналық нормативтерге, пайдалану, өрт қауіпсіздігі қағидаларына сәйкес ғимараттарда, уақытша және бейімделген спорт ғимараттарында және мүгедектерге қолжетімді ғимараттарда;».
3. «Спорт түрлерінде пайдаланылатын жануарлар мен құстардың жем-азығы нормативтерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 97 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9992 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 қаңтардағы «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Спорт түрлерінде пайдаланылатын жануарлар мен құстардың жем-азығы нормативтерінде:
2-бөлімнің атауы орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілген, қазақ тіліндегі мәтіні өзгертілмейді.

О внесении изменений в некоторые приказы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 1 октября 2015 года № 306. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2015 года № 12182
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить Перечень приказов Министерства культуры и спорта Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (Канагатов Е.Б.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление копий настоящего приказа на электронном носителе с приложением копии бумажного экземпляра, заверенного гербовой печатью, для официального опубликования в информационно-правовой системе «Әділет» и периодических печатных изданиях;
3) после официального опубликования размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан Мусайбекова С.Ж.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Мухамедиулы
Приложение
к приказу Министра культуры
и спорта Республики Казахстан
от 1 октября 2015 года № 306
Перечень
приказов Министерства культуры и спорта Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения
1. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 30.05.2016 № 148.
2. В приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 3 ноября 2014 года № 68 «Об утверждении Правил безопасности при проведении занятий по физической культуре и спорту» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 9923, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 9 декабря 2014 года) внести следующее изменение:
в Правилах безопасности при проведении занятий по физической культуре и спорту, утвержденных указанным приказом:
в подпункт 1) пункта 7 внесено изменение в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
3. В приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 97 «Об утверждении Нормативов питания животных и птиц, использующихся в видах спорта» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 9992, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 19 января 2015 года) внести следующее изменение:
в Нормативах питания животных и птиц, использующихся в видах спорта, утвержденных указанным приказом:
наименование раздела 2 изложить в следующей редакции:
«2. Ежедневный рацион охотничьих птиц».