Алға ауданы әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 "Алға ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 05 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 4695 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес Алға ауданының әкімі ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданы әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 "Алға ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3548 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 наурызда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Абдуллин
КЕЛІСІЛДІ:
Алға аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А. Абиляшев
Алға ауданы әкімінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 05 шешіміне 1 қосымша
Алға ауданы әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 шешіміне қосымша
АЛҒА АУДАНЫНЫҢ САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІ
№ 157 сайлау учаскесі
Алға қаласы, Ленин көшесі, 128, № 1 орта мектеп, телефон: 4-43-08;
Р. Ағниязов көшесі № 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 230;
Ленин көшесі № 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 129, 130 А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223 А, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253;
Комсомол көшесі № 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 А, 223 Б, 224 Б, 224 А, 224 В, 225, 225 А, 226, 227, 228, 229, 229 А, 230, 231-1, 231-2, 232, 233, 234-1, 234-2, 235, 236, 236-2, 238-1, 238-2, 238-2, 240;

О внесении изменений и дополнений в решение акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алгинскому району"
Решение акима Алгинского района Актюбинской области от 22 декабря 2015 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2016 года № 4695
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Алгинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алгинскому району" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3548, опубликованное 12 марта 2013 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Абдуллин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Алгинской
районной территориальной
избирательной комиссии
А. Абиляшев
Приложение 1 к решению № 05 акима Алгинского района от 22 декабря 2015 года
Приложение к решению № 01 акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЕ УЧАСТКИ АЛГИНСКОГО РАЙОНА
Избирательный участок № 157
город Алга, улица Ленина, 128, средняя школа № 1, телефон: 4-43-08;
улица Р. Агниязова № 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 230;
улица Ленина № 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 129, 130 А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223 А, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253;
улица Комсомольская № 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 А, 223 Б, 224 Б, 224 А, 224 Б, 224 В, 225, 225 А, 226, 227, 228, 229, 229 А, 230, 231-1, 231-2, 232, 233, 234-1, 234-2, 235, 236, 236-2, 238-1, 238-2, 238-2, 240;

Садовый көшесі № 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 26, 28, 30, 31, 30 А, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 44, 48, 50, 51.52, 54, 56, 58;
Елек көшесі № 1, 1-2, 1 А, 1 Б, 1-3, 2-1, 2-2, 3, 4-1, 4-2, 6-1, 6-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 А, 26 Б, 26 В, 26 Г, 28 А, 28 Б, 30-1, 30-2, 31, 32-1, 32-2;
Қазақ көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 30, 30 А, 32, 33, 35, 38;
Подхоз.
№ 158 сайлау учаскесі
Алға қаласы, С. Сейфуллин көшесі, 6, № 2 орта мектеп, телефон: 4-38-71;
5 шағын аудан, № 32;
Овражный көшесі № 10, 12, 14, 14 А, 16, 18, 22, 22 А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75;
Пролетар көшесі № 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60;
Октябрь көшесі № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23 А, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38;
Первомай көшесі № 26, 28, 32, 34, 36, 44, 46, 48, 50, 52;
Рабочий көшесі № 1 А, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 34, 36, 38, 41, 43;
Набережный көшесі № 2, 3, 4, 5, 5 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28 А, 29, 34, 44, 46, 48, 50, 52;
Водопровод көшесі № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 31 А, 32, 33, 36;
Пионер көшесі № 2 А, 4 А, 5, 6 А, 8 А, 2, 4, 6, 7-1, 7-2, 8, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2;
Транспорт көшесі № 7, 7 А, 8-1, 8-2, 9, 9 А, 10, 11, 12-1, 12-2, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 15 А, 16, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 А, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69;
Трудовой көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49 А;
А. Байтұрсынов көшесі № 9;
Ш. Уәлиханов көшесі №18, 20.
