2015 жылға арналған Сандықтау ауданының аумағында тұратын, халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № А-2/31 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 наурызда № 4671 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5, 7-баптарына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Сандықтау ауданының аумағында тұратын, халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастағы жастар;
2) қөп уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан артық).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.Горохводацкийге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Е.Сағдиев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Сандыктауского района на 2015 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 13 февраля 2015 года № А-2/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 марта 2015 года № 4671
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Сандыктауского района на 2015 год:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
2) лица, длительно не работающие (более года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района В.Горохводацкого.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района Е.Сагдиев