"Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 24 маусымдағы № 226 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 шілдеде № 4445 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 03.03.2020 № 81 қаулысымен (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңы 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 4-1/379 "Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 4-1/379 "Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" бұйрығы қолданысқа енгізілгеннен бұрын емес.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 24 маусымдағы
№ 226 қаулысымен бекітілген
"Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Регламент жаңа редакцияда – Ақтөбе облысының әкімдігінің 07.04.2016 № 145 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз).

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"
Постановление акимата Актюбинской области от 24 июня 2015 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 июля 2015 года № 4445. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 3 марта 2020 года № 81
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 03.03.2020 № 81 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 4-1/379 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Джумагазиева М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее введения в действие приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 4-1/379 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда".
Аким области А. Мухамбетов
Утвержден постановлением
акимата Актюбинской области
от 24 июня 2015 года № 226
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"
Сноска. Регламент – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 07.04.2016 № 145 (порядок введения в действие см. п. 4).

1. Жалпы ережелер
1. "Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінімді қабылдау және көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі, Ақтөбе қаласы мен аудандардың ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімдері (бұдан әрі – Бөлім);
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі көрсетілетін қызмет алушылардың банктік есепшотына аудару үшін "Ақтөбе облысы бойынша Қазынашылық департаменті" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - аумақтық қазынашылық бөлімшесі) төлем шоттарының тізілімін ұсыну мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде қызметті берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) іс-әрекетінің тәртiбiн сипаттау
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 15 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" бұйрығымен бекітілген "Жемiс-жидек дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13337 тіркелген) мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінім мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімді (іс-әрекетті) бастау үшін негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, оларды орындаудың ұзақтығы:
1) Бөлім:
көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімін құжаттар пакетімен бірге қабылдайды, 30 (отыз) минуттан артық емес;
көрсетілетін қызметті алушының өтінімі немесе құжаттар көшірмелері келіп түскен күнінен бастап, ұсынылған өтінімдер мен құжаттар көшірмелерінің толықтығын тексереді, 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
ұсынылған өтінімдердің немесе құжаттар көшірмелері толық ұсынылмаған жағдайда, ұсынылған өтінім мен құжаттар көшірмелері ауыл шаруашылығы өндіріс кешендерінің субъектісіне (бұдан әрі - АӨК субъектісіне) пысықтау үшін қайтарылады, 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
Нәтижесі - ведомствоаралық комиссияның (бұдан әрі - ВАК) қарауына енгiзедi;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (далее - услугодатель).
Прием заявки и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя, отделов сельского хозяйства и ветеринарии районов и города Актобе (далее - Отдел);
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является предоставление в государственное учреждение "Департамент Казначейства по Актюбинской области" (далее-территориальное подразделение казначейства) реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма представления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действий) по оказанию государственной услуги является заявка по форме согласно приложению 4 к стандарту государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда", утвержденному приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 января 2016 года № 15 "О внесении изменение в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13337) (далее – Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действий), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
1) Отдел:
принимает от услугополучателя заявку с пакетом документов, не более 30 (тридцати) минут;
со дня поступления заявки или копии документов услугополучателя, проверяет полноту представленных заявок и копии документов, в течение3 (трех) рабочих дней;
в случае не предоставления полных заявок и копии документов, заявка и копии документов возвращаются субъекту агропромышленного комплекса (далее - субъект АПК) на доработку, в течение 2 (двух) рабочих дней.
Результат - вносит на рассмотрение межведомственной комиссии (далее - МВК);

2) ВАК:
Бөліммен өтінім енгізілген күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде жергілікті жерге барып, жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін орналастырудың тексеру актісін жасайды;
1 (бір) жұмыс күні ішінде субсидияны беру немесе оны беруден бас тарту туралы хаттамалық шешім қабылдайды.
Комиссия субсидия беру туралы шешім қабылданған жағдайда Бөлім өтінімді тиісті актінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды, ал субсидияны беруден бас тартқан жағдайда Бөлім бас тарту себебін көрсете отырып бас тарту туралы жазбаша түрде АӨК субъектісін хабардар етеді.
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті беруші:
жеміс жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін орналастыруға немесе оларды өсіруге арналған субсидияны алуға АӨК субъектісінің өтінімі түскеннен кейін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ақы төлем құжаттарын ұсынады, 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
Нәтижесі - төлем құжаттарын аумақтық қазынашылық бөлімшеге ұсыну;
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-әрекетінің тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) Бөлім;
2) көрсетілетін қызметті беруші;
3) ВАК.
7. Әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығын көрсете отырып, рәсімдердің (іс-әрекеттердің) реттілігін сипаттау:
1) Бөлім:
көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімін құжаттар пакетімен бірге қабылдайды,30 (отыз) минуттан артық емес;
көрсетілетін қызметті алушының өтінімі немесе құжаттар көшірмелері келіп түскен күнінен бастап, ұсынылған өтінім мен құжаттар көшірмелерінің толықтығын тексереді, 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
ұсынылған өтінімдердің немесе құжаттар көшірмелері толық ұсынылмаған жағдайда, ұсынылған өтінімдер мен құжаттар көшірмелері АӨК субъектісіне пысықтау үшін қайтарылады, 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
2) ВАК:
Бөліммен өтінім енгізілген күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде жергілікті жерге барып, жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін орналастырудың тексеру актісін жасайды;
1 (бір) жұмыс күні ішінде субсидияны беру немесе оны беруден бас тарту туралы хаттамалық шешім қабылдайды.
Комиссия субсидия беру туралы шешім қабылданған жағдайда Бөлім өтінімді тиісті актінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды, ал субсидияны беруден бас тартқан жағдайда Бөлім бас тарту себебін көрсете отырып бас тарту туралы жазбаша түрде АӨК субъектісін хабардар етеді;

