Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 4-6/954 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 2 желтоқсанда № 12335 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 44 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 16.02.2021 № 44 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мақта саласын дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің өзгерістер мен толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
______________ Е. Досаев
2015 жылғы 3 қараша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 28 қазандағы
№ 4-6/954 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің өзгерістер мен толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарына тізбесі
1. "Мақта нарығына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 4-1/582 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11902 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мақта нарығына мониторинг жүргізу қағидаларында:
5-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 4-6/954. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2015 года № 12335. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 февраля 2021 года № 44.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 16.02.2021 № 44 (вводится в действие с 01.01.2022).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития хлопковой отрасли" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
________________ Е. Досаев
3 ноября 2015 года
Приложение
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 октября 2015 года № 4-6/954
Перечень
некоторых приказов Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение
1. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 июня 2015 года № 4-1/582 "Об утверждении Правил проведения мониторинга хлопкового рынка" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11902, опубликованный 10 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах проведения мониторинга хлопкового рынка, утвержденных указанным приказом:
подпункт 6) пункта 5 изложить в следующей редакции:

"6) мақта өңдеу ұйымдарының, мақта тазалау зауыттарының, мақта дайындау ұйымдарының және мақта қабылдау пункттерінің саны;";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Мақта нарығына қатысушылар Заңның 16-бабы 2-тармағына сәйкес уәкiлеттi органмен бекітілетін есепке алу құжаттарының нысандары және есептілікті ұсыну мерзімдері (бұдан әрі – есептілік нысаны) бойынша айына бір рет, есепті айдан кейінгі айдың 10-күніне дейін ауданның жергілікті атқарушы органына мынадай:
1) мақта нарығына қатысушыларда шиттi мақта мен оны бастапқы қайта өңдеу өнiмдерiнiң бар-жоғы және қозғалысы туралы;
2) мақта дайындау ұйымдарында шитті мақтаның қозғалысы және мақта өңдеу ұйымдарында шиттi мақта мен оны бастапқы қайта өңдеу өнiмдерiнiң қозғалысы туралы;
3) мақта дайындау ұйымдарындағы шитті мақтаның сапалық жай-күйі және мақта өңдеу ұйымдарындағы шиттi мақта мен оны бастапқы қайта өңдеу өнiмдерiнiң сапалық жай-күйі туралы ақпарат береді.";
2. "Шитті мақтаның сапасына сараптама жүргізу және шитті мақтаның сапасы туралы куәлік беру қағидаларын, шитті мақтаның сапасы туралы куәліктің нысанын (үлгісін) және мақта талшығының сапасы паспортының нысанын (үлгісін) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 4-5/280 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12152 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шитті мақтаның сапасына сараптама жүргізу және шитті мақтаның сапасы туралы куәлік беру қағидаларында:
2-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) мақта дайындау ұйымы – шитті мақта сатып алуды және дайындауды жүзеге асыратын заңды тұлға;";
10-тармақтың бірінші бөлімі мынадай редакцияда жазылсын:
"Сынамаларды іріктеуді зертхана (орталық) маманы өтініш берушінің немесе оның өкілінің және мақта дайындау немесе мақта өңдеу ұйымы өкілінің қатысуымен жүргізеді.";
Қағидалардың 1, 2, 3-қосымшалар осы тізбеге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3. "Мақта өңдеу ұйымын уақытша басқаруды жүргізу қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 4-5/612 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12039 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мақта өңдеу ұйымын уақытша басқаруды жүргізу қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"6) количество хлопкоперерабатывающих организаций, хлопкоочистительных заводов, хлопкозаготовительных организаций и хлопкоприемных пунктов;";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Участники хлопкового рынка представляют в местный исполнительный орган района один раз в месяц до 10 числа, следующего за отчетным, по формам документов учета и срокам представления отчетности (далее – форма отчетности), утверждаемым уполномоченным органом в соответствии с пунктом 2 статьи 16 Закона, следующую информацию:
1) о наличии и движении хлопка-сырца и продуктов его первичной переработки у участников хлопкового рынка;
2) о движении хлопка-сырца в хлопкозаготовительных организациях и о движении хлопка-сырца и продуктов его первичной переработки в хлопкоперерабатывающих организациях;
3) о качественном состоянии хлопка-сырца в хлопкозаготовительных организациях и о качественном состоянии хлопка-сырца и продуктов его первичной переработки в хлопкоперерабатывающих организациях.";
2. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 4-5/280 "Об утверждении Правил проведения экспертизы качества хлопка-сырца и выдачи удостоверения о качестве хлопка-сырца, формы (образца) удостоверения о качестве хлопка-сырца и формы (образца) паспорта качества хлопка-волокна" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12152, опубликованный 29 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах проведения экспертизы качества хлопка-сырца и выдачи удостоверения о качестве хлопка-сырца, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) хлопкозаготовительная организация – юридическое лицо, осуществляющее закуп и заготовку хлопка-сырца;";
часть первую пункта 10 изложить в следующей редакции:
"Отбор проб проводится специалистом лаборатории (центра) в присутствии заявителя либо его представителя и представителя хлопкозаготовительной или хлопкоперерабатывающей организации.";
приложения 1, 2, 3 Правил изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему перечню;
3. в приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июля 2015 года № 4-5/612 "Об утверждении Правил проведения временного управления хлопкоперерабатывающей организацией" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12039, опубликованный 15 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах проведения временного управления хлопкоперерабатывающей организацией, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Осы Мақта өңдеу ұйымын уақытша басқаруды жүзеге асыру қағидалары (бұдан әрi – Қағидалар) "Мақта саласын дамыту туралы" 2007 жылғы 21 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрi – Заң) сәйкес әзiрленді және мақта өңдеу ұйымын уақытша басқаруды жүргізу тәртiбiн айқындайды.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы Қағидаларда мынадай негiзгi ұғымдар қолданылады:
1) мақта қолхаттары бойынша мiндеттемелердiң орындалуына кепiлдiк беру қоры – мақта өңдеу ұйымдарының өздерi берген мақта қолхаттары бойынша мiндеттемелерiн орындамауынан мақта қолхаттарын ұстаушылардың құқықтары мен заңды мүдделерiн қорғауды қамтамасыз ету мақсатында өз қызметiн жүзеге асыратын заңды тұлға;
2) мақта қолхатын ұстаушы – мақта өңдеу ұйымына шиттi мақтаны сақтауға және (немесе) бастапқы өңдеуге; мақта талшығын және мақта тұқымын сақтауға берген мақта иесi; мақта қолхатында индоссамент жасалған жағдайларда – индоссат;
3) мақта өңдеу ұйымы – меншiк құқығында мақта тазалау зауыты бар, мақта қолхаттарын беру арқылы шитті мақтаны бастапқы өңдеу және қойма қызметі бойынша қызметтер көрсететiн заңды тұлға;
4) мақта өңдеу ұйымын уақытша басқару (бұдан әрi – уақытша басқару) – мақта өңдеу ұйымының мақта қолхаттары бойынша өз мiндеттемелерiн орындау қабiлетiн қалпына келтiруге бағытталған әкiмшiлiк, заңдылық, қаржылық, ұйымдастыру-техникалық және басқа iс-шаралар мен рәсiмдер кешенiн мәжбүрлеп жүргiзу;
5) мақта саласын дамыту жүйесiндегi уәкілетті орган (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) – Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын, мақта саласындағы мемлекеттiк реттеудi жүзеге асыратын орталық атқарушы орган;
6) уақытша әкімшілік – мақта қолхаттарын ұстаушылардың, уәкілетті органның немесе оның аумақтық бөлімшесінің, облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың жергілікті атқарушы органының (бұдан әрі – ЖАО), мақта өңдеу ұйымының, мақта өңдеу ұйымы қатысу шартын жасасқан мақта қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру қорының өкілдерін қамтитын, уақытша басқарудың қолданылуы кезеңінде мақта өңдеу ұйымын басқаруды жүзеге асыратын алқалық орган;
7) уақытша басқару жөніндегі комиссия – ЖАО қалыптастыратын, уәкілетті органның немесе оның аумақтық бөлімшесінің, ЖАО-ның өкiлдерiн қамтитын, уақытша әкімшіліктің қызметін бақылауды жүзеге асыратын алқалық орган.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"1. Настоящие Правила проведения временного управления хлопкоперерабатывающей организацией (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О развитии хлопковой отрасли" (далее – Закон) и определяют порядок проведения временного управления хлопкоперерабатывающей организацией.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. В настоящих Правилах применяются следующие основные понятия:
1) фонд гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам – юридическое лицо, осуществляющее свою деятельность в целях обеспечения защиты прав и законных интересов держателей хлопковых расписок от неисполнения хлопкоперерабатывающими организациями обязательств по выданным ими хлопковым распискам
