Ақкөл ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № А-11/386 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 желтоқсанда № 5132 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № А-4/123 қаулысымен

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Аккольскому району на 2016 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 24 ноября 2015 года № А-11/386. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 декабря 2015 года № 5132. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 20 апреля 2016 года № А-4/123

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 20.04.2016 № А-4/123 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 20.04.2016 № А-4/123 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Аккольскому району на 2016 год, согласно приложению.

1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
2
"Урюпин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
3. Ауылдық клубтарға жылу беруді ұйымдастыру
990 шаршы метр
3
"Азат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
4
"Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
46000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
5
"Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
6
"Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
7
"Наумов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
28000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
8
"Новорыбин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
28000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
3. Ауылдық клубтарға жылу беруді ұйымдастыру
331 шаршы метр
9
"Ақкөл қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
345600 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
57600 шаршы метр
3. Әлеуметтік көмекті алуға үміткер отбасылардың тұрмыстық хал жағдайын тексеретін учаскелік комиссияға және әлеуметтік карталарды жүргізуге көмек көрсету
800 құжат
4. Азаматтарды әскерге шақыру бойынша шақыру қағаздарды рәсімдеу мен жеткізуге көмек көрсету
1300 шақыру қағазы
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін төлемақы мөлшерлері
Қаржыландыру көздері
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
34600
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
34600
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет

1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
2
Государственное учреждение "Аппарат акима "Урюпинского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
3. Организация отопления в сельских клубах
990 квадратных метров
3
Государственное учреждение "Аппарат акима села Азат"
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалгызкарагайского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
46000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Наумовского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
28000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Новорыбинского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
28000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
3. Организация отопления в сельских клубах
331 квадратных метров
9
Государственное учреждение "Аппарат акима города Акколь"
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
345600 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
57600 квадратных метров
3. Оказание помощи участковым комиссиям в обследовании семей, претендующих на социальную помощь и работа с социальными картами
800 документов
4. Оказание помощи в оформлении и доставки повесток по призыву граждан
1300 повесток
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
34600
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
34600
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет