Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 наурыздағы № 39/3 "Аршалы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 тамыздағы № 44/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 4970 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 8/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 22.09.2016 № 8/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Аршалы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2015 жылғы 04 наурыздағы № 39/3 (Нормативтік кұкықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4701 тіркелген, 2015 жылғы 09 сәуірде аудандық "Аршалы айнасы" газетінде, 2015 жылғы 09 сәуірде аудандық "Вперед" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
қосымшадағы мемлекеттік тілде барлық мәтіндер бойынша "селосы", "селолық" сөздері "ауылы", "ауылдық" сөздеріне өзгертілсін;
қосымшадағы орыс тілде барлық мәтіндер бойынша "аул", "аульный" сөздері "село", "сельский" сөздеріне өзгертілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К.Үстенбеков
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі Ж.Нұркенов
2015 жыл 03 тамыз

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 04 марта 2015 года № 39/3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аршалынском районе"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2015 года № 44/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2015 года № 4970. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 22 сентября 2016 года № 8/5
Сноска. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 22.09.2016 № 8/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аршалынском районе" от 04 марта 2015 года № 39/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4701, опубликовано 09 апреля 2015 года в районной газете "Аршалы айнасы", 09 апреля 2015 года в районной газете "Вперед") следующие изменения:
в приложении по всему тексту на государственном языке слова "селосы", "селолық" заменить словами "ауылы", "ауылдық";
в приложении по всему тексту на русском языке слова "аул", "аульный" заменить словами "село", "сельский".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Устенбеков
Cекретарь
районного маслихата
Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района Ж.Нуркенов
03 августа 2015 года