№ 159 сайлау учаскесі
Алға қаласы, Победа көшесі, 1, Алға балалар жасөспірімдер спорт мектебі, телефон: 4-30-17;
Ш. Уәлиханов көшесі № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 19, 19 А, 21, 22;

улица Садовая № 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24 А, 26, 28, 30, 31, 30 А, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 44, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58;
улица Илекская № 1, 1-2, 1 А, 1 Б, 1-3, 2-1, 2-2, 3, 4-1, 4-2, 6-1, 6-2, 8, 8-1, 8-2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26 А, 26 Б, 26 В, 26 Г, 28 А, 28 Б, 30-1, 30-2, 31, 32-1, 32-2;
улица Казахская № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 А, 25, 26, 27, 28, 30, 30 А, 32, 33, 35, 38;
Подхоз.
Избирательный участок № 158
город Алга, улица С. Сейфуллина, 6, средняя школа № 2, телефон: 4-38-71;
5 микрорайон, № 32;
улица Овражная № 10, 12, 14, 14 А, 16, 18, 22, 22 А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75;
улица Пролетарская № 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60;
улица Октябрьская № 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23 А, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38;
улица Первомайская № 26, 28, 32, 34, 36, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Рабочая № 1 А, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 34, 36, 38, 41, 43;
улица Набережная № 2, 3, 4, 5, 5 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28 А, 29, 34, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Водопроводная № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 31 А, 32, 33, 36;
улица Пионерская № 2 А, 4 А, 5, 6 А, 8 А, 2, 4, 6, 7-1, 7-2, 8, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2;
улица Транспортная № 7, 7 А, 8-1, 8-2, 9, 9 А, 10, 11, 12-1, 12-2, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 15 А, 16, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 А, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69;
улица Трудовая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49 А;
улица А. Байтурсынова № 9;
улица Ш. Валиханова № 18, 20.
Избирательный участок № 159
город Алга, улица Победа 1, Алгинская детско-юношеская спортивная школа, телефон: 4-30-17;
улица Ш. Валиханова № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 19, 19 А, 21, 22;

Дос көшесі № 1, 15;
Фрунзе көшесі № 18;
С. Сейфуллин көшесі № 28;
А. Байтұрсынов көшесі 13;
Ә. Жангельдин көшесі № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14, 1-15, 1-17, 1-18, 1-19, 1-20, 1-21, 1-22, 1-23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Фрунзе көшесі № 15-1, 15-2, 16, 17, 19, 20, 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 20-5, 20-6, 20-7, 20-8, 21, 22, 22-1, 22-2, 22-3, 22-4, 23, 24, 24-1, 24-2, 24-3, 24-4, 24-5, 24-6, 25-1, 25-2, 27, 29-1, 29-2.
№ 160 сайлау учаскесі
Алға қаласы, Наурыз көшесі, 1, № 3 орта мектеп, телефон: 4-23-50;
Чапаев көшесі № 1, 1 А, 2-2 А, 3, 3 А, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 10 А, 11, 13, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 17, 18, 19, 20, 21, 22-1, 22-2, 22-3, 22-4, 22-5, 22-6, 22-7, 22-8, 23, 24-1, 24-2, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36-1, 36-2, 37, 38-1, 38-2, 39, 40-1, 40-2, 41, 42, 42-2, 43, 44-1, 44-2, 45, 46, 46-2, 47, 48, 49, 50-1, 50-2, 51, 53, 55, 56-1, 56-2, 57, 59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33-1, 33-2, 33-3, 33-4, 33-5, 33-6, 33-8, 34-1, 34-2, 34-3, 34-4, 34-6, 34-7, 34-8, 35, 35-1, 35-3, 35-4, 35-6, 35-7, 35-8, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 70-1, 70-2, 72-1, 72-2, 74-1, 74-2, 74 А-1, 74 А-2, 76, 78, 80, 82-1, 82-2, 84,-1, 84-2, 86-1, 86-2, 86-3, 88-1, 88-2;
Атаниязов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-2, 54;
В. Пацаев көшесі № 11, 15, 17-1, 17-2, 23, 25-1, 25 А, 29-1, 29-2, 31-1, 31-2, 35, 37-1, 37-2, 38, 41, 43;
