"Геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 357 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 693 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 10 желтоқсанда № 12380 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 131/НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 09.04.2020 № 131/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН :
1. "Геодезия және картография саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 357 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11262 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Аэротүсiрiлiм жұмыстарын тiркеу, есепке алу және жүргізуге рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Аэротүсiрiлiм жұмыстарын тiркеу, есепке алу және жүргізуге рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 272 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11050 болып тіркелген) "Аэротүсiрiлiм жұмыстарын тiркеу, есепке алу және жүргізуге рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес (бұдан әрі - Стандарт) аэротүсірілім жұмыстарын жүргізуге рұқсат беру арқылы көрсетеді.";
5-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының жауапты орындаушысы құжаттарды алған күннен бастап 2 жұмыс күні ішінде толықтығын, сондай-ақ Стандарттың 9-тармағында көрсетілген тізбеге сәйкестігін тексереді;
ұсынылған құжаттардың толық болмау фактілері анықталған жағдайда басқарманың жауапты орындаушысы көрсетілген мерзімде өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басқарма басшысымен 1 сағат ішінде өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапты келіседі;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы 1 сағат ішінде өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды;
көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапты көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы қол қойған күні тіркейді;
ұсынылған құжаттар толық болған жағдайда басқармасының жауапты орындаушысы сұрауды Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне және (немесе) Қазақстан Республикасының қорғанысы мен ұлттық қауіпсіздігін қамтамасыз ету мүддесі бар өзге де мемлекеттік органдарға (бұдан әрі – мүдделі мемлекеттік органдар) олардың құзыреті шегінде қарауға және келісуге дайындайды;
сұрауды мүдделі мемлекеттік органдарға келісуге жолдау үшін көрсетілетін қызметті берушінің басқарма басшысы 1 сағат ішінде келіседі;
мүдделі мемлекеттік органдарға келісуге жолдау үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы 1 сағат ішінде сұрауға қол қояды;
көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы сұрауға қол қойған күні оны мүдделі мемлекеттік органдарға келісуге жолдау үшін тіркейді;
басқарманың жауапты орындаушысы 4 жұмыс күні ішінде құжаттарды мүдделі мемлекеттік органдарға жолдайды;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 357 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геодезии и картографии"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 ноября 2015 года № 693. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2015 года № 12380. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № 131/НҚ
Сноска. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 09.04.2020 № 131/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 357 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геодезии и картографии" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11262, опубликованный в Информационно-правовой системе "Әділет" от 19 июня 2015 года) следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Регистрация, учет и выдача разрешения на проведение аэросъемочных работ", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Регистрация, учет и выдача разрешения на проведение аэросъемочных работ" (далее - государственная услуга) оказывается Комитетом по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управлению земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан (далее - услугодатель) посредством выдачи разрешения на проведение аэросъемочных работ, в соответствии со Стандартом государственных услуг "Регистрация, учет и выдача разрешения на проведение аэросъемочных работ", утвержденным приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 272 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11050) (далее - Стандарт).";
в пункте 5:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) ответственный исполнитель управления услугодателя в течение 2 рабочих дней со дня получения документов проверяет полноту, а также соответствие перечню, указанному в пункте 9 Стандарта;
в случае установления факта неполноты представленных документов ответственный исполнитель управления в указанные сроки подготавливает мотивированный ответ об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления;
согласование мотивированного ответа об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления руководителем управления услугодателя в течение 1 часа;
подписание мотивированного ответа об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления руководством услугодателя в течение 1 часа;
сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует мотивированный ответ об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления в день подписания руководством услугодателя;
в случае полноты представленных документов, ответственный исполнитель управления подготавливает запрос на рассмотрение и согласование в Министерство обороны Республики Казахстан и (или) иным государственным органам в интересах обеспечения обороны и национальной безопасности Республики Казахстан в пределах их компетенций (далее – заинтересованные государственные органы);
