"Ауданаралық темір жол қатынастарын анықтау туралы" 2010 жылғы 14 шілдедегі № 216/313 Ақтөбе облысы әкімдігінің қаулысына және мәслихатының шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 450 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 357 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 4698 болып тіркелді
"Теміржол көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 1-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 және 27-баптарына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауданаралық теміржол қатынастарын анықтау туралы" 2010 жылғы 14 шілдедегі № 216/313 Ақтөбе облысы әкімдігінің қаулысына және мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3341 тіркелген, 2010 жылғы 10 тамызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Ақтөбе-Шалқар" темір жол бағыты әлеуметтік маңызы бар ауданаралық қатынас болып анықталсын".
2. Осы әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. САПАРБАЕВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Л. ЖАЗЫҚОВА

О внесении изменения в постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 14 июля 2010 года № 216/313 "Об определении межрайонных железнодорожных сообщений"
Постановление акимата Актюбинской области от 11 декабря 2015 года № 450 и решение Актюбинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 357. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2016 года № 4698
В соответствии с подпунктом 4) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте", статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата и решение маслихата Актюбинской области от 14 июля 2010 года № 216/313 "Об определении межрайонных железнодорожных сообщений" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3341, опубликованное 10 августа 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить социально значимое межрайонное сообщение железнодорожного транспорта: "Актобе – Шалкар"".
2. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Б. САПАРБАЕВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Председатель сессии
областного маслихата
Л. ЖАЗЫКОВА