"Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт Министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің м.а. 2015 жылғы 26 қарашадағы № 363 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 6 қаңтарда № 12814 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2020 жылғы 29 мамырдағы № 158 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.05.2020 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 756 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт Министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11276 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 1-тармағының 1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Республикалық және өңірлік спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты;";
"Республикалық және өңірлік спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық және өңірлік спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Республикалық және өңірлік спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).";
1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
3-қосымшаның жоғарғы оң бұрышының мәтіні мынадай редакцияда жазылсын:
" "Республикалық және өңірлік
спорт федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша"
";
"Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Приказ и.о. Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 363. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2016 года № 12814. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 158.
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.05.2020 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 756 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11276, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" от 26 июня 2015 года) следующие изменения:
подпункты 1) и 2) пункта 1 указанного приказа изложить в следующей редакции:
"1) стандарт государственной услуги "Аккредитация республиканских и региональных спортивных федераций", согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) cтандарт государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций", согласно приложению 2 к настоящему приказу;";
в Стандарте государственной услуги "Выдача свидетельства об аккредитации республиканским и региональным спортивным федерациям":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Стандарт государственной услуги "Аккредитация республиканских и региональных спортивных федераций";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Аккредитация республиканских и региональных спортивных федераций" (далее – государственная услуга).";
приложения 1 и 2 изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу;
текст в правом верхнем углу приложения 3 изложить в следующей редакции:
"
Приложение 3
к стандарту государственной
услуги "Аккредитация
региональных и
региональных спортивных
федераций"
";
в Стандарте государственной услуги "Выдача свидетельства об аккредитации местной спортивной федерации":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Стандарт государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).";
1 және 2-қосымшалары осы бұйрыққа 3 және 4-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті (Е.Б. Қанағатов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде елтаңбалы мөрмен куәландырылған қағаз данадағы көшірмесін қоса бере отырып, электрондық тасығышта осы бұйрықтың көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді іс-шараларды орындағаннан кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі С.Ж. Мұсайбековке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрінің
міндетін атқарушы
Ғ. Ахмедьяров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
___________ Ә. Исекешев
2015 жылғы 7 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Е. Досаев
2015 жылғы 2 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 26 қарашадағы
№ 363 бұйрығына
1-қосымша
"Республикалық және өңірлік
спорт федерацияларын
аккредиттеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
Кiмге ___________________________________
(дене шынықтыру және спорт саласындағы
_________________________________________
уәкiлеттi орган басшысының лауазымы, тегi,
_________________________________________
аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Кiмнен __________________________________
(республикалық (өңірлік) cпорт федерациясы
_________________________________________
басшысының немесе өкiлiнiң тегi, аты, әкесінің
_________________________________________
аты (болған жағдайда) (мекенжайы, телефоны,
_________________________________________
электронды поштасы)
Аккредиттеу өткізуге
өтiнiш
Сiзден ________________________________________________________
(мәртебесін көрсете отырып, спорт федерациясының атауы)
_____________________________________________________________________
аккредиттеу өткізуді сұраймын.
Өтiнiшке мынадай құжаттар қоса берiледi:

"1. Государственная услуга "Аккредитация местных спортивных федераций" (далее – государственная услуга).";
приложения 1 и 2 изложить в редакции согласно приложениям 3 и 4 к настоящему приказу.
2. Комитету по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (Канагатов Е.Б.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление копий настоящего приказа на электронном носителе с приложением копии бумажного экземпляра, заверенного гербовой печатью, для официального опубликования в информационно-правовой системе "Әділет" и периодических печатных изданиях;
3) после официального опубликования размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
4) представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта, в течение десяти рабочих дней со дня исполнения мероприятия.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан Мусайбекова С.Ж.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
Г. Ахмедьяров
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
__________ А. Исекешев
7 декабря 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________ Е. Досаев
2 декабря 2015 года
Приложение 1
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 26 ноября 2015 года № 363
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги "Аккредитация
республиканских и
региональных спортивных
федераций"
Форма
Кому _________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (в случае
______________________________________________
наличия) руководителя уполномоченного органа
______________________________________________
в области физической культуры и спорта)
______________________________________________
от ___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
______________________________________________
руководителя или представителя республиканской
______________________________________________
(региональной) спортивной федерации)
______________________________________________
(адрес, телефон, электронная почта)
Заявление
на проведение аккредитации
Прошу Вас провести аккредитацию
_____________________________________________________________________
(наименование спортивной федерации с указанием статуса)
К заявлению прилагаются следующие документы:

1) ____________________________________________________________
2) ____________________________________________________________
3) ____________________________________________________________
4) ____________________________________________________________
5) ____________________________________________________________
6) ____________________________________________________________
7) ____________________________________________________________
8) ____________________________________________________________
9) ____________________________________________________________
10) ___________________________________________________________
11) ___________________________________________________________
"Республикалық және өңірлік спорт федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген ақпараттық
жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді
пайдалануға келісім беремін.
Мөр орны ____________ _________________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20__ жылғы "___" __________
Өтiнiштiң түскен күнi 20__ жылғы "___" __________
__________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған тұлғаның қолы, тегi, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 26 қарашадағы
№ 363 бұйрығына
2-қосымша
"Республикалық және өңірлік
спорт федерацияларын
аккредиттеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
2-қосымша
Нысан
Кiмге ___________________________________
(дене шынықтыру және спорт саласындағы
_________________________________________
уәкiлеттi орган басшысының лауазымы, тегi,
_________________________________________
аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Кiмнен __________________________________
(республикалық (өңірлік) cпорт федерациясы
_________________________________________
басшысының немесе өкiлiнiң тегi, аты, әкесінің
_________________________________________
аты (болған жағдайда) (мекенжайы, телефоны,
_________________________________________
электронды поштасы)
Куәліктің телнұсқасын алу (қайта ресімдеу) туралы
өтiнiш
Сiзден ________________________________________________________
(мәртебесі көрсетілген спорт федерациясының атауы)
аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын беруді (куәлікті қайта
ресімдеуді) сұраймын.
"Республикалық және өңірлік спорт федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген ақпараттық
жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді
пайдалануға келісім беремін.
Мөр орны ___________ __________________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20__ жылғы "___" __________
Өтiнiштiң түскен күнi 20__ жылғы "___" _____________
_________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған тұлғаның тегi, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 26 қарашадағы
№ 363 бұйрығына
3-қосымша
"Жергілікті спорт
федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
Нысан
Кiмге ___________________________________
(дене шынықтыру және спорт саласындағы
_________________________________________
жергілікті атқарушы орган басшысының
_________________________________________
лауазымы, тегi, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
Кiмнен __________________________________
(жергілікті cпорт федерациясы басшысының
_________________________________________
немесе өкiлiнiң тегi, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
_________________________________________
(мекенжайы, телефоны, электрондық поштасы)
Аккредиттeу өткізуге
өтiнiш
Сiзден ________________________________________________________
(мәртебесін көрсете отырып, спорт федерациясының атауы)
_____________________________________________________________________
аккредиттеу өткізуді сұраймын.
Өтiнiшке мынадай құжаттар қоса берiледi:

1) ____________________________________________________________
2) ____________________________________________________________
3) ____________________________________________________________
4) ____________________________________________________________
5) ____________________________________________________________
6) ____________________________________________________________
7) ____________________________________________________________
8)_____________________________________________________________
9)_____________________________________________________________
10)____________________________________________________________
11)____________________________________________________________
Согласен на использование сведений, предусмотренных стандартом
государственной услуги "Аккредитация республиканских и региональных
спортивных федераций", составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
Место для печати ________________ _____________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
(в случае наличия)
"___" __________ 20 __ года
Дата поступления заявления "___" __________ 20 __ года
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (в случае наличия) лица,
принявшего заявление)
Приложение 2
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 26 ноября 2015 года № 363
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги "Аккредитация
республиканских и
региональных спортивных
федераций"
Форма
Кому ____________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (в случае
_________________________________________________
наличия) руководителя уполномоченного органа
_________________________________________________
в области физической культуры и спорта)
_________________________________________________
от ______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
_________________________________________________
руководителя или представителя республиканской
_________________________________________________
(региональной) спортивной федерации)
_________________________________________________
(адрес, телефон, электронная почта)
Заявление о получении дубликата
(о переоформлении) свидетельства
Прошу Вас выдать дубликат свидетельства (переоформить
свидетельство) об аккредитации ______________________________________
(наименование спортивной
федерации с указанием статуса)
Согласен на использование сведений, предусмотренных стандартом
государственной услуги "Аккредитация республиканских и региональных
спортивных федераций", составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
Место для печати ________ ____________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (в случае
наличия)
"____" ______________ 20__ года
Дата поступления заявления "____" ____________ 20__ года
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (в случае наличия) лица,
принявшего заявление)
Приложение 3
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 26 ноября 2015 года № 363
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги "Аккредитация местных
спортивных федераций"
Форма
Кому ________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (в случае
_____________________________________________________
наличия) руководителя местного исполнительного органа
_____________________________________________________
в области физической культуры и спорта)
_____________________________________________________
от __________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
_____________________________________________________
руководителя или представителя
_____________________________________________________
местной спортивной федерации)
_____________________________________________________
(адрес, телефон, электронная почта)
Заявление
на проведение аккредитации
Прошу Вас провести аккредитацию
_____________________________________________________________________
(наименование спортивной федерации с указанием статуса)
К заявлению прилагаются следующие документы:

