"Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № А-4/123 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы № А-1/2 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 ақпанда № 4639 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № А-6/261 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 05.06.2015 № А-6/261 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн аяқталған соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № А-4/123 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4170 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 маусымда «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламенті:
келесі мазмұндағы 17-тармақпен толықтырылсын:
«17. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы қаулының 123-қосымшаларына сәйкес 456-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.Ж.Нұркеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 5 қаңтардағы
№ А-1/2 қаулысына
1-қосымша
«Тұрғын үй көмегін тағайындау»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 4-қосымша
«Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің бизнес-үрдіс анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің), халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекет етуі;
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 5 қаңтардағы
№ А-1/2 қаулысына
2-қосымша
«Тұрғын үй көмегін тағайындау»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 5-қосымша
«Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетудің бизнес-үрдіс анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің), халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекет етуі;
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 5 қаңтардағы
№ А-1/2 қаулысына
3-қосымша
«Тұрғын үй көмегін тағайындау»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 6-қосымша
«Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің), халыққа қызмет көрсету орталығының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара әрекет етуі;

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 3 апреля 2014 года № А-4/123 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи"
Постановление акимата Акмолинской области от 5 января 2015 года № А-1/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 февраля 2015 года № 4639. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 5 июня 2015 года № А-6/261
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 05.06.2015 № А-6/261 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламента государственной услуги «Назначение жилищной помощи» от 3 апреля 2014 года № А-4/123 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4170, опубликовано 19 июня 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги «Назначение жилищной помощи», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 17 следующего содержания:
«17. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложениями 456 согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуркенова Н.Ж.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 5 января 2015
года № А-1/2
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Назначение жилищной помощи»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Назначение жилищной помощи»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 5 января 2015
года № А-1/2
Приложение 5
к Регламенту государственной услуги
«Назначение жилищной помощи»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Назначение жилищной помощи»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 5 января 2015
года № А-1/2
Приложение 6
к регламенту государственной услуги
«Назначение жилищной помощи»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Назначение жилищной помощи» через Портал
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;