"Дерекқорды қайта сәйкестендірілген түрде ғылыми мақсатта ұсыну және пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 2 шілдедегі № 168 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 778 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылы 21 қаңтарда № 12907 болып тіркелді
«Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 8-бабы 6-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Дерекқорды қайта сәйкестендірілген түрде ғылыми мақсатта ұсыну және пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 2 шілдедегі № 168 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6388 болып тіркелген, 2010 жылғы 16 қарашадағы № 312 (26373) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы бұйрықтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану қағидаларын бекіту туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса беріліп отырған Деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану қағидалары бекітілсін.»;
Деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмесін он күнтізбелік күн ішінде мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі                      Е. Досаев
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Сәрінжіпов _____________
20__ жылғы «___» _________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 778 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі төрағасының
2010 жылғы 2 шілдедегі
№ 168 бұйрығымен
бекітілді
Деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) «Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының
2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 8-бабы 6-тармағына, «Ғылым туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес әзірленді және деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану тәртібін айқындайды.

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 2 июля 2010 года № 168 "Об утверждении Правил предоставления и использования в научных целях баз данных в деидентифицированном виде"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 778. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 января 2016 года № 12907
В соответствии с пунктом 6 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 2 июля 2010 года № 168 «Об утверждении Правил предоставления и использования в научных целях баз данных в деидентифицированном виде» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6388, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 16 ноября 2010 года № 312 (26373) следующие изменения:
заголовок настоящего приказа изложить в следующей редакции: «Об утверждении Правил представления и использования в научных целях баз данных в деидентифицированном виде»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемые Правила представления и использования в научных целях баз данных в деидентифицированном виде.»;
Правила представления и использования в научных целях баз данных в деидентифицированном виде изложить в новой редакции согласно  приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан                       Е. Досаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр образования и науки
Республики Казахстан
______________ А. Саринжипов
«___»_________ 2015 года
Приложение
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 18 декабря 2015 года № 778
Утверждены
приказом Председателя
Агентства Республики
Казахстан по статистике
от 2 июля 2010 года № 168
Правила представления и использования в научных целях баз
данных в деидентифицированном виде 1. Общие положения
1. Настоящие Правила представления и использования в научных целях баз данных в деидентифицированном виде (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике», Закона Республики Казахстан от 9 июля 2001 года «О науке» и определяют порядок представления и использования в научных целях баз данных в деидентифицированном виде.

2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар қолданылады:
1) алғашқы статистикалық деректер – статистикалық нысандарда алынған немесе тіркелген деректер;
2) мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті органың ведомствосы (бұдан әрі – уәкілетті органың ведомствосы) – мемлекеттік статистика саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыратын мемлекеттік орган.
2. Деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану тәртібі
3. Деректер базаларын (электронды түрде сақталатын деректердің ақпараттық базалары) сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану:
1) білім беру қызметін жүргізуге құқық беретін мемлекеттік лицензияның көшірмесі мен лицензияға қосымшалардың қоса берілуімен ғылыми қызмет субъектісінің (жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі бағдарламаны іске асырушы ұйымдар);
2) аккредиттеу туралы куәліктің көшірмелерінің қоса берілуімен ғылыми ұйымдардың жазбаша сұрау салуы (бұдан әрі – сұрау салу) бойынша жүзеге асырылады.
Сондай-ақ деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда алуға және пайдалануға арналған өтінім осы Қағидаларға
1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жүзеге асырылады. Деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалануға өтінім нысаны уәкілетті орган ведомствосының интернет-ресурсында орналастырылады.
4. Уәкілетті органның ведомствосы есепке алуға және қарауға жататын сұрау салуды қабылдайды.
5. Сұрау салу түскен күні құжаттамалық қамтамасыз ету қызметімен тіркеледі және уәкілетті орган ведомствосының басшылығына
(бұдан әрі – басшы) қарауға беріледі.
