Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5С-26/6 "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге, елді мекендерге Степногорск қаласы бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 5С-38/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда № 4804 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 6С-3/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 18.04.2016 № 6С-3/2 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге, елді мекендерге Степногорск қаласы бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5С-26/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4154 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 мамырда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы Степногорск қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Автомобильдерге май құю станциялары, автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген (арналған) жерлерді қоспағанда Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы Степногорск қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының базалық ставкалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаралына сәйкес жоғарылатылсын (төмендетілсін).";
3-қосымша алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрайымы Р.Сахневич
Қалалық мәслихаттың хатшысы Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі М.Тақамбаев
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Степногорск қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Есжанов

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 27 марта 2014 года № 5С-26/6 "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска, населенных пунктов и земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Степногорска"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 14 апреля 2015 года № 5С-38/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 мая 2015 года № 4804. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2016 года № 6С-3/2
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18.04.2016 № 6С-3/2 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска, населенных пунктов и земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Степногорска" от 27 марта 2014 года № 5С-26/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4154, опубликовано 15 мая 2014 года в газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска, населенных пунктов в административных границах города Степногорска";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Повысить (понизить) базовые ставки земельного налога на земельные участки города Степногорска, населенных пунктов в административных границах города Степногорска, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, согласно приложениям 1, 2.";
приложение 3 исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата Р.Сахневич
Секретарь городского маслихата Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска М.Такамбаев
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по городу Степногорску Департамента
государственных доходов по Акмолинской
области Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Есжанов