Әкелу кедендiк бажы қолданылатын тауарлар тiзбесiн, мөлшерлемелер көлемiн және олардың қолданылу мерзiмiн бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 754 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 11 желтоқсанда № 12390 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 14.10.2015 № 59  шешімі күшіне енген сәттен бастап, бұйрықтың қолдануы тоқтатылды (5-т қараңыз).
«Сауда қызметiн реттеу туралы» 2004 жылғы 12 сәуiрдегi Қазақстан Республикасы Заңы 7-бабының 2-1) тармақшасына, «Көпжақты сауда жүйесі шеңберінде Кеден одағының жұмыс істеуі туралы шартты ратификациялау туралы» 2011 жылғы 21 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңына, «1994 жылғы 15 сәуірдегі Дүниежүзілік сауда ұйымын құру туралы Марракеш келісіміне Қазақстан Республикасының қосылуы туралы хаттаманы ратификациялау туралы» 2015 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің баждары мөлшерлемелерімен салыстыру бойынша Дүниежүзілік сауда ұыймына Қазақстан Республикасының қосылу шарты негізінде қабылданған, кедендік әкелу баждарының неғұрлым төмен мөлшерлемелерін Қазақстан Республикасының қолдануы үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Әкелу кедендiк бажы қолданылатын тауарлар тiзбесi, мөлшерлемелер көлемi және олардың қолданылу мерзiмi бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Сыртқы сауда қызметін дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін, күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде және мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялануға жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2015 жылғы 15 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгiзіледі және ресми жариялауға жатады.
5. Еуразиялық экномикалық комиссия кеңесінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 59 шешімі күшіне енген сәттен бастап, бірақ 2016 жылғы 1 желтоқсаннан кешіктірілмей осы бұйрықтың қолдануы тоқтатылады.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі                  Е. Досаев
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы «____» _________
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Экономикалық интеграция істері министрі
___________ Ж. Айтжанова
2015 жылғы «____» _________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 754 бұйрығымен
бекітілген
Әкелу кедендiк бажы қолданылатын тауарлар тiзбесi,
мөлшерлемелер көлемi және олардың қолданылу мерзімі
ЕАЭО
СЭҚ ТН
коды
Позиция атауы1
Кедендік әкелу баждары мөлшерлемесі (кедендік құнынан пайызбен не евромен не АҚШ долларымен)
1
2
3

Об утверждении перечня товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размер ставок и срок их действия
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года № 754. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 декабря 2015 года № 12390
Примечание РЦПИ!
Приказ прекратил действие с момента вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 14.10.2015 (см. пункт 5)
В соответствии с подпунктом 2-1) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности», Законом Республики Казахстан от 21 ноября 2011 года «О ратификации Договора о функционировании Таможенного союза в рамках многосторонней торговой системы», Законом Республики Казахстан от 12 октября 2015 года «О ратификации Протокола о присоединении Республики Казахстан к Марракешскому соглашению об учреждении Всемирной торговой организации от 15 апреля 1994 года», в целях применения Республикой Казахстан более низких ставок ввозных таможенных пошлин, принятых в качестве условия присоединения Республики Казахстан к Всемирной торговой организации, по сравнению со ставками пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень товаров, в отношении которых применяются ввозные таможенные пошлины, размер ставок и срок их действия.
2. Департаменту развития внешнеторговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 15 декабря 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
5. Настоящий приказ прекращает действие с момента вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 14 октября 2015 года № 59, но не позднее 1 декабря 2016 года.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан                       Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр финансов
Республики Казахстан
___________Б. Султанов
«___»_____________2015 год
«СОГЛАСОВАН»
Министр по делам
экономической интеграции
Республики Казахстан
___________Ж. Айтжанова
«___»_____________2015 год
Утвержден
приказом Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 7 декабря 2015 года № 754
Перечень товаров, в отношении которых применяются ввозные
таможенные пошлины, размер ставок и срок их действия
Код
ТН ВЭД ЕАЭС
Наименование позиции1
Ставка ввозной таможенной пошлины (в процентах от таможенной стоимости либо в евро, либо в долларах США)
1
2
3

1701 13 101 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 101 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 101 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 326,28 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 326,29 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 365,97 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 365,98 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 405,65 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 405,66 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 445,33 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 6
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 445,34 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 485,02 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 102 7
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 485,03 АҚШ долларынан долларынан аспайтын
5
1701 13 103 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 3
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 324,09 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 361,56 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 4
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 361,57 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 396,83 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 103 5
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 396,84 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 901 1
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,60 АҚШ долларынан аспайтын
5
1701 13 901 2
– – – – – орташа айлық баға кезінде Нью–Йорк тауар–шикізат биржасында 1 т үшін 286,61 АҚШ долларынан кем емес, бірақ 1 т үшін 324,08 АҚШ долларынан аспайтын
5

