"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы Әділет департаменттері туралы ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 304 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 610 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 7 желтоқсанда № 12359 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 530 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 11.05.2017 № 530 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасы 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-1 тармағын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы Әділет департаменттері туралы ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 304 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9847 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілген:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы Әділет департаменті туралы Ережесіне:
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, 130000, Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы, 3б шағын аудан, № 16 ғимарат".
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Стратегиялық жоспарлау және ұйымдастыру-талдау жұмысы департаменті осы бұйрықты заңнамада белігіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуді және ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Әділет Министрінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б.Имашев

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 октября 2014 года № 304 "Об утверждении положений о Департаментах юстиции областей, городов Астаны и Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 610. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2015 года № 12359. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 11 мая 2017 года № 530 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 11.05.2017 № 530 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь пунктом 4-1 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 ноября 2014 года № 304 "Об утверждении положений о Департаментах юстиции областей, городов Астаны и Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9847, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 26 ноября 2014 года) следующее изменение:
в Положение о Департаменте юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденным указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Департамента: Республика Казахстан, 130000, Мангистауская область, город Актау, микрорайон 3б, здание № 16".
2. Департаменту стратегического планирования и организационно-аналитической работы Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Имашев