2) держатель хлопковой расписки – владелец хлопка, передавший хлопкоперерабатывающей организации хлопок-сырец на хранение и (или) первичную переработку; хлопок-волокно и семена хлопчатника – на хранение, в случаях совершения на хлопковой расписке индоссамента – индоссат;
3) хлопкоперерабатывающая организация – юридическое лицо, имеющее на праве собственности хлопкоочистительный завод, оказывающее услуги по первичной переработке хлопка-сырца и складской деятельности с выдачей хлопковых расписок;
4) временное управление хлопкоперерабатывающей организацией (далее – временное управление) – принудительное проведение комплекса административных, юридических, финансовых, организационно-технических и других мероприятий и процедур, направленных на восстановление способности хлопкоперерабатывающей организации исполнять свои обязательства по хлопковым распискам;
5) уполномоченный орган в области развития хлопковой отрасли (далее – уполномоченный орган) – центральный исполнительный орган, определяемый Правительством Республики Казахстан, осуществляющий государственное регулирование хлопковой отрасли;
6) временная администрация – коллегиальный орган, включающий представителей держателей хлопковых расписок, уполномоченного органа или его территориального подразделения, местного исполнительного органа области, города республиканского значения и столицы (далее – МИО), хлопкоперерабатывающей организации, фонда гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам, с которым хлопкоперерабатывающая организация заключила договор участия, осуществляющий управление хлопкоперерабатывающей организацией в период действия временного управления;
7) комиссия по временному управлению – коллегиальный орган, формируемый МИО, включающий представителей уполномоченного органа или его территориального подразделения, МИО, осуществляющий контроль за деятельностью временной администрации.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. Уақытша басқаруды енгізу туралы шешім қабылдау үшін мына негіздердің кем дегенде біреуінің болуы жеткілікті:
1) Заңның 24-бабында көзделген тәртіппен мақта қолхатын ұстаушының алғашқы талабы бойынша мақта беруден бас тартудан көрінген шитті мақтаны мақта талшығына бастапқы өңдеу жөніндегі шарттық мiндеттемелердiң жүйелi түрде (қатарынан күнтiзбелiк алты ай iшiнде екi және одан да көп рет) тиiсiнше орындалмауы;
2) мақта қолхаттарымен қамтамасыз етiлген мақта мөлшерiнiң сақтаудағы мақтаның нақты мөлшерiнен артық болуы фактiсінің анықталуы.".
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
өзгерістер мен толықтыру енгізілетін
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Шитті мақтаның сапасына сараптама
жүргізу және шитті мақтаның сапасы
туралы куәлік беру қағидаларына
1-қосымша
Нысан
20__жылғы "__" ___________
Шитті мақтаның сапасына сараптама жүргізуге №___ өтінім
Өтініш беруші _______________________________________________________
Мекенжайы____________________________________________________________
Телефон, факс _______________________________________________________
_______________ мақта дайындау немесе мақта өңдеу ұйымында сақтаулы,
(атауы)
________________________________________________________ арналған,
(мақсаты көрсетілсін)
салмағы _______________________________________________________ тонна
(жазбаша)
шитті мақта партиясының сапасына сараптама жүргізуді өтінемін.
Сынақтар мынадай сынақ көрсеткіштері мен әдістері бойынша
жүргізіледі:
_____________________ ________________________________ _____________
(көрсеткіш атауы) (стандарттың нөмірі және күні) (норма)
Өтініш беруші _________ _____________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
Мөр орны (бар болғанда)
Зертхана (орталық) маманы ______________________ орындауға жіберілді.
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса)
Орындалуы туралы белгі: _____________________________________________
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
өзгерістер мен толықтыру енгізілетін
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Шитті мақтаның сапасына сараптама
жүргізу және шитті мақтаның сапасы
туралы куәлік беру қағидаларына
2-қосымша
Нысан
20____жылғы "___"__________ № _______сынамаларды іріктеу актісі
Шитті мақтаның сапасына сараптама жасау жөніндегі жұмыстар жүргізуге
зертхана (орталық) мен өтініш беруші арасында жасалған 20__ жылғы
"__" ________ № ___ шарт (келісімшарт) негізінде, мен, ________
__________________________________ шитті мақтаның сапасына сараптама
(зертхана (орталық) атауы)
жүргізу жөніндегі маманы ____________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
________________________________________________________ қатысуымен
(өтініш берушінің, мақта дайындау немесе мақта өңдеу
ұйымы өкілінің тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
____________________________________ қолданыстағы стандартқа сәйкес
(стандарттың № мен күні)
шитті мақтаның сынамаларын іріктеп алдым.