1701 13 101 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 101 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 101 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 326,28 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 326,29 доллара США за 1 т, но не более 365,97 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 365,98 доллара США за 1 т, но не более 405,65 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 405,66 доллара США за 1 т, но не более 445,33 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 6
– – – – – при среднемесячной цене не менее 445,34 доллара США за 1 т, но не более 485,02 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 102 7
– – – – – при среднемесячной цене не менее 485,03 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 3
– – – – – при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара США за 1 т, но не более 361,56 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 4
– – – – – при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара США за 1 т, но не более 396,83 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 103 5
– – – – – при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 901 1
– – – – – при среднемесячной цене не более 286,60 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5
1701 13 901 2
– – – – – при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара США за 1 т, но не более 324,08 доллара США за 1 т на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
5

2204 29 120 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 130 1
– – – – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 130 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 170 1
– – – – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 170 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 180 1
– – – – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 180 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 420 1
– – – – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 420 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 430 1
– – – – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 430 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 440 1
– – – – – – – – – в нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 440 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 460 1
– – – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 460 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 470 1
– – – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 470 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 480 1
– – – – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 480 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 580 1
– – – – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 580 9
– – – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 790 1
– – – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста

2204 29 120 9
– – – – – – – – – прочее
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 130 1
– – – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 130 9
– – – – – – – – – прочее
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 170 1
– – – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 170 9
– – – – – – – – – прочее
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 180 1
– – – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 180 9
– – – – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 420 1
– – – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 420 9
– – – – – – – – – прочее
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 430 1
– – – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 430 9
– – – – – – – – – прочее
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 440 1
– – – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 440 9
– – – – – – – – – прочее
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 460 1
– – – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 460 9
– – – – – – – – – прочее
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 470 1
– – – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 470 9
– – – – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 480 1
– – – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 480 9
– – – – – – – – – прочее
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 580 1
– – – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 580 9
– – – – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 790 1
– – – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более

18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 900 9
– – – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 910 1
– – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 910 9
– – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 920 1
– – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 920 9
– – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 930 1
– – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 930 9
– – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 940 1
– – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 940 9
– – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 950 1
– – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 950 9
– – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 960 1
– – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 960 9
– – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 970 1
– – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 970 9
– – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 980 1
– – – – – – – нетто-массасы 227 л немесе астам ыдыста
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2204 29 980 9
– – – – – – – өзгелері
18 немесе 1 л үшін 0,2 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2205 10 100 0
– – 18 айн.% немесе кем іс жүзіндегі спирт концентратымен
1 л үшін 0,12 евро
2205 10 900 0
– – 18 айн.% немесе кем іс жүзіндегі спирт концентратымен
1 л үшін 0,12 евро
2205 90 100 0
– – 18 айн.% немесе кем іс жүзіндегі спирт концентратымен
1 л үшін 0,12 евро
2205 90 900 0
– – 18 айн.% немесе кем іс жүзіндегі спирт концентратымен
1 л үшін 0,12 евро
2206 00 310 0
– – – сидр және перри
20 немесе 1 л үшін 0,5 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты
2206 00 390 1
– – – – 7 айн.% астам емес іс жүзіндегі спирт концентратымен
20 немесе 1 л үшін 0,5 евро қайсысы төмен екендігіне байланысты

18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 900 9
– – – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 910 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 910 9
– – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 920 1
– – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 920 9
– – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 930 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 930 9
– – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 940 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 940 9
– – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 950 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 950 9
– – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 960 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 960 9
– – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 970 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 970 9
– – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 980 1
– – – – – – – в таре вместимостью 227 л или более
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2204 29 980 9
– – – – – – – прочие
18 или 0,2 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2205 10 100 0
– – с фактической концентрацией спирта 18 об.% или менее
0,12 евро за 1 л
2205 10 900 0
– – с фактической концентрацией спирта более 18 об.%
0,12 евро за 1 л
2205 90 100 0
– – с фактической концентрацией спирта 18 об.% или менее
0,12 евро за 1 л
2205 90 900 0
– – с фактической концентрацией спирта более 18 об.%
0,12 евро за 1 л
2206 00 310 0
– – – сидр и перри
20 или 0,5 евро за 1 л в зависимости,
что ниже
2206 00 390 1
– – – – с фактической концентрацией спирта не более 7 об.%
20 или 0,5 евро за 1 л в зависимости,
что ниже

