"2015-2017 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы № 215 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қарашада № 4580 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 "2015-2017 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4162 тіркелген, 2015 жылы 27 қаңтарда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 465 459,8" саны "3 470 073,1" санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша "236 109" саны "236 709" санымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша "5 891" саны "5 298,1" санымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша "3 221 959,8" саны "3 226 566" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 489 423,8" саны "3 494 037,1" санымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттiк кредиттеу бойынша "16 625" саны "14 488" санымен ауыстырылсын;
оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер бойынша "20 811" саны "19 971,6" санымен ауыстырылсын;
бюджеттiк кредиттердi өтеу бойынша "4 186" саны "5 483,6" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы бойынша "-45 740" саны "-43 603" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру бойынша "45 740" саны "43 603" санымен ауыстырылсын;
2) 10-тармақта:
алтыншы абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 160 "О бюджете Иргизского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 9 ноября 2015 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2015 года № 4580. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 160 "О бюджете Иргизского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4162, опубликованное 27 января 2015 года в газете "Ырғыз") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 465 459,8" заменить цифрами "3 470 073,1";
в том числе по:
налоговым поступлениям цифры "236 109" заменить цифрами "236 709";
неналоговым поступлениям цифры "5 891" заменить цифрами "5 298,1";
поступление трансфертов цифры "3 221 959,8" заменить цифрами "3 226 566";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 489 423,8" заменить цифрами "3 494 037,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "16 625" заменить цифрами "14 488";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры "20 811" заменить цифрами "19 971,6";
погашение бюджетных кредитов цифры "4 186" заменить цифрами "5 483,6";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-45 740" заменить цифрами "-43 603";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "45 740" заменить цифрами "43 603";
2) в пункте 10:
в абзаце шестом:

"64 541" саны "70 812" санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"32 238" саны "30 223,2" санымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"білім беру объектілерінің құрылысын салу және реконструкциялауға - 350 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім 8 қосымшамен осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.

цифры "64 541" заменить цифрами "70 812";
в абзаце восьмом:
цифры "32 238" заменить цифрами "30 223,2";
дополнить абзацем следующего содержания:
"на строительство и реконструкцию объектов образования-350 тысяч тенге.";
3) приложении 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
дополнить указанное решение приложением 8 согласно приложению 4 к настоящему решению.

001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 442,7
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
128,7
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
228,5
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 856,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 459
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
6 397,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
82 050,1
1
Ауыл шаруашылығы
28 646,1
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4 549
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 549
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
24 097,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 674,1
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 443
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 664
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 286
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 030
6
Жер қатынастары
6 816
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 816
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 816
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
46 588
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
46 588
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46 588
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 201,8
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 201,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 201,8
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 001,8
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5 442,7
010
Капитальные расходы государственного органа
128,7
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
228,5
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 856,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 459
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 397,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
82 050,1
1
Сельское хозяйство
28 646,1
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4 549
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 549
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
24 097,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 674,1
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1 443
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 664
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 286
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 030
6
Земельные отношения
6 816
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 816
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 816
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
46 588
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
46 588
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46 588
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 201,8
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 201,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 201,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 001,8
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов