Қайта өңдеушілер үшін 2016 жылға бөлінген тарифтік квоталар көлемдерін қайта өңдеушілер арасында бөлуді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 3-4/1045 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 6 қаңтарда № 12813 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
«Сауда қызметін реттеу туралы» 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-1-бабы 1-тармағының екінші бөлігіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған қайта өңдеушілер үшін 2016 жылға бөлінген тарифтік квоталар көлемдерін қайта өңдеушілер арасында бөлу бекітілсін.

Об утверждении распределения между переработчиками объемов тарифных квот, выделенных для переработчиков на 2016 год
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 3-4/1045. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2016 года № 12813
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
В соответствии с частью второй пункта 1 статьи 16-1 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемое распределение между переработчиками объемов тарифных квот, выделенных для переработчиков на 2016 год.

2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өндеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;

2. Департаменту производства и переработки животноводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему «Әділет»;

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болады.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 3-4/1045 бұйрығымен
бекітілген
Қайта өңдеушілер үшін 2016 жылға бөлінген тарифтік
квоталар көлемдерін қайта өңдеушілер арасында бөлу
Лицензияланған қатысушылардың атауы
Қатысушының ЖСН/БСН
тонна
Ірі қара малдың еті, мұздатылған (ЕАЭО СЭҚ ТН коды 0202)
1
«Тортуманов и К» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2017 года.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков
Утверждено
приказом Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 3-4/1045
Распределение между переработчиками объемов тарифных квот,
выделенных для переработчиков на 2016 год
Наименование лицензированных участников
БИН/ИИН участников
тонн
Мясо крупного рогатого скота, замороженное (код ТН ВЭД ЕАЭС 0202)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью «Тортуманов и К»