"Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы аккредиттеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар Министрінің 2012 жылғы 3 қазандағы № 354 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 1124 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 15 ақпанда № 13080 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 431 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің 18.05.2016 № 431 бұйрығымен.
«Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру туралы» 2012 жылғы 13 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 12) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы аккредиттеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар Министрінің 2012 жылғы 3 қазандағы № 354 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8073 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтарда № 9-13 (27952) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген энергия үнемдеу және энергия тиімділігн арттыру саласындағы аккредиттеу туралы куәліктің нысаны көрсетілген бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті (А. Қ. Ержанов):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялауға оның көшірмелерін баспа және электронды түрде жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 3-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 3 октября 2012 года № 354 "Об утверждении формы свидетельства об аккредитации в области энергосбережения и повышения энергоэффективности"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 1124. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2016 года № 13080. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 18 мая 2016 года № 431
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 18.05.2016 № 431.
В соответствии с подпунктом 12) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 13 января 2012 года «Об энергосбережении и повышении энергоэффективности» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 3 октября 2012 года № 354 «Об утверждении формы свидетельства об аккредитации в области энергосбережения и повышения энергоэффективности» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8073, опубликованный 9 января 2013 года за № 4-5 (27278-27279) в газете «Казахстанская правда») следующее изменение:
форму свидетельства об аккредитации в области энергосбережения и повышения энергоэффективности, утвержденным указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Ержанов А. К.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему «Әділет», а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 3 настоящего приказа.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрі                                  Ә. Исекешев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_________________ Е. Досаев
2016 жылғы 15 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 1124 бұйрығына қосымша
«Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
– Қазақстан Республикасы Индустрия
және жаңа технологиялар министрінің
2012 жылғы 3 қазандағы
№ 354 бұйрығымен бекітілген»
Нысан
_____________________________________________________________________
(аккредиттеу жөніндегі уәкілетті органның толық атауы)
Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы
АККДИТТЕУ ТУРАЛЫ КУӘЛІК
№ _____                                 _________ жылғы «___» _______
(күні)
Куәлік ______________________________________________________________
(ұйымның ұйымдастыру-құқықтық нысаны, толық атауы,
бизнес-сәйкестендiру нөмiрiне)
мынадай қызметтерді көрсету құқығына берілді:________________________
Заңды мекенжайы: ____________________________________________________
Куәлік Қазақстан Республикасының барлық аумағында қолданылады.
_____________________________   _____________________________________
(уәкілетті тұлғаның лауазымы)    (Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған
жағдайда)

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан                       А. Исекешев
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ Е. Досаев
15 января 2016 года
Приложение
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года
№ 1124
«Утверждена»
приказом Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 3 октября 2012 года
№ 354»
Форма
____________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа по аккредитации)
СВИДЕТЕЛЬСТВО ОБ АККРЕДИТАЦИИ
в области энергосбережения и повышения энергоэффективности
№ ______                                       «____» __________ года
(дата)
Свидетельство выдано ________________________________________________
(организационно-правовая форма, полное
наименование организации,
бизнес-идентификационный номер)
на право оказания услуг: ____________________________________________
Юридический адрес: __________________________________________________
Свидетельство действует на всей территории Республики Казахстан.
____________________________           ______________________________
(должность уполномоченного лица)          (Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)