А. Иманов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 65-1, 65-4, 65-5, 65-6, 65-7, 65-8, 65-9, 65-10, 65-11, 65-12, 65-13, 65-14, 65-15, 65-16, 66-1, 66-2, 67-1, 67-2, 67-3, 67-4, 67-5, 67-7, 67-8, 67-9, 67-10, 67-11, 67-12, 67-13, 67-14, 67-15, 67-16, 68, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 72-1, 73-1, 73-2, 75, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 78-1, 78-2, 80-1, 80-2, 82-1, 82-2, 84-1, 84-2, 86, 88-1, 88-2;
Химиктер көшесі № 1, 2, 2 А, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 50, 52, 54;
Әбубәкір көшесі № 1, 1 А, 2, 2 А, 3, 5, 6, 8, 14, 16, 17, 21, 23, 26, 28, 29, 30, 34, 38, 38 А, 41, 42, 44, 45, 46;

улица Дос № 1, 15;
улица Фрунзе № 18;
улица С. Сейфуллина № 28;
улица А. Байтурсынова № 13;
улица А. Джангельдина № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14, 1-15, 1-17, 1-18, 1-19, 1-20, 1-21, 1-22, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Фрунзе № 15-1, 15-2, 16, 17, 19, 20, 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 20-5, 20-6, 20-7, 20-8, 21, 22, 22-1, 22-2, 22-3, 22-4, 23, 24, 24-1, 24-2, 24-3, 24-4, 24-5, 24-6, 25-1, 25-2, 27, 29-1, 29-2.
Избирательный участок № 160
город Алга, улица Наурыз 1, средняя школа № 3, телефон: 4-23-50;
улица Чапаева № 1, 1 А, 2-2 А, 3, 3 А, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 10 А, 11, 13, 15, 16-1, 16-2, 16-3, 17, 18, 19, 20, 21, 22-1, 22-2, 22-3, 22-4, 22-5, 22-6, 22-7, 22-8, 23, 24-1, 24-2, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36-1, 36-2, 37, 38-1, 38-2, 39, 40-1, 40-2, 41, 42, 42-2, 43, 44-1, 44-2, 45, 46, 46-2, 47, 48, 49, 50-1, 50-2, 51, 53, 55, 56-1, 56-2, 57, 59, 61, 63, 63 А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Желтоксан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33-1, 33-2, 33-3, 33-4, 33-5, 33-6, 33-8, 34-1, 34-2, 34-3, 34-4, 34-6, 34-7, 34-8, 35, 35-1, 35-3, 35-4, 35-6, 35-7, 35-8, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 70-1, 70-2, 72-1, 72-2, 74-1, 74-2, 74 А-1, 74 А-2, 76, 78, 80, 82-1, 82-2, 84-1, 84-2, 86-1, 86-2, 86-3, 88-1, 88-2;
улица Атаниязова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51-1, 51-2, 54;
улица В.Пацаева № 11, 15, 17-1, 17-2, 23, 25-1, 25 А, 29-1, 29-2, 31-1, 31-2, 35, 37-1, 37-2, 38, 41, 43;
улица А. Иманова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 65-1, 65-4, 65-5, 65-6, 65-7, 65-8, 65-9, 65-10, 65-11, 65-12, 65-13, 65-14, 65-15, 65-16, 66-1, 66-2, 67-1, 67-2, 67-3, 67-4, 67-5, 67-7, 67-8, 67-9, 67-10, 67-11, 67-12, 67-13, 67-14, 67-15, 67-16, 68, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 72-1, 73-1, 73-2, 75, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 78-1, 78-2, 80-1, 80-2, 82-1, 82-2, 84-1, 84-2, 86, 88-1, 88-2;
улица Химиков № 1, 2, 2 А, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 50, 52, 54;
улица Абубакирова № 1, 1 А, 2, 5, 6, 8, 14, 16, 17, 23, 26, 28, 29, 30, 34, 38, 38 А, 41, 42, 44, 45, 46;

Наурыз көшесі № 1-1-1, 1-1-2, 1-1-3, 1-1-4, 1-2-1, 1-2-2, 1-2-3, 1-2-4, 1-2-5, 1-3-1, 1-3-2, 1-3-3, 1-3-4, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34;
Ғ. Мұратбаев көшесі № 16-1, 16-2, 17, 17 А, 18, 18-1, 19, 19 А, 20-1, 20-2, 21 А, 21-1, 22, 22-1, 23 А, 24-1, 24-2, 25-1, 25-2, 26-1, 26-2, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29-1, 29-2, 30, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2, 37;
І. Мәмбетов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-1, 10-2, 11, 12, 12-1, 12-2, 13, 14-1, 14-2, 15, 16-1, 16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114;
М. Әуезов көшесі № 1-1, 1-2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25-1, 25-2, 26, 27-1, 27-2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44;
Северный тұйығы № 2-1, 2-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2;
Орманшылар үйі;
Б. Мұхамбетов көшесі № 19, 26, 30;
Есет-батыр көшесі № 20, 21, 25 А.
