2016 жылға Еңбекшілдер ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № а-10/218 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қарашада № 5104 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № а-4/63 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 08.04.2016 № а-4/63 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5, 7 баптарына сәйкес Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға Еңбекшілдер ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтіндер (бір жылдан артық).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Т.Ахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қантарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі А.Қиықов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Енбекшильдерского района на 2016 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 12 ноября 2015 года № а-10/218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2015 года № 5104. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 8 апреля 2016 года № а-4/63
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 08.04.2016 № а-4/63 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Енбекшильдерского района на 2016 год:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2) лица, длительное время не работающие (более одного года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ахметову О.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района А.Кииков