1) ____________________________________________________________
2) ____________________________________________________________
3) ____________________________________________________________
4) ____________________________________________________________
5) ____________________________________________________________
6) ____________________________________________________________
7) ____________________________________________________________
8) ____________________________________________________________
9) ____________________________________________________________
10) ___________________________________________________________
11) ___________________________________________________________
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет стандартында көзделген ақпараттық жүйелерде
қамтылған заңмен қорғалатын, құпияны құрайтын мәліметтерді
пайдалануға келісім беремін.
Мөр орны ___________ __________________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
20__ жылғы "___" ____________
Өтiнiштiң түскен күнi 20__ жылғы "___" ___________
Тiркеу нөмiрi ____________________________________
_______________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған тұлғаның қолы, тегi, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2015 жылғы 26 қарашадағы
№ 363 бұйрығына
4-қосымша
"Жергілікті спорт
федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
Нысан
Кiмге ___________________________________
(дене шынықтыру және спорт саласындағы
_________________________________________
жергілікті атқарушы орган басшысының
_________________________________________
лауазымы, тегi, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
Кiмнен __________________________________
(жергілікті cпорт федерациясы басшысының
_________________________________________
немесе өкiлiнiң тегi, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)
_________________________________________
(мекенжайы, телефоны, электрондық поштасы)
Куәліктің телнұсқасын алу (қайта ресімдеу) туралы
өтiнiш
Сiзден ________________________________________________________
(мәртебесі көрсетілген спорт федерациясының атауы)
аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын беруді (қайта ресімдеуді)
сұраймын.
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет стандартында көзделген ақпараттық жүйелерде
қамтылған заңмен қорғалатын, құпияны құрайтын мәліметтерді
пайдалануға келісім беремін.
Мөр орны ____________ _________________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
__ жылғы "___" ___________________________________
Өтiнiштiң түскен күнi 20__ жылғы "___" _____________
______________________________________________________
(өтінішті қабылдаған тұлғаның тегi, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда)

1) ____________________________________________________________
2) ____________________________________________________________
3) ____________________________________________________________
4) ____________________________________________________________
5) ____________________________________________________________
6) ____________________________________________________________
7) ____________________________________________________________
8)_____________________________________________________________
9)_____________________________________________________________
10)____________________________________________________________
11)____________________________________________________________
Согласен на использование сведений, предусмотренных стандартом
государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций",
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных
системах.
Место для печати _________ ____________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
в случае наличия)
"____" ______________ 20 __ года
Дата поступления заявления "____" ____________ 20 __ года
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (в случае наличия) лица,
принявшего заявление)
Приложение 4
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 26 ноября 2015 года № 363
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги "Аккредитация местных
спортивных федераций"
Форма
Кому __________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
_______________________________________________________
руководителя местного исполнительного органа
_______________________________________________________
в области физической культуры и спорта)
от _____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) руководителя
________________________________________________________
или представителя местной спортивной федерации)
________________________________________________________
(адрес, телефон, электронная почта)
Заявление о получении дубликата
(о переоформлении) свидетельства
Прошу Вас выдать дубликат свидетельства (переоформить
свидетельство) об аккредитации ______________________________________
(наименование спортивной федерации
с указанием статуса)
Согласен на использование сведений, предусмотренных стандартом
государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций",
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных
системах.
Место для печати ________ _____________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество
(в случае наличия)
"____" ______________ 20__ года
Дата поступления заявления "____" ____________ 20__ года
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (в случае наличия) лица,
принявшего заявление)