№ 161 сайлау учаскесі
Алға қаласы, А. Байтұрсынов көшесі, 20, Алға индустриалдық-техникалық колледжі, телефон: 4-14-05;
Есет-батыр көшесі № 25, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29, 30 А, 30 Б, 31, 33, 35, 38, 40;
А.Байтұрсынов көшесі № 10, 15, 15 А, 17, 17 А, 18, 19, 21, 23, 24, 25-1, 25-2, 29 А, 31, 33, 37, 41, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69;
2 шағын аудан, № 2;
Тұрғын массив № 12, 14, 22, 26, 34, 54 ,55, 68, 69, 70, 71, 77, 82, 95, 120, 132, 133, 135, 149, 150, 174, 180, 210, 265, 305, 308, 318, 337.
№ 162 сайлау учаскесі
Алға қаласы, 4 шағын аудан, № 4 орта мектеп, телефон: 4-31-22;
4 шағын аудан № 3, 5, 6, 6 А, 7, 8, 12, 14, 15, 17;
А.Байтұрсынов көшесі № 14, 16.
№ 163 сайлау учаскесі
Алға қаласы, М.Горький көшесі, 3, Алға аудандық мәдениет үйі, телефон: 4-37-55;
Абай көшесі № 2-1, 2-2, 6, 6 А, 8, 8 А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 113, 115, 115 А, 119, 127, 121, 133, 135, 137, 149 А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227;
Гоголь көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65;

улица Наурыз № 1-1-1, 1-1-2, 1-1-3, 1-1-4, 1-2-1, 1-2-2, 1-2-3, 1-2-4, 1-2-5, 1-3-1, 1-3-2, 1-3-3, 1-3-4, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34;
улица Г. Муратбаева № 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25-1, 25-2, 26-1, 26-2, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2, 37;
улица И. Мамбетова № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10-1, 11, 12-1, 13, 14-1, 14-2, 15, 16-1, 16-2, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 108, 110, 112, 114;
улица М. Ауэзова № 1-1, 1-2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25-1, 25-2, 26, 27-1, 27-2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 42, 44;
переулок Северный № 2-1, 2-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2;
Дома лесхоза;
улица Б. Мухамбетова № 19, 26, 30;
улица Есет-батыра № 20, 21, 25 А.
Избирательный участок № 161
город Алга, улица А. Байтурсынова 20, Алгинский индустриально-технический колледж, телефон: 4-14-05;
улица Есет-батыра № 25, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29, 30 А, 30 Б, 31, 33, 35, 38, 40;
улица А.Байтурсынова № 10, 15, 15 А, 17, 17 А, 18, 19, 21, 23, 25-1, 25-2, 27-1, 27-2, 29 А, 29 Б, 31, 33, 37, 41, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69;
2 микрорайон, № 2;
Жилой массив № 12, 14, 22, 26, 34, 54, 55, 68, 69, 70, 71, 77, 82, 95, 120, 132, 133, 135, 149, 150, 174, 180, 210, 265, 305, 308, 318, 337.
Избирательный участок № 162
город Алга, 4 микрорайон, средняя школа № 4, телефон: 4-31-22;
4 микрорайон, № 3, 5, 6, 6 А, 7, 8, 12, 14, 15, 17;
улица А.Байтурсынова № 14, 16.
Избирательный участок № 163
город Алга, улица М.Горький 3, Алгинский районный дом культуры, телефон: 4-37-55;
улица Абая № 2-1, 2-2, 6, 6 А, 8, 8 А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 113, 115, 115 А, 119, 127, 121, 133, 135, 137, 149 А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227;
улица Гоголя № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65;

С. Сейфуллин көшесі № 5, 11, 19, 21, 22, 24;
Победа көшесі № 6 А, 10, 12, 12 А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Р. Айымбаев көшесі № 4, 6, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
Дом путейцев көшесі № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2, 2 А, 3-1, 3-2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Жамбыл тұйық көшесі № 2, 2 А, 5, 8, 10, 12;
М. Горький көшесі № 7, 7 А;
Торговая № 8;
Ә. Молдағұлова көшесі № 1, 6, 7 А, 13, 15, 17;
Степной көшесі № 2-1, 2-2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 35, 39, 41, 43, 45, 49.
№ 164 сайлау учаскесі
Тоқмансай ауылы, негізгі мектеп, телефон: 7-18-66;
Тоқмансай ауылының шекарасында.
№ 165 сайлау учаскесі
Қайнар ауылы, орта мектеп, телефон: 7-17-53;
Қайнар ауылының, Тоқмансай стансасының, Өлетті қыстағының шекарасында.
№ 166 сайлау учаскесі
Есет батыр Көкіұлы ауылы, орта мектеп, телефон: 3-85-80;
Есет батыр Көкіұлы ауылы, Қызылту қыстағының шекарасында.
№ 167 сайлау учаскесі
Талдысай ауылы, негізгі мектеп, телефон: 7-20-41;
Талдысай ауылының шекарасында.
№ 168 сайлау учаскесі
Тамды ауылы, орта мектеп, телефон: 3-58-80;
Тамды ауылының шекарасында.
№ 169 сайлау учаскесі
Еркішкүш ауылы, бастауыш мектеп, телефон: 7-20-95;
Еркінкүш ауылының шекарасында.
№ 170 сайлау учаскесі
Самбай ауылы, орта мектеп, телефон: 5-30-82;
Самбай ауылының шекарасында.
№ 171 сайлау учаскесі
Нұрбұлақ ауылы, орта мектеп, телефон: 5-32-45;
Нұрбұлақ ауылының шекарасында.
№ 172 сайлау учаскесі
Бесқоспа ауылы, орта мектеп, телефон: 5-33-00;
Бесқоспа ауылының шекарасында.
№ 173 сайлау учаскесі
Бестамақ ауылы, орта мектеп, телефон: 3-53-04;
Бестамақ аулының Бөкенбай батыр көшесінің жер үйлері, Алға, Есет батыр, Теміржол, Бекқұл, Елек, Достық, Жеңіс көшелері, Т. Әубәкір, Школьный, І. Мәмбетов тұйық көшелері, № 42 разъездің шекарасында.
№ 174 сайлау учаскесі
Бестамақ ауылы, бастауыш мектеп, телефон: 6-83-38;
Бестамақ ауылының Бөкенбай батыр көшесінің № 48, 50, 52, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, екі қатарлы тұрғын үйлері шекарасында.
№ 175 сайлау учаскесі
Жерұйық ауылы, негізгі мектеп, телефон: 7-15-97;
Жерұйық ауылының шекарасында.
№ 176 сайлау учаскесі
Үшқұдық ауылы, орта мектеп, телефон: 6-84-26;
Үшқұдық, Ақсазды ауылдарының шекарасында.
