Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 172 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы № 211 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 4483 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4169 тіркелген, 2015 жылғы 26 қаңтарда "Қобда" газетінде жарияланған) № 172 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"2 877 733,6" деген цифрлар "2 864 090,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"336 658" деген цифрлар "323 148" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"2 517 723,6" деген цифрлар "2 517 590,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"2 903 094,4" деген цифрлар "2 889 451,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 172 "О бюджете Хобдинского района на 2015-2017 годы"
Решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 6 августа 2015 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 августа 2015 года № 4483. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 172 "О бюджете Хобдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4169, опубликованное 26 января 2015 года в газете "Қобда") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "2 877 733,6" заменить цифрами "2 864 090,7";
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "336 658" заменить цифрами "323 148";
поступлениям трансфертов -
цифры "2 517 723,6" заменить цифрами "2 517 590,7";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "2 903 094,4" заменить цифрами "2 889 451,5";

10 701,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
1 500,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 018,1
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9 065,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 025,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 885,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
70 745,7
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
70 745,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
112 869,7
2
Әлеуметтiк көмек
96 146,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96 146,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36 422,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 229,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
133,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 200,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 399,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 868,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 511,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 342,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
7 041,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16 723,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 723,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 798,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
240,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
685,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
84 455,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 292,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

10 701,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 500,0
012
Капитальные расходы государственного органа
1 018,1
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 065,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 025,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 885,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
70 745,7
037
Строительство и реконструкция объектов образования
70 745,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
112 869,7
2
Социальная помощь
96 146,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96 146,6
002
Программа занятости
36 422,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 229,0
005
Государственная адресная социальная помощь
133,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 200,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 399,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 868,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 511,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 342,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7 041,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16 723,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 723,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 798,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
240,0
021
Капитальные расходы государственного органа
685,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
84 455,1
1
Жилищное хозяйство
4 292,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

38 142,9
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
26 091,9
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 748,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 343,9
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 051,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 224,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5 547,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
100 664,9
1
Ауыл шаруашылығы
47 056,6
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10 026,6
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10 026,6
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
37 030,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 903,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
156,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 500,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14 071,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 900,0
6
Жер қатынастары
5 646,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5 646,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 646,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
47 962,3
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
47 962,3
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
47 962,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41 874,3
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41 874,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
41 874,3
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

38 142,9
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
26 091,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 748,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 343,9
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 051,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 224,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5 547,0
006
Капитальные расходы государственного органа
240,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
100 664,9
1
Сельское хозяйство
47 056,6
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10 026,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 026,6
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
37 030,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15 903,0
003
Капитальные расходы государственного органа
156,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
500,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 500,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
14 071,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 900,0
6
Земельные отношения
5 646,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5 646,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5 646,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
47 962,3
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
47 962,3
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
47 962,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41 874,3
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41 874,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
41 874,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)