6. Сұрау салу қажетті деректер базасын қалыптастыруға мүмкіндік беретін ақпаратты қамтиды (статистикалық көрсеткіштер атауы, көрсеткіштер тізбесі, кезеңділігі, аумақтық бөлініс).
7. Уәкілетті орган ведомствосының басшысы сәйкестендірілмеген түрінде деректер базаларын ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану жөніндегі комиссияға (бұдан әрі – Комиссия) сұрау салуды қарастыруға жолдайды.
8. Комиссия олардың қалыптастырылуын және сәйкестендірілмеу деңгейін тексере отырып, сұралып жатқан деректер базаларын ұсыну мүмкіндігін қарастырады. Сұрау салу оң түрде қарастырылған жағдайда «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Ақпараттық-есептеу орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны ведомствоға бағынысты ұйым (бұдан әрі – ведомствоға бағынысты ұйым) орнына нөмірлеуді қолдана отырып, респондент туралы сәйкестендіруші ақпаратты (респонденттің тегі, аты, әкесінің аты, заңды тұлғаның атауы, кәсіпорындар және ұйымдардың жалпы жіктеуішінің коды, бизнес-сәйкестендіру нөмірі) жояды. Ведомствоға бағынысты ұйым құрылымдық бөлімшеге қалыптастырылған сәйкестендірілмеген түрдегі деректер базаларын CD дискіде жолдайды.

2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) первичные статистические данные – данные, полученные или зарегистрированные в статистических формах;
2) ведомство уполномоченного органа, в области государственной статистики (далее – ведомство уполномоченного органа) – государственный орган, реализующий государственную политику в области государственной статистики.
2. Порядок представления и использования в научных целях баз
данных в деидентифицированном виде
3. Представление и использование в научных целях баз данных (информационные базы данных, хранимые в электронном виде) в деидентифицированном виде осуществляется по письменному запросу
(далее – запрос):
1) субъекта научной (организаций, реализующих программу высшего и послевузовского образования) деятельности с приложением копии государственной лицензии и приложений к лицензии на право ведения образовательной деятельности;
2) научной организации с приложением копии свидетельства об аккредитации.
А также заявки на получение и использование в научных целях базы данных в деидентифицированном виде по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам. Форма заявки на получение и использование в научных целях базы данных в деидентифицированном виде размещается на интернет-ресурсе ведомства уполномоченного органа.
4. Ведомством уполномоченного органа принимается запрос, который подлежит учету и рассмотрению.
5. Запрос регистрируется в день поступления службой документационного обеспечения и передается на рассмотрение руководству ведомства уполномоченного органа (далее – руководитель).
6. Запрос содержит информацию позволяющую сформировать необходимую базу данных (наименование статистических показателей, перечень показателей, периодичность, территориальный разрез).
7. Руководитель ведомства уполномоченного органа направляет запрос на рассмотрение комиссии по представлению и использованию в научных целях баз данных в деидентифицированном виде (далее – Комиссия).
8. Комиссия рассматривает возможность представления запрашиваемых баз данных, проверяя их сформированность и возможность деидентификации. При положительном рассмотрении запроса подведомственная организация Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан» (далее – подведомственная организация) удаляет идентифицирующую информацию о респонденте (фамилия, имя, отчество (при его наличии) респондента, наименование юридического лица, код по общему классификатору предприятий и организаций, бизнес-идентификационный номер), взамен применив нумерацию. Подведомственная организация направляет в структурное подразделение сформированную базу данных в деидентифицированном виде на CD диске.

