"Ақтөбе облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 9 қарашадағы № 413 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 желтоқсанда № 4623 болып тіркелді
Қазақстан Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 17-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы әкімдігінің 10.12.2018 № 545 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. "Ақтөбе облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі құрылсын.
2. Ветеринария саласындағы функциялар "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінен "Ақтөбе облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесіне берілсін.
3. Күші жойылды – Ақтөбе облысы әкімдігінің 16.09.2016 № 398 қаулысымен.
4. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, "Ақтөбе облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі, "Ақтөбе облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
5. "Ақтөбе облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 9 қарашадағы
№ 413 қаулысымен бекітілген
"Ақтөбе облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Ереженің күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 16.09.2016 № 398 қаулысымен.

О создании государственного учреждения "Управление ветеринарии Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 9 ноября 2015 года № 413. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 декабря 2015 года № 4623
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 10.12.2018 № 545 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Создать государственное учреждение "Управление ветеринарии Актюбинской области".
2. Передать функции в сфере ветеринарии от государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в государственное учреждение "Управление ветеринарии Актюбинской области".
3. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 16.09.2016 № 398.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области", государственному учреждению "Управление ветеринарии Актюбинской области", государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Актюбинской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Государственному учреждению "Управление ветеринарии Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Джумагазиева М.С.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
Утверждено постановлением
акимата Актюбинской области
№ 413 от 9 ноября 2015 года
ПОЛОЖЕНИЕ
о государственном учреждении "Управление ветеринарии Актюбинской области"
Сноска. Положение утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 16.09.2016 № 398.