Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы № 331/47-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 желтоқсанда № 5115 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 161/29-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 161/29-7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облысы әкімінің және Ақмола облыстық мәслихатының кейбір бірлескен шешімдеріне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулылары мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 17 ақпандағы № А-2/65 Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-34-6 Ақмола облыстық мәслихатының шешіміне, "Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің шешіміне, Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 22 мамырдағы № А-5/221 Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен 2015 жылғы 22 мамырдағы № 5С-37-6 Ақмола облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне осы шешімнің қосымшасына сай өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
А.Бутакова
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Р.Түлкібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
05.11.2015
Целиноград аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 5 қарашадағы
№ 331/47-5 шешіміне қосымша
Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің тізімі
1. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 26.06.2017 № 128/16-6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О внесении изменений в некоторые решения Целиноградского районного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Целиноградского района
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2015 года № 331/47-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 декабря 2015 года № 5115. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 161/29-7
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.07.2022 № 161/29-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением акимата Акмолинской области от 17 февраля 2015 года № А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17 февраля 2015 года № 5С-34-6 "О внесении изменений в некоторые совместные решения акима Акмолинской области и Акмолинского областного маслихата, постановления акимата Акмолинской области и решения Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области", постановлением акимата Акмолинской области от 22 мая 2015 года А-5/221 и решением Акмолинского областного маслихата от 22 мая 2015 года № 5С-37-6 "О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области, постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Акмолинской области", Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Целиноградского районного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Целиноградского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата
А.Бутакова
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Р.Тулькубаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района М.Таткеев
05.11.2015
Приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата
от 5 ноября 2015 года № 331/47-5
Перечень вносимых изменений в некоторые решения Целиноградского районного маслихата об изменениях в административно-территориальном устройстве Целиноградского района
1. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 26.06.2017 № 128/16-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).

2. Күші жойылды – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 13.06.2016 № 46/4-6 шешімімен.
3. "Целиноград ауданының Ақмол ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 13 ақпандағы № 185/26-5 Целиноград аудандық мәслихатының шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4036 болып тіркелген, "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты" аудандық газеттерінде 2014 жылғы 28 наурызда жарияланған):
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы мен 1-тармағына өзгерістер енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады;
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі 1-қосымшасындағы тақырыбына және бүкіл мәтін бойынша өзгерістер енгізілген, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгеріссіз қалдырылады;
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі 2-қосымшасында "селосы", "селолық" сөздері "ауылы", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі бүкіл мәтін бойынша өзгерістер енгізілді.

2. Утратил силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 13.06.2016 № 46/4-6.
3. В решении Целиноградского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в ауле Акмол и сельских населенных пунктах Целиноградского района" от 13 февраля 2014 года № 185/26-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4036, опубликовано 28 марта 2014 года в районных газетах "Вести Акмола", "Ақмол акпараты"):
в заголовке и в пункте 1 к указанному решению на русском языке слово "ауле" заменить словом "селе", текст на государственном языке не изменяется;
в приложении 1 к указанному решению в заголовке и по всему тексту на русском языке слова "ауле", "аула" заменить словами "селе", "села", текст на государственном языке не изменяется;
в приложении 2 к указанному решению на русском языке слова "аул", "аульный" заменить словами "село", "сельский", по всему тексту внесены изменения на государственном языке.