9. Ведомствоға бағынысты ұйыммен қалыптастырылған деректер базалары түскенде ақпараттық қауіпсіздігіне жауапты уәкілетті орган ведомствосының құрылымдық бөлімшесі респондентті сәйкестендіру мүмкіндігін анықтайды. Осындай мүмкіндік болмаған жағдайда уәкілетті органның ведомствосы қалыптастырылған деректер базаларын ұсынады. Ғылыми қызмет субъектісінің өкілдері сәйкестендірілмеген түрдегі деректер базаларын жария етпеу және оны үшінші тұлғаларға беруді шектеу туралы осы қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша міндеттемеге қол қояды. Ғылыми жұмыс аяқталғаннан кейін ұсынылған сәйкестендірілмеген түрдегі деректер базалары жойылады, осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сәйкестендірілмеген түрдегі деректер базалары бар алмалы-салмалы тасығышты жою туралы Акт жасалады, оның бір данасы уәкілетті органның ведомствосына ұсынылады.
10. Сұрау салуды қарау мерзімдері:
1) сұрау салу он бес күнтізбелік күн ішінде қарастырылады;
2) сұралатын деректер базаларын ұсыну мүмкіндігін қарастыру, деректер базаларын қалыптастыру және респондентті сәйкестендіру мүмкіндігін анықтау үшін қосымша уақыт қажет болған жағдайда, қарау мерзімі ең көп дегенде отыз күнтізбелік күнге ұзартылады, бұл жайлы ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет субъектісіне қарау мерзімі ұзартылған сәтінен бастап 3 күнтізбелік күн ішінде хабарланады.
3. Деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және пайдалану бойынша бас тарту
11. Деректерді базалары ұсыну және пайдалану бойынша бас тарту мына жағдайларда көзделеді:
1) деректер базаларын иесіздендіру үшін техникалық мүмкіндіктердің болмауы;
2) субъекті қызметінің мәні ғылыми және ғылыми-техникалық қызметті жүзеге асыру болып табылатындығын растайтын құжаттарды ұсынбау: білім беру қызметін жүргізу құқығына мемлекеттік лицензия мен лицензияға қосымшалардың көшірмелері, аккредиттеу туралы куәлігі;
3) сұралатын ақпарат жиналынбаса және мемлекеттік статистика органдары қалыптастыратын мәліметтер есептеулерінің негізінде алынуы мүмкін болмаса;
4) егер сұрау салу сұралатын ақпараттың мазмұнын бір мәнде анықтауға мүмкіндік бермесе (статистикалық көрсеткіштер атауы, көрсеткіштер тізбесі, кезеңділік, аумақтық бөлініс);
5) сұралатын ақпарат сәйкестендірілсе.
Деректер базаларын сәйкестендірілмеген
түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және
пайдалану қағидаларына
1-қосымша
нысан
Сәйкестендірілмеген түрінде деректер базаларын ғылыми мақсаттарда алуға және пайдалануға өтінім
_____________________________________________________________________
(жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі бағдарламаны іске асырушы
ұйымдар,
_____________________________________________________________________
ғылыми ұйымдар атауы)
______________________________________________________________кезеңге
(кезең, сұралатын сәйкестендірілмеген түрінде деректер базаларының
сипаттамасы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
___________________________________________________________мақсатында
(сәйкестендірілмеген түріндегі деректер базаларын пайдалану мақсатын
көрсетіңіз)
сәйкестендірілмеген түрінде деректер базаларын ұсынуды сұрайды.
_________________________________________ _______ ________
(Ұйым басшысының тегі, аты, әкесінің аты   (қолы)  (күні)
(ол болған кезде)
М.О.
