2016 жылғы республикалық бюджетте өтеуге және көрсетілетін қызметтерге арналған шығыстары көзделген мемлекет кепілдік берген қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 673 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 12658 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 220-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. 2016 жылғы республикалық бюджетте өтеуге және көрсетілетін қызметтерге арналған шығыстары көзделген мемлекет кепілдік берген қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджеттік кредиттеу, Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры және қаржы секторы мәселелері бойынша өзара іс-қимыл департаменті (А.С. Исенов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімдік баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сонда-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық кіріспе құқығында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Министр                                  Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 673 бұйрығымен бекітілген
2016 жылғы республикалық бюджетте өтеуге және көрсетілетін қызметтерге арналған шығыстары көзделген мемлекет кепілдік берген қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі
1. «Астана қалалық коммуналдық шаруашылығы» акционерлік қоғам.
_______________________________________

Об утверждении перечня заемщиков по гарантированным государством займам, расходы на погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на 2016 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 декабря 2015 года № 673. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2015 года № 12658
В соответствии со статьей 220 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по гарантированным государством займам, расходы на погашение и обслуживание которых предусмотрены в республиканском бюджете на 2016 год.
2. Департаменту бюджетного кредитования, Национального фонда Республики Казахстан и взаимодействия по вопросам финансового сектора Министерства финансов Республики Казахстан (Исенов А.С.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет», а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Султанов
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 декабря 2015 года № 673
Перечень заемщиков по гарантированным государством займам,
расходы на погашение и обслуживание которых предусмотрены в
республиканском бюджете на 2016 год
1. Акционерное общество «Астана Горкоммунхоз».
___________________________________________________