"Әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 142 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 204 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 маусымда № 4362 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 шілдедегі № 32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 02.07.2016 № 32 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 142 "Әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3848 тіркелген, 2014 жылғы 09 мамырда "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 2 тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекет мекемесі ұсынған тізімдерге сәйкес үйден оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға үш мың теңге көлемінде қаржылай әлеуметтік көмек көрсетілсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Аудандық мәслихаттыңхатшысы
Ж.КЕРЕЕВ Л.ИСМАГАМБЕТОВА

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 марта 2014 года № 142 "Об установлении размеров социальной помощи"
Решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 26 мая 2015 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 июня 2015 года № 4362. Утратило силу решением маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 2 июля 2016 года № 32
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 02.07.2016 № 32.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 142 "Об установлении размеров социальной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3848, опубликованное 09 мая 2014 года в газете "Қобда" следующие изменения).
подпункт 2) пункта 2 указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"2) детям инвалидам, обучающимся и воспитывающихся на дому, согласно списков, представленных государственным учреждением "Хобдинский районный отдел образования" денежную социалную помощь в размере три тысячи тенге".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Ж.Кереев Л.Исмагамбетова