согласование руководителем управления услугодателя запроса для направления на согласование в заинтересованные государственные органы в течение 1 часа;
подписание руководством услугодателя запроса для направления на согласование в заинтересованные государственные органы в течение 1 часа;
сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует запрос для направления на согласование в заинтересованные государственные органы в день подписания руководством услугодателя;
ответственный исполнитель управления направляет документы в течение 4 рабочих дней в заинтересованные государственные органы;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:

"6) басқарманың жауапты орындаушысы мүдделі мемлекеттік органдардың оң немесе теріс жауабы кезінде 3 жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін дайындайды;
мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті берушінің басқарма басшысымен 1 сағат ішінде келіседі;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы 1 сағат ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды;";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Мынадай рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі:
1) кіріс нөмірі бар тіркелген өтініш;
2) танысқан және салынған бұрыштама;
3) қаралған құжаттар топтамасы;
4) ұсынылған құжаттардың толықтығы;
5) бас тарту туралы дәлелді жауап:
бұрыштама қойылған бас тарту туралы дәлелді жауап;
қол қойылған бас тарту туралы дәлелді жауап;
тіркелген шығыс нөмірі бар бас тарту туралы дәлелді жауап;
6) мүдделі мемлекеттік органдарға сұрауды жолдау:
мүдделі мемлекеттік органдарға бұрыштама қойылған сұрау;
мүдделі мемлекеттік органдарға қол қойылған сұрау;
мүдделі мемлекеттік органдарға тіркелген шығыс нөмірі бар сұрау;
7) мүдделі мемлекеттік органдар жауабына талдау жүргізу;
8) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі:
бұрыштама қойылған мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі;
қол қойылған мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі;
тіркелген шығыс нөмірі бар мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтініш:
электрондық тәсілмен берілген жағдайда нәтижесі электрондық құжат нысанында ресімделеді;
қағаз тәсілмен берілген жағдайда нәтижесі электрондық құжат нысанында ресімделеді, басылып шығарылады, көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қол қояды және мөрмен расталады.";
8-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті беруші басқармасының жауапты орындаушысы құжаттарды алған күннен бастап 2 жұмыс күні ішінде толықтығын, сондай-ақ Стандарттың 9-тармағында көрсетілген тізбеге сәйкестігін тексереді;
ұсынылған құжаттардың толық болмау фактілері анықталған жағдайда басқарманың жауапты орындаушысы көрсетілген мерзімде өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды;
көрсетілетін қызметті берушінің басқарма басшысымен 1 сағат ішінде өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапты келіседі;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы 1 сағат ішінде өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды;
көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауапты көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы қол қойған күні тіркейді;
ұсынылған құжаттар толық болған жағдайда басқармасының жауапты орындаушысы сұрауды мүдделі мемлекеттік органдарға олардың құзыреті шегінде қарауға және келісуге дайындайды;
сұрауды мүдделі мемлекеттік органдарға келісуге жолдау үшін көрсетілетін қызметті берушінің басқарма басшысы 1 сағат ішінде келіседі;
мүдделі мемлекеттік органдарға келісуге жолдау үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы 1 сағат ішінде сұрауға қол қояды;
көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы сұрауға қол қойған күні оны мүдделі мемлекеттік органдарға келісуге жолдау үшін тіркейді;
басқарманың жауапты орындаушысы 4 жұмыс күні ішінде құжаттарды мүдделі мемлекеттік органдарға жолдайды;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:

"6) при положительном либо отрицательном ответе заинтересованных государственных органов ответственный исполнитель управления в течение 3 рабочих дней подготавливает результат оказания государственной услуги;
согласование результата оказания государственной услуги руководителем управления услугодателя в течение 1 часа;
подписание результата оказания государственной услуги руководством услугодателя в течение 1 часа;";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) зарегистрированное заявление с входящим номером;
2) ознакомленная и наложенная резолюция;
3) рассмотренный пакет документов;
4) полнота представленных документов;
5) мотивированный ответ об отказе:
завизированный мотивированный ответ об отказе;
подписанный мотивированный ответ об отказе;
зарегистрированный мотивированный ответ об отказе с исходящим номером;
6) направление запроса в заинтересованные государственные органы:
завизированный запрос в заинтересованные государственные органы;
подписанный запрос в заинтересованные государственные органы;
зарегистрированный запрос в заинтересованные государственные органы с исходящим номером;
7) проведение анализа ответа заинтересованного государственного органов;
8) результат оказания государственной услуги:
завизированный результат оказания государственной услуги;
подписанный результат оказания государственной услуги;
зарегистрированный результат оказания государственной услуги с исходящим номером.