№ 177 сайлау учаскесі
Құмсай ауылы, бастауыш мектеп, телефон: 7-13-63;
Құмсай ауылының шекарасында.
№ 178 сайлау учаскесі
Қарақобда ауылы, орта мектеп, телефон: 6-86-97;
Қарақобда, Ерназар ауылдарының шекарасында.
№ 179 сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылы, орта мектеп, телефон: 7-16-99;
Қарабұлақ ауылының шекарасында.
№ 180 сайлау учаскесі

улица С.Сейфуллина № 5, 11, 19, 21, 22, 24;
улица Победа № 6 А, 10, 12, 12 А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Р. Айымбаева № 4, 6, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37;
улица Дом путейцев № 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2, 2 А, 3-1, 3-2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
переулок Джамбула № 2, 2 А, 5, 8, 10, 12;
улица М. Горького № 7, 7 А;
улица Торговая № 8;
улица А. Молдагуловой № 1, 6, 7 А, 13, 15, 17;
улица Степная № 2-1, 2-2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 35, 39, 41, 43, 45, 49.
Избирательный участок № 164
Село Токмансай, основная школа, телефон: 7-18-66;
В границах села Токмансай.
Избирательный участок № 165
Село Кайнар, средняя школа, телефон: 7-17-53;
В границах села Кайнар, станции Токмансай, зимовки Улетта.
Избирательный участок №166
Село Есет батыр Кокиулы, средняя школа, телефон: 3-85-80;
В границах села Есет батыр Кокиулы, зимовки Кызылту.
Избирательный участок № 167
Село Талдысай, основная школа, телефон: 7-20-41;
В границах села Талдысай.
Избирательный участок № 168
Село Тамды,средняя школа, телефон: 3-58-80;
В границах села Тамды.
Избирательный участок № 169
Село Еркинкуш, начальная школа, телефон: 7-20-95;
В границах села Еркинкуш.
Избирательный участок № 170
Село Самбай, средняя школа, телефон: 5-30-82;
В границах села Самбай.
Избирательный участок № 171
Село Нурбулак, средняя школа, телефон: 5-32-45;
В границах села Нурбулак.
Избирательный участок № 172
Село Бескоспа, средняя школа, телефон: 5-33-00;
В границах села Бескоспа.
Избирательный участок № 173
Село Бестамак, средняя школа, телефон: 3-53-04;
В границах частного сектора улиц Бокенбай батыра, Алга, Есет батыра, Темиржол, Беккул, Елек, Достык, Женис, переулков Т. Аубакирова, Школьный, Мамбетова, № 42 разъезда села Бестамак.
Избирательный участок № 174
Село Бестамак, начальная школа, телефон: 6-83-38;
В границах двух этажных жилых домов, улицы Бокенбай батыра № 48, 50, 52, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 села Бестамак.
Избирательный участок № 175
Село Жеруйык, основная школа, телефон: 7-15-97;
В границах села Жеруйык.
Избирательный участок № 176
Села Ушкудык, средняя школа, телефон: 6-84-26;
В границах сел Ушкудык, Аксазды.
Избирательный участок № 177
Села Кумсай, начальная школа, телефон: 7-13-63;
В границах села Кумсай.
Избирательный участок № 178
Село Карахобда, средняя школа, телефон: 6-86-97;
В границах сел Карахобда, Ерназар.
Избирательный участок № 179
Село Карабулак, средняя школа, телефон: 7-16-99;
В границах села Карабулак.
Избирательный участок № 180

Амангелді ауылы, негізгі мектеп, телефон: 7-15-30;
Амангелді ауылының шекарасында.
№ 181 сайлау учаскесі
Болгарка ауылы, орта мектеп, телефон: 3-55-40;
Болгарка ауылының шекарасында.
№ 182 сайлау учаскесі
Сарықобда ауылы, орта мектеп, телефон: 7-11-81;
Сарықобда ауылының шекарасында.
№ 183 сайлау учаскесі
Тікқайың ауылы, негізгі мектеп, телефон: 6-87-00;
Тікқайың ауылының шекарасында.
№ 184 сайлау учаскесі
Көктоғай ауылы, негізгі мектеп, телефон: 6-88-58;
Көктоғай ауылының шекарасында.
№ 185 сайлау учаскесі
Қарақұдық ауылы, орта мектеп, телефон: 5-35-36;
Қарақұдық ауылының шекарасында.
№ 186 сайлау учаскесі
Ақай ауылы, орта мектеп, телефон: 7-11-60;
Ақай ауылының шекарасында.
№ 187 сайлау учаскесі
Көлтабан ауылы, негізгі мектеп, телефон: 7-11-56;
Көлтабан ауылының шекарасында.
№ 188 сайлау учаскесі
Маржанбұлақ ауылы, орта мектеп, телефон: 5-38-08;
Маржанбұлақ ауылының "Батыс" тұрғын массиві (Маржанбұлақ ауылының батысында орналасқан жаңа құрылыс ауданы), Абай Құнанбаев, Ә.Жангельдин, Д.Қонаев, Шернияз, Ақтөбе, Мектеп, Достық тұйығы, Тәуелсіздік, А.Байтұрсынов, Қобыланды, Желтоқсан, Есет батыр, Диханшылар, Құрылысшылар, Н.Байғанин көшелері шекарасында.
№ 189 сайлау учаскесі
Қайыңдысай ауылы, негізгі мектеп, телефон: 6-89-53;
Қайыңдысай, Қарағандысай ауылдарының шекараларында.
№ 190 сайлау учаскесі
Маржанбұлақ ауылы, мәдениет үйі, телефон: 7-15-19;
Маржанбұлақ аулының "Шығыс" тұрғын массиві (Маржанбұлақ ауылының шығысында орналасқан жаңа құрылыс ауданы), М.Маметова, Сәңкібай батыр, Б.Момышұлы, Әбілқайыр хан, Ұлан тұйығы, А.Иманов, Ж.Жабаев, Ш.Берсиев, Ж.Кереев көшелері шекарасында.

Село Амангельды, основная школа, телефон: 7-15-30;
В границах села Амангельды.
Избирательный участок № 181
Село Болгарка, средняя школа, телефон: 3-55-40;
В границах села Болгарка.
Избирательный участок № 182
Село Сарыхобда, средняя школа, телефон: 7-11-81;
В границах села Сарыхобда.
Избирательный участок № 183
Село Тиккайын, основная школа, телефон: 6-87-00;
В границах села Тиккайын.
Избирательный участок № 184
Село Коктогай, основная школа, телефон: 6-88-58;
В границах села Коктогай.
Избирательный участок № 185
Село Каракудык, средняя школа, телефон: 5-35-36;
В границах села Каракудык.
Избирательный участок № 186
Село Акай, средняя школа, телефон: 7-11-60;
В границах села Акай.
Избирательный участок № 187
Село Культабан, основная школа, телефон: 7-11-56;
В границах села Культабан.
Избирательный участок № 188
Село Маржанбулак, средняя школа, телефон: 5-38-08;
В границах жилого массива "Батыс" (новый район расположенный в западной части села Маржанбулак), улиц Абай Кунанбаева, А.Жангельдина, Д.Конаева, Шернияза, Актобе, Мектеп, переулок Достык, Тауелсиздик, А.Байтурсынова, Кобыланды, Желтоксана, Есет батыра, Диханшылар, Курылысшылар, Н.Байганина села Маржанбулак.
Избирательный участок № 189
Село Кайындысай, основная школа, телефон: 6-89-53;
В границах сел Карагандысай, Кайындысай.
Избирательный участок № 190
Село Маржанбулак, Дом культуры, телефон: 7-15-19;
В границах жилого массива "Шыгыс" (новый район расположенный в восточной части с Маржанбулак), улиц М.Маметова, Санкибай батыра, Б.Момышулы, Абилкайыр хана, переулок Улан, А.Иманова, Ж.Жабаева, Ш.Берсиева, Ж.Кереева села Маржанбулак.