Аудандық мәслихаттың "Алға ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын айқындау туралы" 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 199 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 203 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда № 4394 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 252 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 252 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7 бабы 3 тармағының 4) тармақшасына, 18 бабы 8 тармағына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 199 "Алға ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау,білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4306 тіркелген, 2015 жылғы 21 cәуірдегі аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауындағы "айқындау туралы" сөздері "ұсыну туралы";
және бірінші тармақтағы "айқындалсын" сөзі "ұсынылсын" сөздерімен өзгертілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Г. Джармухамбетова
Аудандық мәслихат хатшысы А. Кайрушев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 3 апреля 2015 года № 199 "Об определении мер социальной поддержки специалистам в области здровоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Алгинского района в 2015 году
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 10 июня 2015 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июня 2015 года № 4394. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23 декабря 2015 года № 252
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23.12.2015 № 252 (вступает в силу с 01.01.2016).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 3 статьи 7, пункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 3 апреля 2015 года № 199 "Об определении мер социальной поддержки специалистам в области здровоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Алгинского района в 2015 году" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4306, опубликованного 21 апреля 2015 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения:
в заголовке указанного решения слова "Об определении" заменить словами "О предоставлении";
и в пункте первом слово "определить" заменить словом "предоставить".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районногомаслихата
Г. Джармухамбетова А. Кайрушев