"2015-2016 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 437 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2015 жылғы 19 қазандағы № 603 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 16 қарашада № 12286 болып тіркелді
Жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын игеру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «2015-2016 оқу жылына жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мамандықтар бойынша бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 437 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 8 шілдедегі № 11577 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 шілдедегі «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «2015-2016 оқу жылына магистрлерді даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы» осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда берілсін;
2) «2015-2016 оқу жылына РҺD докторларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы» осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда берілсін;
2. Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білім және халықаралық ынтымақтастық департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау үшін жолдауды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Т.О. Балықбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
міндетін атқарушы                         Т. Балықбаев
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым
министрлігінің
2015 жылғы 19 қазандағы
№ 603 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым
министрлігінің
2015 жылғы 3 шілдедегі
№ 437 бұйрығына
3-қосымша
2015-2016 оқу жылына магистрлерді даярлауға арналған
мемлекеттік білім беру тапсырысы
Код Мамандықтар атауы Орындар саны
ғылыми- педагогикалық бағыт бойынша бейінді бағыт бойынша

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 3 июля 2015 года № 437 "О распределении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием по специальностям на 2015-2016 учебный год"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 19 октября 2015 года № 603. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2015 года № 12286
В целях освоения государственного заказа на подготовку кадров с послевузовским образованием ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 3 июля 2015 года № 437 «О распределении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием по специальностям на 2015-2016 учебный год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11577, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 9 июля 2015 года) следующие изменения:
1) «Государственный образовательный заказ на подготовку магистров на 2015-2016 учебный год» изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) «Государственный образовательный заказ на подготовку докторов PhD на 2015-2016 учебный год» изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту высшего, послевузовского образования и международного сотрудничества в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на Интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан Балыкбаева Т.О.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра образования и науки
Республики Казахстан                       Т. Балыкбаев
Приложение 1 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 19 октября 2015 года № 603
Приложение 3 к приказу
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 3 июля 2015 года № 437
Государственный образовательный заказ на подготовку
магистров на 2015-2016 учебный год
Код
Наименование специальности
кол-во мест
научно-педагогическое направление
профильное направление