"2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № А-5/220 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/536 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 желтоқсанда № 5143 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № А-5/220 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4821 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2015 жылғы 16 маусымда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2015 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылық министрі                   А.Мамытбеков

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 22 мая 2015 года № А-5/220 "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения"
Постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/536. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 декабря 2015 года № 5143
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 «Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения» от 22 мая 2015 года № А-5/220 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4821, опубликовано 16 июня 2015 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующее изменение:
минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Акмолинской области Отарова К.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А.Мамытбеков