Деректер базаларын сәйкестендірілмеген
түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және
пайдалану қағидаларына
2-қосымша
нысан
Деректер базаларын сәйкестендірілмеген түрінде жария етпеу және оны үшінші тұлғаларға беруді шектеу туралы міндеттеме
Мен,________________________________________________________________
(заңды тұлға өкілінің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) жеке
куәлігінің №_______________) атқаратын лауазым бойынша лауазымдық
міндеттемелері
_____________________________________________________________________
(заңды тұлға өкілінің лауазымы)
_____________________________________________________________________
(заңды тұлға атауы)
өткізу кезеңіне______________________________________________________
(жұмыстың сипатын көрсетіңіз)
_____________________________________________________________________
тақырыбындағы ғылыми жұмыс жүргізу кезеңіне маған сәйкестендірілмеген
түрінде деректер базалары (бұдан әрі – деректер базалары) ұсынылатыны
туралы хабардармын. Осымен:

9. При поступлении сформированной подведомственной организацией базы данных структурное подразделение ведомства уполномоченного органа, ответственное за информационную безопасность определяет возможность идентификации респондента. При отсутствии такой возможности ведомство уполномоченного органа представляет сформированную базу данных. Представители субъекта научной деятельности подписывают обязательство о неразглашении и об ограничении передачи третьим лицам базы данных в деидентифицированном виде по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам. По окончании научной работы представленные базы данных в деидентифицированном виде уничтожаются, о чем составляется Акт об уничтожении съемного носителя, содержащего базу данных в деидентифицированном виде по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам, один экземпляр которого представляется в ведомство уполномоченного органа.
10. Сроки рассмотрения запроса:
1) запрос рассматривается в течение пятнадцати календарных дней;
2) при необходимости дополнительного времени для рассмотрения возможности представления запрашиваемых баз данных, формирования баз данных и определения возможности идентификации респондента, срок рассмотрения продлевается не более чем на тридцать календарных дней, о чем сообщается субъекту научной и научно-технической деятельности в течение трех календарных дней с момента продления срока рассмотрения.
3. Отказ по представлению и использованию в научных целях баз
данных в деидентифицированном виде
11. Отказ по представлению и использованию баз данных предусмотрен в случаях:
1) отсутствия технической возможности для обезличивания баз данных;
2) не предоставления документов, подтверждающих, что предметом деятельности субъекта является осуществление научной и научно-технической деятельности: копии государственной лицензии и приложений к лицензии на право ведения образовательной деятельности, свидетельства об аккредитации;
3) запрашиваемая информация не собирается и не может быть получена на основании расчетов сведений, формируемых органами государственной статистики;
4) в случае если запрос не позволяет однозначно определить содержание запрашиваемой информации (наименование статистических показателей, перечень показателей, периодичность, территориальный разрез);
5) запрашиваемая информация идентифицируема.
Приложение 1
к Правилам представления и
использования в научных целях
баз данных в
деидентифицированном виде
форма
Заявка
на получение и использование в научных целях
базы данных в деидентифицированном виде
__________________________________________________
(наименование организации, реализующей программу высшего и
послевузовского образования,
______________________________________________________
научной организации)
просит представить базу данных в деидентифицированном виде
за период __________________________________________________________
(период, описание запрашиваемой базы данных в
деидентифицированном виде)
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
с целью ____________________________________________________________.
(укажите цель использования базы данных в деидентифицированном виде)
_________________________________________    __________     ________
(Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии)     (подпись)      (дата)
руководителя организации)
М.П.
Приложение 2
к Правилам представления и
использования в научных целях
баз данных в
деидентифицированном виде
форма
Обязательство
о неразглашении и об ограничении передачи третьим лицам
базы данных в деидентифицированном виде
Я,___________________________________________________________________
(Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) представителя юридического
лица, № _________________ удостоверения личности) исполняющий(ая)
должностные обязанности по занимаемой должности
_____________________________________________________________________
(должность представителя юридического лица)
____________________________________________________________________
(наименование юридического лица)
предупрежден(а), что на период проведения ___________________________
(укажите вид работы)
____________________________________________________________________
мне будет представлена база данных в деидентифицированном виде
(далее – база данных). Принимаю на себя обязательства:

1. Маған жұмысты орындаумен байланысты сеніммен берілген
(берілетін) немесе белгілі болатын деректер базаларынан алынатын
ақпаратты үшінші тұлғаларға жария етпеуге және бермеуге.
2. Алмалы-салмалы жеткізгіштен деректер базаларын көшірмеуге.
3. Үшінші тұлғалар менен деректер базаларындағы ақпаратты алуға
әрекет еткен жағдайда, бұл жөнінде дереу мемлекеттік статистика
саласындағы уәкілетті органың ведомствосына (бұдан әрі – уәкілетті
органның ведомствосы) хабарлауға.
