"Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 269 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 24 маусымдағы № 224 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 шілдеде № 4443 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 305 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 17.08.2015 № 305 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 269 "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4010 тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 9 қыркүйекте жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 3), 4) тармақшалары алынып тасталсын.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулыоның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 30 июля 2014 года № 269 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства"
Постановление акимата Актюбинской области от 24 июня 2015 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июля 2015 года № 4443. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17 августа 2015 года № 305
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17.08.2015 № 305 (порядок введения в действие см п. 5).
В соответствии со статьей 27 Закона РеспубликиКазахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 30 июля 2014 года № 269 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4010, опубликованное 9 сентября 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующее изменение:
подпункты 3), 4) пункта 1 исключить.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов