Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2015 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 107-727 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 21 мамырда № 907 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107-862 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2015 год в дошкольных рганизациях города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 14 мая 2015 года № 107-727. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 21 мая 2015 года № 907. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 3 мая 2016 года № 107-862

Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 03.05.2016 № 107-862 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығына, «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының 2012 жылғы 4 мамырдағы № 198 бұйрығына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 03.05.2016 № 107-862 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118 «Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы», приказом и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 мая 2012 года № 198 «Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием, а также на подготовительные отделения высших учебных заведений», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2015 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап «Астана қаласы «Алматы» ауданы әкімінің аппараты», «Астана қаласы «Есіл» ауданы әкімінің аппараты», «Астана қаласы «Сарыарқа» ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемелері бекітілген қаржыландыру жоспарлары шегінде тәрбиелеу мен оқыту бойынша мектепке дейінгі ұйымдардың ағымдағы шығындарын өтесін.

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2015 год в дошкольных организациях города Астаны.
2. Государственным учреждениям «Аппарат акима района «Алматы» города Астаны», «Аппарат акима района «Есиль» города Астаны», «Аппарат акима района «Сарыарка» города Астаны» произвести возмещение текущих затрат дошкольных организаций по воспитанию и обучению в пределах утвержденных планов финансирования с 1 января 2015 года.

3. «Астана қаласының Білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.

3. Руководителю Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.

5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен соң күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                             Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 14 мамырдағы
№ 107-727 қаулысына
қосымша
Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2015 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемі

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       А. Джаксыбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 14 мая 2015 года
№ 107-727
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования и родительской
платы в расчете на одного воспитанника на 2015 год в дошкольных
организациях города Астаны

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 05.11.2015 № 107-1979 (алғаш ресми жарияланған күнінен соң күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі); 17.11.2015 № 107-2090 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 03.12.2015 № 107-2223 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 10.12.2015 № 107-2276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с № Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен білім беру ұйымының атауы Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орындар саны Айына бір тәрбиеленушіге шаққандағы жан басына қаржыландыру көлемі (теңге) Ата-ананың бір тәрбиеленушіге айына ақы төлеу көлемі (теңге)
1
2
3
4
5
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі – «Астана қаласы «Алматы» ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 1 «Бәйтерек» балабақшасы» мемелекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
320
18 588
3 жасқа дейін – 14 700;
3-6 жастан – 16 800
28 388
2.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 7 «Аққу» балабақшасы» мемелекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
21 488
3 жасқа дейін – 14 700;
3-6 жастан – 16 800
3.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 8 «Думан» балабақшасы» мемелекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
420
18 400
3 жасқа дейін – 14 700;
3-6 жастан – 16 800
4.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 9 «Нұршашу» балабақшасы» мемелекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
240
21 226
3 жасқа дейін – 14 700;
3-6 жастан – 16 800
5.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 12 «Қарлығаш» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
140
18 416
3 жасқа дейін – 14 700;
3-6 жастан – 16 800
6.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 16 «Шағала» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
220
20 791
3 жасқа дейін – 14 700;
3-6 жастан – 16 800
7.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 17 «Ер Төстік» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
241
23 088
3 жасқа дейін – 14 700;
3-6 жастан – 16 800
32 888
8.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 18 «Аяжан» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
180
19 741
3 жасқа дейін – 14 700;
3-6 жастан – 16 800
9.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 21 «Гүлдер» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
18 948
3 жасқа дейін – 14 700;
3-6 жастан – 16 800
10.
Астана қаласы әкімдігінің көз көру қабілеті бұзылған балаларға арналған «№ 23 «Алтын бесік» балабақшасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Сноска. Государственный образовательный заказ в редакции постановления акимата города Астаны от 05.11.2015 № 107-1979 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Астаны от 17.11.2015 № 107-2090 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 03.12.2015 № 107-2223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 10.12.2015 № 107-2276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ, количество мест
Размер подушевого финансирования в расчете на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
Администратор бюджетных программ – Государственное учреждение «Аппарат акима района «Алматы» города Астаны»
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 1 «Бәйтерек» Управления образования г. Астаны»
320
18 588
до 3-х лет – 14 700
от 3-6 лет – 16 800
28 388
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «№ 7 «Аққу» Управления образования г. Астаны»
280
21 488
до 3-х лет – 14 700
от 3-6 лет – 16 800
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «№ 8 «Думан» Управления образования г. Астаны»
420
18 400
до 3-х лет – 14 700
от 3-6 лет – 16 800
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «№ 9 «Нұршашу» Управления образования г. Астаны»
240
21 226
до 3-х лет – 14 700
от 3-6 лет – 16 800
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие Ясли-сад № 12 «Қарлығаш» Управления образования города Астаны
140
18 416
до 3-х лет – 14 700
от 3-6 лет – 16 800
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 16 «Шағала» Управления образования города Астаны
220
20 791
до 3-х лет – 14 700
от 3-6 лет – 16 800
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «№ 17 «Ер Төстік» Управления образования города Астаны»
241
23 088
до 3-х лет – 14 700
от 3-6 лет – 16 800
32 888
8.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «№ 18 «Аяжан» Управления образования города Астаны
180
19 741
до 3-х лет – 14 700
от 3-6 лет – 16 800
9.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «№ 21 «Гүлдер» Управления образования г. Астаны»
280
18 948
до 3-х лет – 14 700
от 3-6 лет – 16 800
10.
Коммунальное государственное учреждение «Ясли-сад № 23 «Алтын бесік» для детей с нарушением зрения» акимата города Астаны