Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/2 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 5С-44/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қыркүйекте № 4985 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 809 341,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 671 539,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 118,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 71 943,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 014 740,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 822 324,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14 528 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 865 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 337 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19 500 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 500 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47 011 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47 011 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Гамастинов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
«КЕЛІСІЛДІ»
Степногорск қаласының әкімі                Ә.Күмпекеев
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С-34/2 "О бюджете города на 2015-2017 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 9 сентября 2015 года № 5С-44/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 сентября 2015 года № 4985
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 5С-34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4575, опубликовано 15 января 2015 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 809 341,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 671 539,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 51 118,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 71 943,2 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 014 740,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4 822 324,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 528 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 865 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 337 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47 011 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47 011 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Гамастинов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Степногорска                   А.Кумпекеев
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов города Степногорска»            Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

8 369
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
20 544
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
6 437
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 906,4
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 938,6
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
2 497
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 470,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41 303
459
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 161
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2 161
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 297
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 297
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
31 844,6
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 957,6
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
704
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
490
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
18 087
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
606
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 157,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 912,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 912,3
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 245
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 245
12
Көлiк және коммуникация
32 927
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 377
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 377
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29 550

8 369
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
20 544
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 437
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 906,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 938,6
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 497
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 470,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41 303
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 161
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 161
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 297
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 297
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
31 844,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 957,6
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
704
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
490
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
18 087
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
606
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 157,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 912,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
8 912,3
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 245
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 245
12
Транспорт и коммуникации
32 927
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 377
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3 377
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29 550

5 818,9
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
48 972
Азаматтық жағдай актілерін тіркеу бойынша штат санын арттыруға
1 039
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
9 893
Білім бөлімі
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
60 972
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
79 167
Шығыстарды төменгі деңгейге беруге байланысты патронатты тәрбиелеушілерге берілген баланы (балаларды) ұстауға
11 861
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде электрондық оқулықтармен жабдықтауға
875
Моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге
72 833,8
Құрылыс бөлімі
Бестөбе кентінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға
388 423
Степногорск қаласында 280 орынды балабақшаның құрылысына
314 557
Степногорск қаласында 280 орынды балабақшаның құрылысына
98 509
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
18 087
Ветеринария саласында штат санын арттыруға
3 267
Санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылық малдардың құнын қайтаруға
606
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
"Степногорск-Тазалық" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға

5 818,9
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
48 972
На увеличение штатной численности по регистрации актов гражданского состояния
1 039
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9 893
Отдел образования
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
60 972
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
79 167
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
11 861
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
875
На решение вопросов обустройства моногородов
72 833,8
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселка Бестобе
388 423
На строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске
314 557
На строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске
98 509
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
18 087
На увеличение штатной численности в области ветеринарии
3 267
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
606
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Увеличение уставного капитала ТОО "Степногорск-Тазалык"