Мәртөк аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 150 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 наурыздағы № 168 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 4255 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына, 3 және 4 тармақтарына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 150 "2015-2017 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4153, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Мәртөк тынысы" газетінің № 4-5 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 418 272" деген цифрлар "3 343 626,0" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"450 868" деген цифрлар "472 747,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"49 882" деген цифрлар "11 050,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдер бойынша
"2 906 022" деген цифрлар "2 848 329,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 418 272" деген цифрлар "3 362 529,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"- 61 935" деген цифрлар "- 80 838,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"61 935" деген цифрлар "80 838,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 тармақта:
үшінші абзацтың бөлігінде:
"59 411" деген цифрлар "0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші абзац келесі мазмұндағы мәтінмен ауыстырылсын:
"патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 2 294 мың теңге"
және келесі мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 150 "О бюджете Мартукского района на 2015-2017 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 10 марта 2015 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 марта 2015 года № 4255. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, подпунктом 5) пункта 2, пунктами 3 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 150 "О бюджете Мартукского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4153, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Мәртөк тынысы" № 4-5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 418 272" заменить цифрами "3 343 626,0", в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "450 868" заменить цифрами "472 747,0";
по неналоговым поступлениям
цифры "49 882" заменить цифрами "11 050,0";
по поступлениям трансфертов
цифры "2 906 022" заменить цифрами "2 848 329,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 418 272" заменить цифрами "3 362 529,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "- 61 935" заменить цифрами "- 80 838,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "61 935" заменить цифрами "80 838,8";
в пункте 9:
в части третьего абзаца:
цифры "59 411" заменить цифрами "0";
пятый абзац заменить текстом следующего содержания:
"на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 2 294 тысяч тенге"
и дополнить седьмым абзацем следующего содержания:

"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 1 718 мың теңге";
10 тармақта:
"10 425" деген цифрлар "9 905" деген цифрлармен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Мәртөк аудандықмәслихатының хатшысы
Б.Абдуллин А.Исмагулов

"на развитие сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020" – 1 718 тысяч тенге";
в пункте 10:
цифры "10 425" заменить цифрами "9 905";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Б.Абдуллин
Секретарь Мартукского районного
маслихата
А.Исмагулов

2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 150 аудандық мәслихаттың шешіміне 5 Қосымша
2015 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық манызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" 123 бағдарламасының әкімдігінің бюджеттік бағдарламасы
Атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
Аққұдық а/о

Приложение 5 к решению районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 150
Бюджетные программы администраторов программы 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2015 год
Наименование
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
Аккудыкский с\о