2) МВК:
в течение 5 (пяти) рабочих дней с даты внесения Отделом заявки с выездом на место составляет акт обследования закладки многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда;
в течение 1 (одного) рабочего дня принимает протокольное решение о предоставлении либо отказе в предоставления субсидий.
В случае принятия Комиссией решения о предоставлении субсидий Отдел направляет заявку вместе с копией соответствующего акта и копией протокольного решения Комиссии услугодателю, а при отказе в предоставлении субсидий Отдел письменно уведомляет субъекта АПК об отказе с указанием причины отказа.
Результат – направление документов услугодателю;
3) услугодатель:
после поступления заявки субъекта АПК на получение субсидий на закладку или выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда представляет в территориальное подразделение казначейства платежные документы к оплате, в течение 2 (двух) рабочих дней.
Результат-представление в территориальное подразделение казначейства платежных документов;
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (сотрудников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Отдел;
2) услугодатель;
3) МВК.
7. Описание последовательности прохождения каждой процедуры (действий) с указанием длительности каждой процедуры (действий):
1) Отдел:
принимает от услугополучателя заявку с пакетом документов, не более 30 (тридцати) минут;
со дня поступления заявки или копии документов услугополучателя, проверяет полноту представленных заявок и копии документов, в течение 3 (трех) рабочих дней;
в случае не предоставления полных заявок и копии документов, заявка и копии документов возвращается субъекту АПК на доработку, в течение 2 (двух) рабочих дней.
2) МВК:
в течение 5 (пяти) рабочих дней с даты внесения Отделом заявки с выездом на место составляет акт обследования закладки многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда;
в течение 1 (одного) рабочего дня принимает протокольное решение о предоставлении либо отказе в предоставлении субсидий.
В случае принятия Комиссией решения о предоставлении субсидий Отдел направляет заявку вместе с копией соответствующего акта и копией протокольного решения Комиссии услугодателю, а при отказе в предоставлении субсидий Отдел письменно уведомляет субъекта АПК об отказе с указанием причины отказа.

3) көрсетілетін қызметті беруші:
жеміс жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін орналастыруға немесе оларды өсіруге арналған субсидияны алуға АӨК субъектісінің өтінімі түскеннен кейін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ақы төлем құжаттарын ұсынады, 2 (екі) жұмыс күні ішінде.
4. Мемлекеттік корпорация және (немесе) өзге де көрсетiлетiн қызметтi берушілермен өзара іс-әрекеттерінің тәртiбiн, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртiбiн сипаттау
8. Мемлекеттік корпорация арқылымемлекеттік қызмет көрсету кезінде жолығу тәртібі мен рәсімдердің (іс-әрекеттің) реттілігін сипаттау:
1) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға Стандартқа сәйкес қажетті құжаттарды және өтінімдерді тапсырады, олар электрондық кезек ретімен "кедергісіз" қызмет көрсету арқылы операциялық залда жүзеге асырылады;
2) Мемлекеттік корпорация инспекторы түскен құжаттарды тіркейді және қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы:
сұрау салудың нөмірін және қабылданған күнін;
сұрау салынған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің түрін;
қоса берілген құжаттардың саны мен атауын;
құжаттарды беру күнін (уақыты) және орнын;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған Мемлекеттік корпорация қызметкерінің тегін, атын, әкесінің атын;
қызметті алушының тегін, атын, әкесінің атын, көрсетілетін қызметті алушы өкілінің тегін, атын, әкесінің атын және олардың байланыс телефондары көрсетілген қолхат береді.
3) Мемлекеттік корпорация инспекторы қабылданған құжаттарды жинақтау секторына береді,30 (отыз) минут ішінде;
4) жинақтау секторы құжаттарды жинайды, тізілім жасайды және Мемлекеттік корпорация курьері арқылы құжаттарды Бөлімге жібереді;
5) Бөлім:
көрсетілетін қызметті алушыдан өтінімді құжаттар пакетімен бірге қабылдайды, 30 (отыз) минуттан артық емес;
көрсетілетін қызметті алушының өтінімі немесе құжаттар көшірмелері келіп түскен күнінен бастап, ұсынылған өтінімдер мен құжаттар көшірмелерінің толықтығын тексереді, 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
ұсынылған өтінімдердің немесе құжаттар көшірмелері болмаған жағдайда, ұсынылған өтінімдер мен құжаттар көшірмелері АӨК субъектісіне қайтадан пысықтауға қайтарылады, 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
6) ВАК:
Бөліммен өтінім енгізілген күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде жергілікті жерге барып, жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін орналастыруды тексеру актісін жасайды;
1 (бір) жұмыс күні ішінде субсидияны беру немесе оны беруден бас тарту туралы хаттамалық шешім қабылдайды.
Комиссия субсидияны беру туралы шешім қабылданған жағдайда Бөлім өтінімді тиісті актінің көшірмесімен және Комиссияның хаттамалық шешімінің көшірмесімен бірге облыстық көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды, ал субсидияны беруден бас тартқан жағдайда Бөлім бас тарту себебін көрсете отырып бас тарту туралы жазбаша түрде АӨК субъектісін хабардар етеді;

