Ақтөбе қалалық мәслихатының № 282 "2015-2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 324 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 4308 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 417 шешімімен
Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 417 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 103 "Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 451 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына және 2015 жылғы 27 наурыздағы № 287 "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың шешіміне сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4170 санымен тіркелген, 2014 жылғы 29 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" № 11-12 газеттерінде жарияланған) 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "44 243 497" сандары "39 568 130,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша: "16 127 362" сандары "11 451 995,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "45 319 967,9" сандары "43 084 339,7" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
таза бюджеттік кредиттеу "0" саны "3 588 698" сандарымен ауыстырлсын;
бюджеттік кредиттер "0" саны "3 588 698" сандарымен ауыстырлсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо "282 193" сандары "142 455" сандарымен ауыстырлсын;
қаржы активтерін сатып алу "282 193" сандары "142 455" сандарымен ауыстырылсын
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-1 358 663,9" сандары "-7 247 361,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "1 358 663,9" сандары "7 247 361,9" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 6 апреля 2015 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 апреля 2015 года № 4308. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 января 2016 года № 417
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.01.2016 № 417.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, постановление акимата Актюбинской области от 20 марта 2015 года № 103 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 19 декабря 2014 года № 451" и решением сессии областного маслихата от 27 марта 2015 года № 287 "О внесении изменении и дополнении в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4170, опубликованное 29 января 2015 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" № 11-12) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "44 243 497" заменить цифрами "39 568 130,8", в том числе:
по поступлениям трансфертов: цифры "16 127 362" заменить цифрами "11 451 995,8";
в подпункте 2):
затраты: цифры "45 319 967,9" заменить цифрами "43 084 339,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифру "0" заменить цифрами "3 588 698", в том числе:
бюджетные кредиты цифру "0" заменить цифрами "3 588 698"
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры "282 193" заменить цифрами "142 455", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "282 193" заменить цифрами "142 455"
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "- 1 358 663,9" заменить цифрами "-7 247 361,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "1 358 663,9" заменить цифрами "7 247 361,9", в том числе:

қарыздар түсімі "3 098 743" сандары "8 987 441" сандарымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақтағы:
"544 199" сандары "51 181" сандармен ауыстырылсын.
3) 9 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"105 655" сандары "98 915" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"174 263" сандары "164 128,8" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:
"1 930 793" сандары "702 752" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзац алынып тасталсын;
алтыншы абзацтағы:
"1 793 184" сандары "894 513" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы:
"532 719" сандары "243 522" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы:
"893 568" сандары "85 470" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға - 5 505 мың.теңге";
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға - 8 609 мың теңге".
4) келесі мазмұндағы 9-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"9-1. 2015 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан жалпы сомасы - 205 970 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін".
Ағымдағы нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
5) 10 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"462 351" сандары "378 201" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"3 465 855" сандары "3 265 855" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:
"1 099 833" сандары "434 180" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"658 506" сандары "90 341" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзац алынып тасталсын;

поступление займов цифры "3 098 743" заменить цифрами "8 987 441".
2) в пункте 6:
цифры "544 199" заменить цифрами "51 181".
3) в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "105 655" заменить цифрами "98 915";
в абзаце третьем:
цифры "174 263" заменить цифрами "164 128,8";
в абзаце четвертом:
цифры "1 930 793" заменить цифрами "702 752";
абзац пятый исключить:
в абзаце шестом:
цифры "1 793 184" заменить цифрами "894 513";
в абзаце седьмом:
цифры "532 719" заменить цифрами "243 522";
в абзаце восьмом:
цифры "893 568" заменить цифрами "85 470";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 5 505 тысяч тенге";
"на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 8 609 тысяч тенге".
4) дополнить подпунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть в городском бюджете на 2015 год, поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 205 970 тысяч тенге".
Распределение указанной суммы определяется на основании постановления акимата города.
5) в пункте 10:
в абзаце втором:
цифры "462 351" заменить цифрами "378 201";
в абзаце третьем:
цифры "3 465 855" заменить цифрами "3 265 855";
в абзаце четвертом:
цифры "1 099 833" заменить цифрами "434 180";
в абзаце пятом:
цифры "658 506" заменить цифрами "90 341";
абзац седьмой исключить.

5) келесі мазмұндағы 10-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"10-1. 2015 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан жалпы сомасы – 6 088 698,0 мың теңге кредиттер мен нысаналы даму трансферттер түскені ескерілсін".
Ағымдағы нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу қала әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
6) аталған шешімнің 1, 2, 5 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дополнить подпунктом 10-1 следующего содержания:
"10.1. Учесть в городском бюджета на 2015 год, поступление кредитов и целевых трансфертов на развитие из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 6 088 698,0 тысяч тенге".
Распределение указанной суммы определяется на основании постановления акимата города.
6) приложение 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.