6117 80 800 9
– – – өзгелері
15, бірақ 1 кг үшін 1,5 евродан кем емес
6117 90 000 0
– бөлшектері
15, бірақ 1 кг үшін 1,5 евродан кем емес
6201 12 100 0
– – – бір бұйымның салмағы 1 кг аспайтын
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6201 12 900 0
– – – бір бұйымның салмағы 1 кг аспайтын
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6201 13 100 0
– – – бір бұйымның салмағы 1 кг аспайтын
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6201 13 900 0
– – – бір бұйымның салмағы 1 кг аспайтын
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6201 19 000 0
– – өзге де тоқыма материалдардан
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6201 92 000 0
– –мақта–мата жіптерінен
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6201 93 000 0
– – химиялық жіптерден
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6201 99 000 0
– – өзге де тоқыма материалдарынан
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6202 12 100 0
– – – бір бұйымның салмағы 1 кг аспайтын
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6202 12 900 0
– – – бір бұйымның салмағы 1 кг аспайтын
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6202 13 100 0
– – – бір бұйымның салмағы 1 кг аспайтын
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6202 13 900 0
– – – бір бұйымның салмағы 1 кг аспайтын
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6202 19 000 0
– – өзге де тоқыма материалдардан
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6202 92 000 0
– –мақта–мата жіптерінен
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6202 93 000 0
– – химиялық жіптерден
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 12 000 0
– – синтетикалық жіптерден
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 22 100 0
– – – өндірістік және кәсіптік
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 22 800 0
– – – өзгелері
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 23 800 0
– – – өзгелері
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 29 110 0
– – – – өндірістік және кәсіптік
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 29 180 0
– – – – өзгелері
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 29 900 0
– – – өзге де тоқыма материалдардан
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 32 100 0
– – – өндірістік және кәсіптік
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 33 100 0
– – – өндірістік және кәсіптік
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 39 110 0
– – – – өндірістік және кәсіптік
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 41 900 0
– – – өзгелері
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 42 110 0
– – – – өндірістік және кәсіптік
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 42 310 0
– – – – – денимнен немесе джинсилік маталардан
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес
6203 42 330 0
– – – – – түгі қиылған шибарқыт– кордтан жасалғандар
15, бірақ 1 кг үшін 1,4 евродан кем емес

6117 80 800 9
– – – прочие
15, но не менее
1,5 евро за 1 кг
6117 90 000 0
– части
15, но не менее
1,5 евро за 1 кг
6201 12 100 0
– – – с массой одного изделия
не более 1 кг
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6201 12 900 0
– – – с массой одного изделия более 1 кг
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6201 13 100 0
– – – с массой одного изделия
не более 1 кг
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6201 13 900 0
– – – с массой одного изделия более 1 кг
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6201 19 000 0
– – из прочих текстильных материалов
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6201 92 000 0
– – из хлопчатобумажной пряжи
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6201 93 000 0
– – из химических нитей
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6201 99 000 0
– – из прочих текстильных материалов
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6202 12 100 0
– – – с массой одного изделия
не более 1 кг
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6202 12 900 0
– – – с массой одного изделия более 1 кг
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6202 13 100 0
– – – с массой одного изделия
не более 1 кг
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6202 13 900 0
– – – с массой одного изделия более 1 кг
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6202 19 000 0
– – из прочих текстильных материалов
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6202 92 000 0
– – из хлопчатобумажной пряжи
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6202 93 000 0
– – из химических нитей
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 12 000 0
– – из синтетических нитей
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 22 100 0
– – – производственные и профессиональные
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 22 800 0
– – – прочие
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 23 800 0
– – – прочие
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 29 110 0
– – – – производственные и профессиональные
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 29 180 0
– – – – прочие
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 29 900 0
– – – из прочих текстильных материалов
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 32 100 0
– – – производственные и профессиональные
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 33 100 0
– – – производственные и профессиональные
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 39 110 0
– – – – производственные и профессиональные
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 41 900 0
– – – прочие
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 42 110 0
– – – – производственные и профессиональные
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 42 310 0
– – – – – из денима, или джинсовой ткани
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг
6203 42 330 0
– – – – – из вельвет-корда
с разрезным ворсом
15, но не менее
1,4 евро за 1 кг

9619 00 900 9
– – өзгелері
10
Ескертпе:
1 Кедендiк әкелу баж мөлшерлемелерін қолдану мақсаты үшiн тауарлар Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасының (бұдан әрі – ЕАЭО СЭҚ ТН) кодтарымен ғана айқындалады.
2 Әкелу кедендік баж мөлшерлемесі 2016 жылғы 1 мамырдан бастап қолданылады.
3 Әкелу кедендік баж мөлшерлемесі 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданылады.

9619 00 900 9
– – прочие
10
Примечание:
1 Для целей применения ставок ввозных таможенных пошлин товары определяются исключительно кодами Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС).
2 Ставка ввозной таможенной пошлины применяется с 1 мая 2016 г.
3 Ставка ввозной таможенной пошлины применяется с 1 января 2016 г.