4. Деректер базаларынан алынатын ақпаратты пайда табу
мақсатында пайдаланбауға.
5. Жұмыс аяқталғаннан кейін маған ұсынылған алмалы-салмалы
жеткізгіштегі деректер базаларын Актімен (2 данада) жоюға және осы
Актінің екінші данасын уәкілетті орган ведомствосының мекенжайына
жолдауға міндеттемелерді өзіме қабылдаймын.
____________________________________________ __________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде))    (қолы)
20__ж. «___»____________
Деректер базаларын сәйкестендірілмеген
түрінде ғылыми мақсаттарда ұсыну және
пайдалану қағидаларына
3-қосымша
нысан
Сәйкестендірілмеген түрінде деректер базалары бар
алмалы-салмалы жеткізгішті жою актісі
_____________________________________________________________________
(Ұйымның атауы)
жүргізу үшін сәйкестендірілмеген түрінде деректер базаларын ғылыми
мақсатта пайдаланғандар______________________________________________
(жұмыс түрін көрсету)
_____________________________________________________________________
одан әрі сақтауға жатпайтын, сәйкестендірілмеген түрінде деректер
базасы бар алмалы-салмалы жеткізгіштегі ақпаратты жоюдың жүргізілгені
туралы
20___ ж. «___» ____________ осы Актіні жасадық.
Күні
Алмалы-салмалы жеткізгіштің сериялық нөмірі
Алынған деректер базаларының сипаттамасы
1
2
3
Алмалы-салмалы жеткізгіштердің барлығы ____________________________
(цифрлармен және сөзбен)
Алмалы-салмалы жеткізгіш (қию, демонтаждау және т.б.) арқылы
жойылды.
_____________________________________________________________________
____________________________________________  _______
(Қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (қолы)   (күні)
(ол болған кезде) және лауазымы)
____________________________________________ _________
(Ұйым басшысының тегі, аты, әкесінің (қолы)    (күні)
аты (ол болған кезде) және лауазымы)
М.О:

1. Не разглашать и не передавать третьим лицам информацию из
базы данных, которая мне доверена (будет доверена) или стала известна
(станет известна) в связи с выполнением работы.
2. Не копировать базу данных из съемного носителя.
3. В случае попытки третьих лиц получить от меня информацию из
базы данных, немедленно сообщить об этом ведомству уполномоченного
органа в области государственной статистики (далее – ведомство
уполномоченного органа).
4. Не использовать информацию из базы данных с целью получения выгоды.
5. По окончании работы уничтожить Актом (в двух экземплярах)
представленную мне базу данных на съемном носителе и второй экземпляр
данного Акта направить в адрес ведомства уполномоченного органа.
______________________________________             __________________
(Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии))              (подпись)
«___»___________ 20___г.
Приложение 3
к Правилам представления и
использования в научных целях
баз данных в
деидентифицированном виде
форма
Акт
уничтожения съемного носителя, содержащего
базу данных в деидентифицированном виде
___________________________________________________________________,
(Наименование организации)
использовавшая в научных целях базу данных в деидентифицированном
виде для проведения ________________________________________________
(укажите вид работы)
_____________________________________________________________________
составил(а) настоящий Акт о том, что «___» ____________ 20__ г.
произведено уничтожение информации со съемного носителя, содержащего
базу данных в деидентифицированном виде, не подлежащую дальнейшему
хранению:
Дата
Серийный номер съемного носителя
Описание полученной базы данных
1
2
3
Всего съемных носителей _______________________________________
(цифрами и прописью)
Съемный носитель уничтожен путем (разрезания, демонтажа и т.д.)
_____________________________________________________________________
____________________________________          __________    ________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)      (подпись)     (дата)
и должность сотрудника)
_____________________________________         __________    ________
(Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии)      (подпись)     (дата)
руководителя организации)
М.П.