Шитті мақтаның тұрған жері___________________________________________
(мақта дайындау немесе мақта өңдеу ұйымының атауы)
Шитті мақта партиясының № ___________________________________________
(жазбаша)
Партия салмағы _________________________________________________тонна
(жазбаша)
Іріктелген сынама саны ________________________________________ дана
(жазбаша)
Іріктелген сынама салмағы, кг _______________________________________
(жазбаша)
Сынамаларды іріктеу күні мен уақыты: 20_жылғы "_" ____ _сағат __минут
Зертхана (орталық) маманы: ______ ___________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке
басын куәландыратын құжатта бар болса)
Мақта дайындау немесе мақта өңдеу ұйымының өкілі:___________________
(қолы)
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса)
Өтініш беруші:________ ______________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
өзгерістер мен толықтыру енгізілетін
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
Шитті мақтаның сапасына сараптама
жүргізу және шитті мақтаның сапасы
туралы куәлік беру қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Шитті мақта сынамаларын тіркеу журналы
Күні
Өтініш беруші
Сынамаларға іріктеу жүргізілген мақта дайындау немесе мақта өңдеу ұйымының атауы
Партия салмағы, тонна
Сынамаларды іріктеу актісінің № мен күні
Сынаманы іріктеген маманның қолы
1
2
3
4
5
6
7

"5. Для принятия решения о введении временного управления достаточно наличия хотя бы одного из следующих оснований:
1) систематического (двух и более раза в течение шести последовательных календарных месяцев) ненадлежащего исполнения договорных обязательств по первичной переработке хлопка-сырца в хлопок-волокно, выраженных в отказе выдать хлопок по первому требованию держателя хлопковой расписки, в порядке, предусмотренном статьей 24 Закона;
2) выявления факта превышения количества хлопка, обеспеченного хлопковыми расписками, над фактическим количеством хранящегося хлопка.".
Приложение 1
к перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан, в которые
вносятся изменения и дополнение
Приложение 1
к Правилам проведения
экспертизы качества хлопка-
сырца и выдачи удостоверения
о качестве хлопка-сырца
Форма
"__" ___________ 20__года
Заявка
на проведение экспертизы качества хлопка-сырца №___
Заявитель ___________________________________________________________
Адрес _______________________________________________________________
Телефон, факс _______________________________________________________
Прошу провести экспертизу качества партии хлопка-сырца массой
________________________ тонн, хранящейся в хлопкозаготовительной или
(прописью)
хлопкоперерабатывающей организации ________________________________,
(наименование)
предназначенного для ________________________________________________
(указать предназначение)
Испытания проводятся по следующим показателям и методам испытаний:
_________________________ _____________________ _____________________
(наименование показателя) (номер и дата стандарта) (норма)
Заявитель ____________ ______________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии в
документе, удостоверяющем личность)
Место печати (при наличии)
Направлена для исполнения специалисту лаборатории (центра)
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии в документе, удостоверяющем
личность)
Отметка об исполнении: ______________________________________________
Приложение 2
к перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан, в которые
вносятся изменения и дополнение
Приложение 2
к Правилам проведения
экспертизы качества хлопка-
сырца и выдачи удостоверения
о качестве хлопка-сырца
Форма
АКТ
отбора проб № _______
от "___"_______________20____года
На основании Договора (контракта) от "___" _____________20___ года
№__ , заключенного между лабораторией (центром) и заявителем на
проведение работ по экспертизе качества хлопка-сырца, мною,
специалистом по проведению экспертизы качества хлопка-сырца__________
_____________________________________________________________________
(наименование лаборатории (центра), (фамилия, имя, отчество
(при его наличии в документе, удостоверяющем личность)
в присутствии________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии в документе,
удостоверяющем личность) заявителя, представителя
хлопкозаготовительной или хлопкоперерабатывающей организации)
отобраны пробы хлопка-сырца в соответствии с действующим стандартом
____________________________________________________________________
(№ и дата стандарта)
Местонахождение хлопка-сырца ________________________________________
(наименование хлопкозаготовительной или
хлопкоперерабатывающей организации)
№ партии хлопка-сырца _______________________________________________
(прописью)
Масса партии ___________________________________________________ тонн
(прописью)
Количество отобранных проб _____________________________________ штук
(прописью)
Масса отобранных проб, кг ___________________________________________
(прописью)
Дата и время отбора проб "___" _______20__года ____часов ___минут
Специалист лаборатории: _________ ___________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его
наличии в документе,
удостоверяющем личность)
Представитель хлопкозаготовительной или хлопкоперерабатывающей
организации: _________ ______________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии в
документе, удостоверяющем личность)
Заявитель: _________ ________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии в
документе, удостоверяющем личность)
Приложение 3
к перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан, в которые
вносятся изменения и дополнение
Приложение 3
к Правилам проведения
экспертизы качества хлопка-
сырца и выдачи удостоверения
о качестве хлопка-сырца
Форма
Журнал регистрации проб хлопка-сырца
Дата
Заявитель
Наименование хлопкозаготовительной или хлопкоперерабатывающей организации, на которой проводился отбор проб
Масса партии, тонн
№ и дата акта отбора проб
Подпись специалиста, отобравшего пробу
1
2
3
4
5
6
7