Атбасар ауданы әкімінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 3 "Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 наурызда № 4674 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 14.12.2018 № 11 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Атбасар ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар ауданы әкімінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 3 "Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4053 тіркелді, "Атбасар", "Простор" газеттерінде 2014 жылғы 11 сәуірде жарияланды) келесі толықтыру енгізілсін:
шешімге қосымшаның 18 - жолында:
"№ 228 сайлау учаскесі. Шекарасы: Калиновка ауылы" сөздерінен кейін ", Родионовка ауылы" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А.Никишов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Т.Боранбаев
"___" _______2015 жыл

О внесении дополнений в решение акима Атбасарского района от 3 марта 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе"
Решение акима Атбасарского района Акмолинской области от 23 февраля 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 марта 2015 года № 4674. Утратило силу решением акима Атбасарского района Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Атбасарского района Акмолинской области от 14.12.2018 № 11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Атбасарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Атбасарского района от 3 марта 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4053, опубликовано 11 апреля 2014 года в газетах "Атбасар", "Простор") следующие дополнения:
в строке 18 приложения к решению:
после слов "Избирательный участок № 228. Границы: село Калиновка" дополнить словами ", село Родионовка".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
А.Никишов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Атбасарской
районной избирательной комиссии
Т.Боранбаев
"___"_______2015 год