Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы № С 51-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 5123 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № С 8-5 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 31.08.2023 № С 8-5 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Ж.Салыбекова
Ақкөл аудандық
мәслихаты хатшысы
Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының
әкімі
Т.Қ.Едігенов
12 қараша 2015 жыл
Ақкөл аудандық маслихатының
2015 жылғы 12 қарашадағы

Об утверждении границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2015 года № С 51-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2015 года № 5123. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 31 августа 2023 года № С 8-5
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 31.08.2023 № С 8-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
Д.Салыбекова
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского
района
Т.К.Едигенов
12 ноября 2015 года
Приложение к решению
Аккольского районного

№ С 51-3 шешіміне
қосымша
Ақкөл ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 22.08.2019 № С 43-1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 01.08.2022 № С 23-1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/с
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Кадастрлық кварталының нөмірлері аймаққа кіретін ауылдық елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
I
2,0
01-001-005 Еңбек ауылы, Еңбек ауылдық округі
2,0
01-001-006 Домбыралы ауылы, Кеңес ауылдық округі
1,9
01-001-013 Новорыбинка ауылы, Новорыбин ауылдық округі
1,97
аймақ бойынша орташа мағына
II
1,6
01-001-011 Азат ауылы
1,6
01-001-007 Айдарлы ауылы, Кеңес ауылдық округі
1,6
01-001-005 Малый Барап ауылы, Кеңес ауылдық округі
1,6
01-001-002 Урюпинка ауылы, Урюпинка ауылдық округі
1,5
01-001-007 Кеңес ауылы, Кеңес ауылдық округі
1,5
01-001-002 Талқара ауылы, Урюпинка ауылдық округі
1,4
01-001-008 Ақкөл орман шаруашылығы, (Ақкөл қаласының әкімшілік бағынысында)
1,4
01-001-001 Наумовка ауылы, Наумовка ауылдық округі
1,4
01-001-005 Рамадан ауылы, Еңбек ауылдық округі
1,3
01-001-003 Ерназар ауылы, (Ақкөл қаласының әкімшілік бағынысында)
1,3
01-001-016 Қына ауылы, Қарасай ауылдық округі
1,3
01-001-010 Жалғызқарағай ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
1,46
аймақ бойынша орташа мағына
III
1,2
01-001-008 Радовка ауылы, (Ақкөл қаласының әкімшілік бағынысында)
1,2
01-001-001 Кемеркөл ауылы, Наумовка ауылдық округі
1,2
01-001-013 Құрылыс ауылы, Новорыбин ауылдық округі
1,2
01-001-005 Табиғат ауылы, Еңбек ауылдық округі
1,2
01-001-003 Амангелді ауылы, Урюпинка ауылдық округі
1,1
01-001-013 Қараөзек ауылы, Новорыбин ауылдық округі
1,0
01-001-001 Өрнек ауылы, Наумовка ауылдық округі
1,0
01-001-010 Қайнар ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
1,0
01-001-003 Ерофеевка ауылы, Урюпинка ауылдық округі
1,0
01-001-002 Малоалександровка ауылы, Урюпинка ауылдық округі
1,0
01-001-024 Сазды бұлақ ауылы, Қарасай ауылдық округі
1,0
01-001-010 Тастыадыр ауылы, Жалғызқарағай ауылдық округі
1,0
01-001-015 Қарасай ауылы, Қарасай ауылдық округі
1,08
аймақ бойынша орташа мағына

маслихата № С 51-3
от 12 ноября 2015 года
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Аккольского района
Сноска. Приложение – в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22.08.2019 № С 43-1 (вводится в действие со дня официального опубликования); с изменением, внесенным решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 01.08.2022 № С 23-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Поправочный коэффициент к базовым ставкам платы за земельные участки
Название и номер кадастрового квартала сельских населенных пунктов, входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
I
2,0
01-001-005 село Енбек, Енбекский сельский округ
2,0
01-001-006 село Домбыралы, Кенесский сельский округ
1,9
01-001-013 село Новорыбинка, Новорыбинский сельский округ
1,97
среднее значение по зоне
II
1,6
01-001-011 село Азат
1,6
01-001-007 село Айдарлы, Кенесский сельский округ
1,6
01-001-005 село Малый Барап, Кенесский сельский округ
1,6
01-001-002 село Урюпинка, Урюпинский сельский округ
1,5
01-001-007 село Кенес, Кенесский сельский округ
1,5
01-001-002 село Талкара, Урюпинский сельский округ
1,4
01-001-008 Аккол орман шаруашылыгы, (в административном подчинении города Акколь)
1,4
01-001-001 село Наумовка, Наумовский сельский округ
1,4
01-001-005 село Рамадан, Енбекский сельский округ
1,3
01-001-003 село Ерназар, (в административном подчинении города Акколь)
1,3
01-001-016 село Кына, Карасайский сельский округ
1,3
01-001-010 село Жалгызкарагай, Жалгызкарагайский сельский округ
1,46
среднее значение по зоне
III
1,2
01-001-008 село Радовка, (в административном подчинении города Акколь)
1,2
01-001-001 село Кемеркол, Наумовский сельский округ
1,2
01-001-013 село Курылыс, Новорыбинский сельский округ
1,2
01-001-005 село Табигат, Енбекский сельский округ
1,2
01-001-003 село Амангельды, Урюпинский сельский округ
1,1
01-001-013 село Кара-Озек, Новорыбинский сельский округ
1,0
01-001-001 село Орнек, Наумовский сельский округ
1,0
01-001-010 село Кайнар, Жалгызкарагайский сельский округ
1,0
01-001-003 село Ерофеевка, Урюпинкий сельский округ
1,0
01-001-002 село Малоалександровка, Урюпинский сельский округ
1,0
01-001-024 село Сазды булак, Карасайский сельский округ
1,0
01-001-010 село Тастыадыр, Жалгызкарагайский сельский округ
1,0
01-001-015 село Карасай, Карасайский сельский округ
1,08
среднее значение по зоне