В случае подачи заявления для получения государственной услуги:
электронным способом – результат оформляется в форме электронного документа;
бумажным способом – результат оформляется в форме электронного документа, распечатывается, подписывается руководителем услугодателя и заверяется печатью.";
в пункте 8:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) ответственный исполнитель управления услугодателя в течение 2 рабочих дней со дня получения документов проверяет полноту, а также соответствие перечню, указанному в пункте 9 Стандарта;
в случае установления факта неполноты представленных документов ответственный исполнитель управления в указанные сроки подготавливает мотивированный ответ об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления;
согласование мотивированного ответа об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления руководителем управления услугодателя в течение 1 часа;
подписание мотивированного ответа об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления руководством услугодателя в течение 1 часа;
сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует мотивированный ответ об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления в день подписания руководством услугодателя;
в случае полноты представленных документов, ответственный исполнитель управления подготавливает запрос на рассмотрение и согласование в заинтересованные государственные органы;
согласование руководителем управления услугодателя запроса для направления на согласование в заинтересованные государственные органы в течение 1 часа;
подписание руководством услугодателя запроса для направления на согласование в заинтересованные государственные органы в течение 1 часа;
сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует запрос для направления на согласование в заинтересованные государственные органы в день подписания руководством услугодателя;
ответственный исполнитель управления направляет документы в течение 4 рабочих дней в заинтересованные государственные органы;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:

"6) басқарманың жауапты орындаушысы мүдделі мемлекеттік органдардың оң немесе теріс жауабы кезінде 3 жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін дайындайды;
мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті берушінің басқарма басшысымен 1 сағат ішінде келіседі;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы 1 сағат ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды;";
көрсетілген регламентке 2-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген регламентке 3-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Геодезиялық және картографиялық қызмет субъектілеріне жұмыс жоспарланған учаскесіндегі жергілікті жерлердің геодезиялық және картографиялық зерттелгендігі туралы мәліметтер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Геодезиялық және картографиялық қызмет субъектілеріне жұмыс жоспарланған учаскесіндегі жергілікті жерлердің геодезиялық және картографиялық зерттелгендігі туралы мәліметтер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші), Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 272 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11050 болып тіркелген) "Геодезиялық және картографиялық қызмет субъектілеріне жұмыс жоспарланған учаскесіндегі жергілікті жерлердің геодезиялық және картографиялық зерттелгендігі туралы мәліметтер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес (бұдан әрі - Стандарт), геодезиялық және картографиялық қызмет субъектілеріне жұмыс жоспарланған учаскелердегі жергілікті жерлердің геодезиялық және картографиялық зерттелгендігі туралы мәліметтер беру арқылы көрсетеді.".
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 02.04.2020 № 122/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) аосы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

"6) при положительном либо отрицательном ответе заинтересованного государственного органа ответственный исполнитель управления в течение 3 рабочих дней подготавливает результат оказания государственной услуги;
согласование результата оказания государственной услуги руководителем управления услугодателя в течение 1 часа;
подписание результата оказания государственной услуги руководством услугодателя в течение 1 часа;";
приложение 2 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 3 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги "Выдача субъектам геодезической и картографической деятельности сведений о геодезической и картографической изученности местности на участках планируемых работ", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Выдача субъектам геодезической и картографической деятельности сведений о геодезической и картографической изученности местности на участках планируемых работ" (далее - государственная услуга) оказывается Комитетом по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан (далее - услугодатель) посредством выдачи субъектам геодезической и картографической деятельности сведений о геодезической и картографической изученности местности на участках планируемых работ, в соответствии со Стандартом государственных услуг "Выдача субъектам геодезической и картографической деятельности сведений о геодезической и картографической изученности местности на участках планируемых работ" утвержденным приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 272 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11050) (далее - Стандарт).".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 02.04.2020 № 122/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управлению земельным ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика
министрі
Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 13 қарашадағы
№ 693 бұйрығына
1-қосымша
"Аэротүсірілім жұмыстарын тіркеу,
есепке алу және жүргізуге рұқсат
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір рәсімдердің (іс-қимылдардың) ұзақтығын көрсете отырып,
әрбір іс-қимылды (рәсімді) өткізу рәсімдерінің (іс-қимылдардың)
реттілігін сипаттау блок-схемасы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 13 қарашадағы
№ 693 бұйрығына
2-қосымша
"Аэротүсірілім жұмыстарын тіркеу,
есепке алу және жүргізуге рұқсат
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Аэротүсірілім жұмыстарын тіркеу, есепке алу және жүргізуге
рұқсат беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері
анықтамалығы
Шартты белгілер:
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 13 қарашадағы
№ 693 бұйрығына
3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 02.04.2020 № 122/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 13 қарашадағы
№ 693 бұйрығына
4-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 02.04.2020 № 122/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
Е. Досаев
Приложение 1
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 13 ноября 2015 года № 693
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация, учет и выдача разрешения
на проведение аэросъемочных работ"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий)
прохождения каждого действия (процедуры) с указанием
длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 13 ноября 2015 года № 693
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Регистрация, учет и выдача разрешения
на проведение аэросъемочных работ"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги Регистрация, учета и выдача разрешения на проведение аэросъемочных работ
Приложение 3
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 13 ноября 2015 года № 693
Блок-схема описания последовательности процедур (действий)
прохождения каждого действия (процедуры) с указанием
длительности каждой процедуры (действия)
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 02.04.2020 № 122/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к приказу Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 13 ноября 2015 года № 693
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Выдача разрешения на снос или перезакладку (перенос)
геодезических пунктов
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 02.04.2020 № 122/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).