Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 43/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 шілдеде № 4847 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 тіркелген, 2015 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2015 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 053 139,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 689 187 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 263 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 63 550 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 283 139,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 139 493 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42 178 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53 514 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 336 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11822 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 822 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -140 353,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті қолдану) – 140 353,6 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       К.Үстенбеков
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
2015 жылғы 10 маусым
Аршалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 10 маусымдағы

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2015 года № 43/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июля 2015 года № 4847
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4561, опубликовано 19 января 2015 года в районной газете «Аршалы айнасы», 19 января 2015 года в районной газете «Вперед») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 053 139,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 689 187 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 263 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 63 550 тысяч тенге; поступления трансфертов – 2 283 139,4 тысячи тенге;
2) затраты – 3 139 493 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 178 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 514 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 336 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 822 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 822 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -140 353,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140 353,6 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Устенбеков
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
10 июня 2015 года
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 10 июня 2015

62645
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
122601,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122601,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5849
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5849
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22445
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншгін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16740
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
625
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
625
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
4455
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5835
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті дамыту саласындағы, мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5835
02
Қорғаныс
3525,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3525,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2527
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
998,4
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
738
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
738
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
738
04
Бiлiм беру
1808326,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1554958,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11722,6
003
Жалпы білім беру
1164876,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3262
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18240,4
006
Балаларға қосымша білім беру
45533
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
122
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

62645
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122601,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122601,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5849
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5849
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22445
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16740
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
625
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
625
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
4455
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
5835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5835
02
Оборона
3525,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3525,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2527
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
998,4
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
738
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
738
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
738
04
Образование
1808326,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
1554958,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11722,6
003
Общеобразовательное обучение
1164876,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3262
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18240,4
006
Дополнительное образование для детей
45533
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
122
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

150729
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12964
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
149
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
147137
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
223
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
19889
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
19889
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
233479
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
233479
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
102800,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15580
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15580
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84797
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17916
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12204
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
683
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
336
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11524
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
306
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
218
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
849
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3037
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4994
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
990
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
13473
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1640
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
16627
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

150729
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12964
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
149
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
147137
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
223
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
19889
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
19889
467
Отдел строительства района (города областного значения)
233479
037
Строительство и реконструкция объектов образования
233479
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
102800,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15580
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15580
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84797
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17916
002
Программа занятости
12204
005
Государственная адресная социальная помощь
683
006
Оказание жилищной помощи
336
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11524
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
306
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
218
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
849
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3037
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4994
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
990
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
13473
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1640
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
16627
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

826628,0
Дамыту нысаналы трансферттер
481592,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
481592,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы а. сумен жабдықтау желілерің қайта құру. Батыс бөліміне таратушы су құбыры желілерін салу (бірінші алап) және шығыс бөліміне (екінші алап)
271645,0
Аршалы ауданының Аршалы кентінде канализация жүйесін қайта құру
209947,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
291522,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардар орналасқан жерлерде жол белгілері мен көрсеткіштерін орнатуға республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
115,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
176865,0
Республикалық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
146377,0
Республикалық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
30488,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23241,0
Бөлінетін республикалық бюджеттік бағдарламалар шеңберінде бөлінген Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11736,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттерің сомаларын бөлу
1640,0
Республикалық бюджеттен азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
1038,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8827,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3267,0
Республикалық бюджеттен агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
3267,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

826628,0
Целевые трансферты на развитие
481592,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
481592,0
Реконструкция водопроводных сетей в ауле Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области. Строительство разводящих сетей в западной части (первый массив) и восточной части аула (второй массив)
271645,0
Реконструкция канализационных сетей в поселке Аршалы Аршалынского района
209947,0
Целевые текущие трансферты
291522,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
115,0
Отдел образования района (города областного значения)
176865,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
146377,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
30488,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 241,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11 736,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
1 640,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1038,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
8827,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3267,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3267,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

88034,0
Бюджеттік кредиттер
53514,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53514,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
53514,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 10 маусымдағы
№ 43/3 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/2 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы

88034,0
Бюджетные кредиты
53514,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53514,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
53514,0
Приложение 3
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 10 июня 2015
года № 43/3
Приложение 5
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 36/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего

435543,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
140232,4
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7800,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге облыстық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7800,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
7566,5
Облыстық бюджеттен жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2308,1
Облыстық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1125,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3373,4
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
760,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
18423,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептер шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты трансферттердің сомаларын бөлу
18423,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75057,9
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
60057,9
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
15000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31385,0
Облыстық бюджеттен эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
30001,0
Облыстық бюджеттен бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) кұнын (50 -ға дейін )өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын болу

435543,4
Целевые текущие трансферты
140232,4
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7800,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7800,0
Отдел образования района (города областного значения)
7566,5
Распределение сумм средств целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
2308,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1125,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
3373,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
760,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
18423,0
Распределение сумм трансфертов в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
18423,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75057,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт автомобильных дорог
60057,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
15000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31385,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
30001,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой