2. "Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттар бар жабдықты жөндеуге, монтаждауға, оған қызмет көрсетуге рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 144 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10065 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 17-бабының 30) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:".
3. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің м.а. 02.11.2021 № 333 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Күші жойылды - ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 25.06.2021 № 212 (01.07.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

2. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 144 "Об утверждении Правил выдачи разрешений на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10065, опубликованный 20 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в преамбулу внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
3. Утратил силу приказом и.о. Министра энергетики РК от 02.11.2021 № 333 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 25.06.2021 № 212 (вводится в действие с 01.07.2021).