3) услугодатель:
после поступления заявки субъекта АПК на получение субсидий на закладку или выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда представляет в территориальное подразделение казначейства платежные документы к оплате, в течение 2 (двух) рабочих дней.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию с указанием длительности каждой процедуры (действий):
1) услугополучатель подает заявку и необходимые документы в Государственную корпорацию согласно Стандарту, которое осуществляется в операционном зале посредством "безбарьерного" обслуживания путем электронной очереди;
2) инспектор Государственной корпорации регистрирует поступившие документы и выдает расписку услугополучателю о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Государственной корпорации, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества представителя услугополучателя и их контактные телефоны.
3) инспектор Государственной корпорации передает документы в накопительный сектор, в течение 30 (тридцати) минут;
4) накопительный сектор собирает документы, составляет реестр и передает документы Отделу через курьера Государственной корпорации;
5) Отдел:
принимает от услугополучателя заявку с полным пакетом документов, не более 30 (тридцати) минут;
со дня поступления заявки или копии документов услугополучателя, проверяет полноту представленных заявок и копии документов, в течение 3 (трех) рабочих дней;
в случае не предоставления полных заявок и копии документов, заявка и копии документов возвращается субъекту АПК на доработку, в течение 2 (двух) рабочих дней;
6) МВК:
в течение 5 (пяти) рабочих дней с даты внесения Отделом заявки с выездом на место составляет акт обследования закладки многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда;
в течение 1 (одного) рабочего дня принимает протокольное решение о предоставлении либо отказе в предоставлении субсидий.
в случае принятия Комиссией решения о предоставлении субсидий Отдел направляет заявку вместе с копией соответствующего акта и копией протокольного решения Комиссии ответственному исполнителю услугодателя, а при отказе в предоставлении субсидий Отдел письменно уведомляет субъекта АПК об отказе с указанием причины отказа;

7) көрсетілетін қызметті беруші:
жеміс жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуға немесе оларды өсіруге арналған субсидияны алуға АӨК субъектісін өтінім түскеннен кейін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ақы төлем құжаттарын ұсынады,сонымен қатар Бөлімге хабарлама жолдайды, 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
8) Бөлім мемлекеттік қызметтің нәтижесін тіркеп Мемлекеттік корпорацияның курьеріне ұсынады;
9) Мемлекеттік корпорацияның курьері мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін жинақтау секторына тапсырады;
10) жинақтау секторы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін Мемлекеттік корпорацияның инспекторына береді, 30 (отыз) минут ішінде;
11) Мемлекеттік корпорацияның инспекторы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-әрекеттерінің), өзара іс-әрекеттерінің реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ Мемлекеттік корпорация және (немесе) өзге де көрсетiлетiн қызметтi берушiлермен өзара iс-әрекеттерінің тәртiбiн және мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісiнде ақпараттық жүйелердi пайдалану тәртiбiн сипаттау осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
"Жеміс-жидек дақылдары мен
жүзімнің көпжылдық
көшеттерін отырғызу және өсіру
(оның ішінде қалпына келтіру)
шығындарының құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығы

7) услугодатель:
после поступления заявки субъекта АПК на получение субсидий на закладку или выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда представляет в территориальное подразделение казначейства платежные документы к оплате, а также передает Отделу уведомление, в течение 2 (двух) рабочих дней;
8) Отдел регистрирует и передает результат государственной услуги курьеру Государственной корпорации;
9) курьер Государственной корпорации передает результат государственной услуги в накопительный сектор;
10) накопительный сектор передает результат государственной услуги инспектору Государственной корпорации, в течение 30 (тридцати) минут;
11) инспектор Государственной корпорации выдает услугополучателю результат государственной услуги.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описания порядка взаимодействия с Государственной корпорации и (или) иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсеуслугодателя.
Приложение к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование стоимости
затрат на закладку и
выращивание (в том числе
восстановление) многолетних
насаждений плодово-ягодных
культур и винограда"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги