Мұғалжар ауданы әкімінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 2 "Мұғалжар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4206 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес Мұғалжар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы әкімінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 2 "Мұғалжар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 3514 санымен тіркелген, 2013 жылғы 6 ақпанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Шаңғұтов
Келісілді:
Мұғалжар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Ғ. Асқаров
Мұғалжар ауданы әкімінің
2013 жылғы "01" ақпандағы № 2 шешіміне қосымша
Мұғалжар ауданы әкімінің 2015 жылғы "26" ақпандағы № 5 шешіміне қосымша
Мұғалжар ауданының сайлау учаскелері
№ 305 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, "Жастық" мөлтек ауданы № 2, "СНПС-АқтөбеМұнайГаз" Акционерлік қоғамының, "Октябрьскнефть" мұнай газ өндіру басқармасы" ғимараты
"Жастық" мөлтек ауданы: № 1,3,4, 5, 6, 7, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 15 "Б";
А.Жұмағалиев көшесі: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Е. Баймұхамбетов көшесі: № 11, 12/1, 13,14, 16.
№ 306 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, "Жастық" мөлтек ауданы № 47 "В",
Халыққа қызмет көрсету орталығының ғимараты
"Жастық" мөлтек ауданы: №38 "А", 38"Б", 39"А", 39"Б", 46, 47, 48, 49"А", 49"Б", 50;
Западная көшесі: № 1 "А", 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2;
Болашақ кенті: № 2, 3, 3 "А", 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 19/2, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 54, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 105, 105 "А", 106, 107, 107 "А", 109, 111, 112, 113, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 152, 153, 154, 156, 157, 160, 161, 168, 169, 169А, 171, 174, 176, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 190, 192, 194, 198, 198 "А";
"Самал" мөлтек ауданы, кварталдар:

О внесении изменений и дополнений в решение акима Мугалжарского района от 1 февраля 2013 года № 2 "Об образовании избирательных участков в Мугалжарском районе"
Решение акима Мугалжарского района Актюбинской области от 26 февраля 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4206
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мугалжарского района от 1 февраля 2013 года № 2 "Об образовании избирательных участков в Мугалжарском районе" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3514, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 6 февраля 2013 года) следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Шангутов С.
Согласовано:
Председатель Мугалжарской
районной территориальной
избирательной комиссии Аскаров Г.
Приложение к решению акима
Мугалжарского района
№2 от "01" февраля 2013 года
Приложение к решению акима
Мугалжарского района
№5 от "26" февраля 2015 года
Избирательные участки Мугалжарского района
Избирательный участок № 305
город Кандыагаш, микрорайон "Жастык" № 2,
здание "Нефтегазодобывающее управление "Октябрьск Нефть"
Акционерного общества "СНПС-АктобеМунайГаз"
микрорайон "Жастык": № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 15"Б";
улица А.Жумагалиева: № 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Е.Баймухамбетова: № 11, 12/1, 13,14, 16.
Избирательный участок № 306
город Кандыагаш, микрорайон "Жастык" № 47 "В",
здание Центра обслуживания населения
икрорайон "Жастык": № 38"А", 38"Б",39"А", 39"Б", 46, 47, 48, 49"А", 49"Б", 50;
улица Западная: № 1"А", 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2;
поселок Болашак: №2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 19/2, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 54, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 105, 105"А", 106, 107, 107"А", 109, 111, 112, 113, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 152, 153, 154, 156, 157, 160, 161, 168, 169, 169"А", 171, 174, 176, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 190, 192, 194, 198, 198"А";
микрорайон "Самал", кварталы:

1 квартал: № 2, 3, 5, 8, 10, 11, 13/2, 16, 17, 17/2, 18, 23, 25, 27, 28, 31, 32, 34, 36, 37, 43, 43"А", 48, 52, 53, 57, 58;
2 квартал: № 3, 9, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 37, 40, 43, 48, 54;
3 квартал: № 2, 4, 5, 7, 18, 19, 20, 22, 23, 30, 32, 37, 38, 43, 46, 48, 54, 60, 62, 65, 67, 71;
4 квартал: № 33, 38, 39, 41, 44, 45, 46, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 63;
5 квартал: № 2, 3, 10, 12, 21, 22, 25, 36, 38, 40, 42, 46, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 62, 65;
6 квартал: № 1, 6, 8, 9, 11, 13, 27, 28, 34, 42, 51, 56, 59, 62, 72;
7 квартал: № 1, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 17, 19, 20, 22, 23, 27, 28;
8 квартал: № 1, 2, 17.
№ 307 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, "Жастық" мөлтек ауданы, № 2 орта мектебінің ғимараты
"Жастық" мөлтек ауданы: № 7 "А", 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
30 "А".
№ 308 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, "Жастық" мөлтек ауданы, № 4 орта мектебінің ғимараты
"Жастық" мөлтек ауданы: № 3 "А", 5 "А", 31, 31 "А , 37 "А", 37 "Б", 40, 41, 44, 45, 78, 80, 81.
№ 309 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, "Достық" мөлтек ауданы, № 3 гимназия-мектебінің ғимараты
"Достық" мөлтек ауданы, көп қабатты тұрғын үйлер: № 13, 14, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
жеке тұрғын үйлер: № 1, 1 "А", 2, 2 "А", 3, 3 "А", 4, 5, 5 "А", 6, 6 "А", 7, 8, 9, 10, 10 "А", 10 "Б", 10 "А"/2, 11, 11 "Б", 12 "А", 13, 13 "Б", 13 "В", 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23 "А", 25 "Б", 26 "А", 26 "Д" 27, 28, 31, 32, 34,37, 39, 43, 47, 48, 49, 51, 55, 56;
Газовиков кенті: № 2 "А", 3 "А", 7"А", 8, 15, 16, 16/1, 16 "А", 16 "Б", 17, 17 "Б", 18, 19, 20, 21, 23, 23 "А", 24, 24 "А", 25, 26, 27, 28, 28 "А", 29, 30, 31, 31 "А", 32, 33, 33 "А", 35, 36, 37, 38, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57 "А", 58, 59, 60, 60 "А", 60 "Б", 64, 67, 68, 68 "Б", 70, 70 "А", 71, 71/1, 71/2, 72, 72 "А", 74, 77, 78, 81, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 95 "А", 96, 96 "А", 98, 98 "А", 104, 106, 108,110, 114, 123;
"Самал" мөлтек ауданы, көп қабатты тұрғын үйлер: № 26 "А", 49;
жеке тұрғын үйлер: № 1, 1"А", 2, 3"А", 5, 8, 12, 16, 18, 19, 22 "А", 25, 33, 34, 35, 40, 41, 46, 48, 48 "Б", 55, 56, 59, 60, 63, 68, 128.
№ 310 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, Жеңіс даңғылы № 42 "Б", "Береке" сауда үйінің ғимараты
Р.Қошқарбаев көшесі: № 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 7 "А", 8, 8 "А", 10, 11, 11 "А", 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 56/1, 57/2, 70;
Н.Орынбасаров көшесі: № 1, 1"А", 1"Б", 1"В", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 4"А", 5, 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 9"А", 10, 11, 11"А", 12, 14, 14"А", 15, 15"А", 17, 17"А", 17"Б", 19, 19/1, 19/2, 19"А", 20, 20/2, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25, 26, 26"А", 28, 28"А", 29, 30, 30"А", 31, 32, 32"А", 33, 33"А", 33"А"/2, 34, 34"А", 35, 36, 36"А", 38, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 42"А", 43, 43"А", 44, 45, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 60"А", 61"А", 63, 65, 83, 96, 99, 100, 101, 192, 193, 194;
І. Жансүгіров көшесі: № 1, 2, 3"Б", 4, 5, 5"А", 6, 7"А", 8, 12/1, 12/2, 13, 13"А", 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 15"А", 16, 23/2, 24, 24"А", 27, 28, 28/1, 28/2,
29"Б", 30, 30/1, 30/2, 32, 33 "А", 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 42, 42/1, 43, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48"А", 48"Б", 49, 49/1, 49/2, 49"Б", 50"А", 50/1, 56, 56/1, 75, 75/1, 75/2, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90/1, 90/2, 91"А", 93, 98, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 148;

1 квартал: № 2, 3, 5, 8, 10, 11, 13/2, 16, 17, 17/2, 18, 23, 25, 27, 28, 31, 32, 34, 36, 37, 43, 43"А", 48, 52, 53, 57, 58;
2 квартал: № 3, 9, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 37, 40, 43, 48, 54;
3 квартал: № 2, 4, 5, 7, 18, 19, 20, 22, 23, 30, 32, 37, 38, 43, 46, 48, 54, 60, 62, 65, 67, 71;
4 квартал: № 33, 38, 39, 41, 44, 45, 46, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 63;
5 квартал: № 2, 3, 10, 12, 21, 22, 25, 36, 38, 40, 42, 46, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 62, 65;
6 квартал: № 1, 6, 8, 9, 11, 13, 27, 28, 34, 42, 51, 56, 59, 62, 72;
7 квартал: № 1, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 17, 19, 20, 22, 23, 27, 28;
8 квартал: № 1, 2, 17.
Избирательный участок № 307
город Кандыагаш, микрорайон "Жастык", здание средней школы № 2
микрорайон "Жастык": № 7"А",16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30"А".
Избирательный участок № 308
город Кандыагаш, микрорайон "Жастык", здание средней школы № 4
микрорайон "Жастык": № 3"А", 5"А", 31, 31"А", 37"А", 37"Б", 40, 41, 44, 45, 78, 80, 81.
Избирательный участок № 309
город Кандыагаш, микрорайон "Достык", здание школы-гимназии № 3
микрорайон "Достык", многоэтажные дома: № 13, 14, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
частные дома: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 9, 10,10"А", 10"Б", 10"А"/2, 11, 11"Б", 12"А", 13, 13"Б",13 "В", 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23"А", 25"Б", 26"А", 26"Д", 27, 28, 31,32, 34, 37, 38, 39, 43, 47, 48, 49, 51, 55, 56;
поселок Газовиков: № 2"А", 3"А", 7"А", 8, 15, 16, 16/1, 16"А", 16"Б", 17, 17"Б", 18, 19, 20, 21, 23, 23"А", 24, 24"А", 25, 26, 27, 28, 28"А", 29, 30, 31, 31"А", 32, 33, 33"А", 35, 36, 37, 38, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57"А", 58, 59, 60, 60"А", 60"Б", 64, 67, 68, 68"Б", 70, 70"А", 71, 71/1, 71/2, 72, 72"А", 74, 77, 78, 81, 83, 84, 86, 88, 90,92, 94, 95, 95"А", 96, 96"А", 98, 98"А", 104, 106, 108, 110, 114, 123;
микрорайон "Самал", многоэтажные дома : № 26"А", 49;
частные дома: № 1, 1"А", 2, 3"А", 5, 8, 12, 16, 18, 19, 22"А", 25, 33, 34, 35, 40, 41, 46, 48, 48"Б", 55, 56, 59, 60, 63, 68, 128.
Избирательный участок № 310
город Кандыагаш, проспект Жениса № 42 "Б", здание торгового дома "Береке"
улица Р.Кошкарбаева: № 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 11"А", 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 56/1, 57/2, 70;
улица Н.Орынбасарова: № 1, 1"А", 1"Б",1"В", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 4"А", 5, 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 9"А", 10, 11, 11 "А", 12, 14, 14"А", 15, 15"А", 17, 17"А", 17"Б", 19, 19/1, 19/2, 19"А", 20, 20/2, 21, 21 "А", 22, 23, 23"А", 24, 25, 26, 26"А", 28, 28"А", 29, 30, 30"А", 31, 32, 32"А", 33, 33"А", 33 "А"/2, 34, 34 "А", 35, 36, 36"А", 38, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 42"А", 43, 43"А", 44, 45, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 60"А", 61"А", 63, 65, 83, 96, 99, 100, 101, 192, 193, 194;
улица И.Жансугурова: № 1, 2, 3"Б", 4, 5, 5"А", 6, 7"А", 8, 12/1, 12/2, 13, 13"А", 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 15 "А", 16, 23/2, 24, 24 "А", 27, 28, 28/1, 28/2, 29 "Б", 30, 30/1, 30/2, 32, 33 "А", 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 42, 42/1, 43, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48"А", 48"Б", 49, 49/1, 49/2, 49"Б", 50"А", 50/1, 56, 56/1, 75, 75/1, 75/2, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90/1, 90/2, 91"А", 93, 98, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 148;

Пионерный көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 10/1, 11, 12, 12"А", 12"В",15, 15/1, 15/2, 15 "А", 15"В", 16, 17/1, 17/2, 19, 21, 21"А", 29, 49, 50;
Полевая көшесі: № 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
Б.Майлин көшесі: № 2, 2/1, 4, 5/1, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 "А", 16, 18, 21"А", 25"А", 26, 28, 28 "А", 30, 30 "Б", 34, 91, 94;
Нефтяников кенті: № 1/1, 1"А", 3"А", 6/1, 6/2, 9, 16, 20/1, 24 "А", 25/1, 25/2, 25"А", 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30 "В", 31/1, 31/2, 32/1, 33/2, 34/2, 35/2, 36/1, 36/2, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 48/1, 52/1, 80/2, 104, 106, 107, 108, 109, 110/1, 110/2, 112, 120;
Достық көшесі: № 1/1, 2/2, 5, 5"А", 6, 6/2, 7, 7/1, 10/1, 10/2, 10"А", 11"А", 12/1, 12/2, 12"А", 13, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 30"А", 30"В", 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 37, 39, 41"А", 42, 43, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51"А", 51/1, 51/2, 52/1, 53, 55, 56, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 59/1, 59/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 102, 116;
Жеңіс даңғылы: № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 3"Б", 3/1, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 5 "Б", 6, 6 "А", 7 "А", 9, 9 "А", 10, 10/1, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 15/2, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 44, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
К.Ахметов көшесі: № 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 51, 51/1, 51/2, 97;
О.Өмірбаев көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5"А", 6, 8, 12, 14, 14"А", 15, 16, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28;
Е.Баймұхамбетов көшесі: № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8"А", 10, 10"А", 12, 14, 16;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 "А", 11"Б", 14, 16, 34, 38.
№ 311 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, Трансформаторная тұйығы № 2,
Қандыағаш өнеркәсіптік - экономикалық колледжінің ғимараты
Ж.Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 1 "А", 2, 2 "А", 2/1, 3, 3"А", 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 10, 10 "А",10 "Б", 10 "В", 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15"А", 18"Б", 20, 20"Б", 22, 23"А", 24, 25, 26, 26 "А", 28, 30, 32, 34, 36, 36"А", 38, 40 ,42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 58"А", 62"А", 68;
Көп қабатты тұрғын үй: № 10;
Есет батыр көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5/4, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 10"А", 10"Б", 10"В", 11, 12"А", 12"Б", 13, 13/1, 13/3, 13/4, 14, 14 "Б", 16,17, 17 "А", 17 "Б", 18,19, 19"А", 19"Б", 19"Е", 20, 21, 22, 23, 24, 24"Б", 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 28, 29, 30, 30"Б", 31, 31"А", 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ,51, 52, 53, 54, 54"А", 55"А", 56;

улица Пионерный: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 10/1, 11, 12, 12"А", 12"В", 15, 15/1, 15/2, 15 "А", 15"В", 16, 17/1, 17/2, 19, 21, 21 "А", 29, 49, 50;
улица Полевая: № 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
улица Б.Майлина: № 2, 2/1, 4, 5/1, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14"А", 16, 18, 21"А", 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"Б", 34, 91, 94;
поселок Нефтяников: № 1/1, 1"А", 3"А", 6/1, 6/2, 9, 16, 20/1, 24 "А", 25/1, 25/2, 25"А", 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30 "В", 31/1, 31/2, 32/1, 33/2, 34/2, 35/2, 36/1, 36/2, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 48/1, 52/1, 80/2, 104, 106, 107, 108, 109, 110/1, 110/2, 112, 120;
улица Достык: № 1/1, 2/2, 5, 5"А", 6, 6/2, 7, 7/1, 10/1, 10/2, 10"А", 11"А", 12/1, 12/2, 12"А", 13, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 30 "А", 30 "В", 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 37, 39, 41"А", 42, 43, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51"А", 51/1, 51/2, 52/1, 53, 55, 56, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 59/1, 59/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 102, 116;
проспект Жениса: № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 3"Б", 3/1, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4 А", 4"Б", 5,5"А", 5"Б", 6, 6"А", 7"А", 9, 9"А", 10, 10/1, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 15/2, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 44, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица К.Ахметова: № 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 51, 51/1, 51/2, 97;
улица О.Омирбаева: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5"А", 6, 8, 12, 14, 14"А", 15, 16, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28;
улица Е.Баймухамбетова: № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8"А", 10, 10"А", 12, 14, 16;
улица Желтоксана: № 1, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11"А", 11"Б", 14, 16, 34, 38.
Избирательный учасок № 311
город Кандыагаш, переулок Трансформаторная №2,
здание Кандыагашского политехническо-экономического колледжа
улица Ж.Жабаева, частные дома: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 2, 2"А", 2/1, 3, 3 "А", 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 10, 10"А", 10"Б", 10 "В", 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15 "А", 18"Б", 20, 20 "Б", 22, 23"А", 24, 25, 26, 26"А", 28, 30, 32, 34, 36, 36"А", 38, 40 ,42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 58"А", 62"А", 68;
многоэтажный дом: № 10;
улица Есет батыра, частные дома: № 1, 1/1, 1/2 , 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2,4, 5/1, 5/2, 5/4, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 10 "А", 10 "Б", 10 "В", 11, 12"А", 12"Б", 13, 13/1, 13/3, 13/4, 14, 14"Б", 16, 17, 17"А", 17"Б", 18, 19, 19"А", 19"Б", 19"Е", 20, 21, 22, 23, 24, 24"Б", 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 28, 29, 30, 30"Б", 31, 31"А", 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ,51, 52, 53, 54, 54"А", 55"А", 56;

Көп қабатты тұрғын үйлер: № 12, 16, 18, 20;
С.Торайғыров көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1/1, 1/2, 1/3, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 12 "А", 13, 13"А",14, 14"А", 15 "А", 17, 18, 19, 20, 20/1, 20 "А", 20"Б", 22, 23, 24, 25, 25"А", 26, 27, 28, 28"А", 28 "Б", 29, 29"А", 30, 31, 31"А", 31"Б", 32, 32"А", 32"Б", 33, 34, 34"А", 35, 35"А", 35"Б", 36, 36"А", 37"Б", 38"А", 38, 38"А"/1, 39, 40, 41, 41"А", 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 44"А", 44"Б", 45, 46, 47, 47/3, 48, 49, 51, 52, 52 "В", 53, 53 "А", 54, 54/1, 55, 55"А", 56, 57, 58, 59, 59"А", 60, 61, 62, 62"А", 63, 64, 64"А", 65, 67, 68, 70;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 15, 16, 17, 19, 21, 23;
А.Жұбанов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Д", 1"Д"/2, 2, 2 "А", 3/2, 4"А", 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 8"А"/2, 9, 10, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14 "А"/1, 14 "А"/3, 15, 15 "А", 16, 17, 17/1, 18, 18"А", 20, 20"А", 21, 21/1, 21/3, 21"А", 22, 22/1, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25"А", 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 29/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 39"Б", 39"В", 40, 41, 42, 43"А", 44, 44"А", 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53 "А", 53 "Б", 53"В", 54, 54"А", 55, 55"А", 55"Б", 56, 57, 57"А", 57"Б", 57"Г", 58, 58"А", 59"Б", 60, 61, 61"А", 62"А", 63, 63"Б", 64, 65, 65"Б", 65"В", 66, 67, 67"А", 68, 69, 69"А", 70, 71, 71"А", 71"Б", 72, 73, 73"А", 74;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 6, 16, 19;
А.Иманов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 17, 17"А",17"Б", 18, 19, 19"А", 20, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27"А", 28, 29, 29/1, 29/2, 29"А", 30, 32, 34, 36, 38, 39/1, 40, 41/3, 41 "А", 42, 44, 45"Б", 46,47 "А", 47,48, 50, 52, 53,54, 56, 58, 60, 62, 62"А", 64, 66, 67, 68, 68"А", 70, 74, 74"А",76, 78, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108;
Көп қабатты тұрғын үй: № 15;
Н.Байғанин көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34"А", 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43"А", 44, 45, 46 ,47, 48, 49, 50, 51, 52, 52"А", 53, 54, 55, 56, 57, 60;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 2, 3, 5, 7, 10, 12;
Степная көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Б", 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 3"А"/2, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"А"/1, 4"А"/2, 5"А", 5"А"/1, 5"А"/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6"А"/1, 6"А"/2, 6"Б", 7 "А", 7/1, 7/2, 7"А"/ 1, 7"А"/2, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 9, 9/1, 9/2, 9 "А", 9 "А"/1, 9"А"/2, 10, 10/1, 10/2, 10"А", 10"Б", 10"Б"/1, 10"А"/2, 11, 11/1, 12, 12"А", 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20 "В"/1, 20 "В", 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24"А", 24 "Б", 25, 25 "А", 25 "Б", 25/1, 25/2, 26, 51, 69, 69 "А", 69 "Б", 69 "Б"/1, 69"Б"/2, 69 "В",71,74;

многожэтажные дома: № 12, 16, 18, 20;
улица С.Торайгырова, частные дома: № 1/1, 1/2, 1/3, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15"А", 17, 17"А", 18, 19, 20, 20/1, 20"А", 20"Б", 22, 23, 24, 25, 25"А", 26, 27, 28, 28"А", 28"Б", 29, 29"А", 30, 31, 31"А", 31"Б", 32, 32"А", 32"Б", 33, 34, 34"А", 35, 35"А", 35"Б", 36, 36"А", 37"Б", 38"А", 38, 38"А"/1, 39, 40, 41, 41"А", 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 44"А", 44"Б", 45, 46, 47, 47/3, 48, 49, 51, 52, 52"В", 53, 53"А", 54, 54/1, 55, 55"А", 56, 57, 58, 59, 59"А", 60, 61, 62, 62"А", 63, 64, 64"А", 65, 67, 68, 70;
многоэтажные дома: № 15, 16, 17, 19, 21, 23;
улица А.Жубанова, частные дома: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Д", 1"Д"/2, 2, 2"А", 3/2, 4"А", 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 8"А"/2, 9, 10, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14"А"/1, 14"А"/3, 15, 15"А", 16, 17, 17/1, 18, 18"А", 20, 20"А", 21, 21/1, 21/3, 21"А", 22, 22/1, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25 "А", 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 29/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 39"Б", 39"В", 40, 41, 42, 43"А", 44, 44"А", 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53"А", 53"Б", 53"В", 54, 54"А", 55, 55"А", 55"Б", 56, 57, 57"А", 57"Б", 57"Г", 58, 58"А", 59"Б", 60, 61, 61"А", 62"А", 63, 63"Б", 64, 65, 65"Б", 65"В", 66, 67, 67"А",68, 69, 69"А", 70, 71, 71"А", 71"Б", 72, 73, 73"А", 74;
многоэтажные дома: № 6, 16, 19;
улица А.Иманова, частные дома: № 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 17, 17"А", 17"Б", 18, 19, 19"А", 20, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27"А", 28, 29, 29/1, 29/2, 29"А", 30, 32, 34, 36, 38, 39/1, 40, 41/3, 41"А", 42, 44, 45"Б", 46, 47, 47"А", 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 62"А", 64, 66, 67, 68, 68"А", 70, 74, 74"А", 76, 78, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108;
многоэтажный дом: № 15;
улица Н.Байганина, частные дома: № 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34"А", 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43"А", 44, 45, 46 ,47, 48, 49, 50, 51, 52, 52"А", 53, 54, 55, 56, 57, 60;
многоэтажные дома:№ 2, 3, 5, 7, 10, 12;
улица Степная: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Б", 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 3"А"/2, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"А"/1, 4"А"/2, 5"А", 5"А"/1, 5"А"/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6"А"/1, 6"А"/2, 6"Б", 7 "А", 7/1, 7/2, 7"А"/1, 7"А"/2, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 9, 9/1, 9/2, 9"А", 9"А"/1, 9"А"/2, 10, 10/1, 10/2, 10"А", 10"Б", 10"Б"/1, 10"А"/2, 11, 11/1, 12, 12"А", 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20 "В"/1, 20 "В", 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24"А", 24"Б", 25, 25"А", 25"Б", 25/1, 25/2, 26, 51, 69, 69"А", 69 "В", 69"Б", 69"Б"/1, 69"Б"/2, 71, 74;

Б.Майлин көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1 "А", 2/1, 2 "Б", 3/1, 3/2 , 5/1, 5/2, 9, 20, 21"А", 23, 24, 25, 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"А", 30"Б", 97;
Теміржолшылар көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"Б", 2, 2"В", 3, 3"А", 3"Б", 4, 4/1, 4/2, 4"А"/1, 4"А"/2, 4"Б"/2, 5/1, 5/2, 5"А", 5"А"/1, 6, 7, 7/2,8, 8"А", 9"А", 9"Б", 10, 10"А", 10"Б", 11, 11"А", 12, 13, 14, 14 "А", 15, 16, 16"А", 17, 17"А", 17"Б", 17"А"/1, 17"А"/2, 17"Б"/1, 18, 18"А", 19"А", 19"Б", 19/2, 20, 22, 30, 30"А", 30"Б";
Базарный тұйығы: № 3, 5, 7, 11, 13, 15;
М.Әнешов тұйығы: № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 37, 57, 109/1;
А.Қалиев көшесі: № 2, 3, 3/1, 3/2, 8, 10, 10 "А", 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 18"А";
Школьный тұйығы: № 5, 6, 7, 7/1, 7"А"/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 13, 15, 15/1, 43;
Строительная тұйығы: № 17;
Трансформаторная тұйығы: № 16.
№ 312 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, Ж.Жабаев көшесі № 54, Аудандық мәдениет үйінің ғимараты
Ж.Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 68"А", 68"Б", 69,70, 72, 72"А", 74"А", 74"Б", 74 "Б"/1, 76, 78, 80 ;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 19, 21, 68;
Есет батыр көшесі: № 57, 59, 61, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 71"А", 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80"Б", 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87"А", 87"Б", 87"Г", 88, 89, 90,100;
С.Торайғыров көшесі: № 62, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ,99,118,13 "А";
А.Жұбанов көшесі: № 71 "Б", 75, 75 "В", 76, 78, 79, 80, 81, 83, 83 "Б", 85, 86, 87, 87 "Б", 88, 89, 90, 90 "А", 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99,100, 101, 102, 104, 106, 108:
А.Иманов көшесі: № 31/1, 31 "А"/1, 31 "А"/2, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41"А", 41"Б", 41"А"/1, 41"А"/2, 43, 43"А", 43/1, 45, 45"Б", 47, 47"А", 49"А", 51, 51"В", 53, 53"А", 55, 55"А", 55"В", 55"Г", 57, 59, 63, 65, 65"А", 67, 69, 69"А", 71, 75, 77, 77"А", 78, 79, 81, 83"А", 85, 87, 89, 91, 95"А", 97, 99, 99"А",100, 101, 101"А", 102, 105, 105"А", 105"В", 107, 108, 109, 109/1, 109/2, 110, 112, 112"А", 114, 115, 115"А", 115"Б", 116, 119, 120, 121"А", 122, 123, 123"А", 124, 126,127, 129, 130, 131;
Н.Байғанин көшесі: № 52 "А",58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78,79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 109"А", 110, 111, 112,120 "А";
Степная көшесі: № 71, 71"А", 71"Б", 73, 73"А", 73"Б", 74, 75, 75"А", 75"Б", 75"В", 78, 79 "А", 80, 81, 81 "А", 83, 83"А", 83"А"/1, 83"А"/2, 84, 84/2, 85, 85"А", 85"А"/1, 85"А"/2, 87, 87/2, 87"А"/1, 87"А"/2, 89, 89"А"/1, 89"А"/2, 89"Б", 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100;

улица Б.Майлина: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 2/1, 2"Б", 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 9, 20, 21"А", 23, 24, 25, 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"А", 30"Б", 97;
улица Темиржолшылар: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"Б", 2, 2 "В", 3, 3"А", 3"Б", 4, 4/1, 4/2, 4 "А" /1, 4 "А"/2, 4 "Б"/2, 5/1, 5/2, 5"А", 5 "А"/1, 6, 7, 7/2, 8, 8"А", 9"А", 9"Б", 10, 10"А", 10"Б", 11, 11"А", 12, 13, 14, 14"А", 15, 16, 16 "А", 17, 17"А", 17"Б", 17"А"/1, 17"А"/2, 17"Б"/1, 18, 18"А", 19"А", 19"Б", 19/2, 20, 22, 30, 30"А", 30"Б";
переулок Базарный: № 3, 5, 7, 11, 13, 15;
переулок М.Анешова: № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 37, 57, 109/1;
улица А.Калиева: № 2, 3, 3/1, 3/2, 8, 10, 10/1, 10"А", 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 18"А";
переулок Школьный: № 5, 6, 7, 7/1, 7"А", 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 13, 15, 15/1, 43;
переулок Строительная: № 17;
переулок Трансформаторная: № 16.
Избирательный участок № 312
город Кандыагаш, улица Ж.Жабаева № 54, здание районного Дома культуры
улица Ж.Жабаева, частные дома: № 68"А", 68"Б", 69, 70, 72, 72"А", 74"А", 74"Б", 74"Б"/1, 76, 78, 80 ;
многоэтажные дома: № 19, 21, 68;
улица Есет батыра: № 57, 59, 61, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 71"А", 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80"Б", 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87"А", 87"Б", 87"Г", 88, 89, 90, 100;
улица С.Торайгырова: № 62, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 , 99, 118, 137 "А" ;
улица А.Жубанова: № 71"Б", 75, 75"В", 76, 78, 79, 80, 81, 83, 83"Б", 85, 86, 87, 87"Б", 88, 89, 90, 90"А", 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108;
улица А.Иманова: № 31/1, 31"А"/1, 31"А"/2, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41"А", 41"Б", 41"А"/1, 41"А"/2, 43, 43"А", 43/1, 45, 45"Б", 47, 47"А", 49"А", 51, 51"В", 53, 53"А", 55, 55"А", 55"В", 55"Г", 57, 59, 63, 65, 65"А", 67, 69, 69"А", 71, 75, 77, 77"А", 78, 79, 81, 83"А", 85, 87, 89, 91, 95"А", 97, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 105, 105"А", 105"В", 107, 108, 109, 109/1, 109/2, 110, 112, 112"А", 114, 115, 115"А", 115"Б", 116, 119, 120, 121"А", 122, 123, 123 "А", 124, 126, 127, 129, 130, 131;
улица Н.Байганина: № 52 "А", 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 109"А", 110, 111, 112, 120 "А";
улица Степная: № 71, 71"А", 71"Б", 73, 73"А", 73"Б", 74, 75, 75"А", 75"Б", 75"В", 78, 79"А", 80, 81, 81"А", 83, 83 "А", 83"А"/1 83 "А"/2, 84, 84/2, 85, 85"А", 85"А"/1, 85"А"/2, 87, 87/2, 87"А"/1, 87"А"/2, 89, 89"А"/1, 89"А"/2, 89"Б", 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100;

С.Сейфуллин көшесі: № 3, 5, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 29;
Почтовый тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 49;
Рабочий тұйығы: № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25,40;
Тупиковый тұйығы: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 20.
№ 313 сайлау учаскесі
Кандыағаш қаласы, Ж.Жабаев көшесі № 72 "А", Ақтөбе электрмен
жабдықтау дистанциясының Қандыағаш электрмен жабдықтау
мекемесінің әкімшілік ғимараты
Ж.Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 82, 84, 86, 88, 90, 90"А", 91, 91"А", 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114"А", 116, 116"А", 118, 120, 122, 122"А", 122"Б";
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 81;
Есет батыр көшесі: № 91, 92, 93, 93"А", 94"А", 95, 95"А", 96, 97, 97"А", 98, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 103, 103"А" , 104, 105, 105"А", 105"Б", 106, 107, 107"А", 109, 109"А", 110, 111, 111"А", 112, 113, 115"А", 116, 117, 117"А", 118, 119, 119"А", 120, 121, 121"А", 121"Б", 122, 123, 124, 125, 125"А", 126, 127, 127"А", 128, 129, 130, 130"А", 131, 132, 133, 133"А", 133"Б", 133"В", 134 ;
С.Торайғыров көшесі: № 100, 101, 101"Б", 102, 103, 103"А", 103"Б", 104, 104"А", 105, 105"А", 106, 106"А", 107"Б", 108, 108"А", 109, 110, 110"А", 111, 112, 112"Б", 114, 114"А", 114"Б", 115, 115"А", 116, 117, 118, 118"А", 119, 119"А",119"Б", 120, 120"Б", 121, 121"Б", 122"Б", 123"А", 124, 125, 125"А", 126, 126"А", 126"Б", 127, 127"А", 128, 128"А", 129"А", 131, 131"А", 132, 132"А", 133, 134, 134"А", 135, 136"А", 137, 137"А", 137"Б", 138, 138"A",140,142 "A";
А.Жұбанов көшесі: № 64, 101, 102, 103, 105, 107"А", 108, 109, 109 "А", 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122"А", 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 140, 142, 144, 145;
А.Иманов көшесі: № 83"А", 93"А", 107, 109, 109/2, 115, 116, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 144, 146, 148;
Н.Байғанин көшесі: № 114, 115, 116, 117, 119, 120, 120/1, 120/2, 120"А", 122, 123, 123"А", 124, 125, 127, 129,129 "А", 133, 135, 137, 148;
Степная көшесі: № 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104"А", 105, 106, 106"А", 106"Б", 108"А", 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 118, 120, 122;
Ө.Қалыбаев көшесі: № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
Бейбітшілік көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 12, 14, 14/3, 14"А", 14"В", 18, 18"А", 19, 20, 20 "А", 22"А", 23, 24, 24"А", 25, 26, 27, 28, 28 "А", 28/1, 29, 29"А", 29"В", 30, 30"А", 32, 34, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 37/2, 40, 40"А", 48"А", 49, 49"А", 50, 52, 54, 79, 79"А", 79"В", 81;

улица С.Сейфуллина: № 3, 5, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 29 ;
переулок Почтовый: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 49;
переулок Рабочий: № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 40;
переулок Тупиковый: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1,16, 17, 20.
Избирательный участок № 313
город Кандыагаш, улица Ж.Жабаева №72 "А", административное здание Кандыагашского электроснабжения Актюбинской дистанции электроснабжения
улица Ж.Жабаева, частные дома: № 82, 84, 86, 88, 90, 90"А", 91, 91"А", 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114"А", 116, 116"А", 118, 120, 122, 122"А", 122"Б";
многоэтажные дома: № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 81;
улица Есет батыра: № 91, 92, 93, 93"А", 94"А", 95, 95"А", 96, 97, 97"А", 98, 99, 99 "А", 100, 101, 101"А", 102, 103, 103"А", 104, 105, 105"А", 105"Б", 106, 107, 107"А", 109, 109"А", 110, 111, 111"А", 112, 113, 115"А", 116, 117, 117"А", 118, 119, 119"А", 120, 121, 121 "А", 121 "Б", 122, 123, 124, 125, 125"А", 126, 127, 127"А", 128, 129, 130, 130"А", 131, 132, 133, 133"А", 133"Б", 133"В", 134;
улица С.Торайгырова: № 100, 101, 101"Б", 102, 103, 103"А", 103"Б", 104, 104"А", 105, 105"А", 106, 106"А", 107"Б", 108, 108"А", 109, 110, 110"А", 111, 112, 112б, 114, 114"А",114 "Б", 115, 115 "А", 116, 117, 118, 118 "А", 119, 119 "А", 119 "Б", 120, 120 "Б",121, 121"Б", 122"Б", 123"А", 124, 125, 125"А", 126, 126"А", 126"Б", 127, 127"А",128, 128"А", 129"А", 131, 131"А", 132, 132"А", 133, 134, 134"А", 135, 136"А", 137, 137"А", 137"Б", 138, 138 "А", 140, 142 "А";
улица А.Жубанова: № 64, 101, 102, 103, 105,107 "А", 108, 109, 109"А", 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122"А", 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 140, 142, 144, 145;
улица А.Иманова: № 83 "А", 93 "А", 107, 109, 109/2, 115, 116, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 144, 146, 148;
улица Н.Байганина: № 114, 115, 116, 117, 119, 120, 120/1, 120/2, 120"А",122, 123, 123"А", 124, 125, 127, 129, 129 "А", 133, 135, 137, 148;
улица Степная:№ 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104"А", 105, 106, 106"А", 106"Б", 108"А", 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 118, 120, 122;
улица У.Калыбаева: № 1, 3, 4,5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Бейбитшилик:№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 12, 14, 14/3, 14"А", 14 "В", 18, 18"А", 19, 20, 20"А", 22"А", 23, 24, 24"А", 25, 26, 27, 28, 28 "А", 28/1, 29, 29"А", 29"В", 30, 30"А", 32, 34, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 37/2, 40, 40"А", 48 "А", 49, 49"А", 50, 52, 54, 79, 79"А", 79"В", 81;

Западный городок көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 14, 18, 19, 19"А", 20, 20"А", 20"Б", 20"В", 21, 23, 24, 26, 27, 30, 31;
Вокзальный тұйығы: № 4, 5, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 25"А", 25"Б", 27, 33, 35/2, 36, 67.
№ 314 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, Ю.Гагарин көшесі №8, №1 орта мектебінің ғимараты
Е.Қодаров көшесі: № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 9/2, 10, 10"А", 12, 12"А", 13, 13/1, 13/2, 14;
И.Гриненко көшесі:№ 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6/1, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 18 ;
Ю.Гагарин көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4"А", 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 30 "А";
Көп қабатты тұрғын үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
Мир көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18;
Т.Байкунов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 72, 73, 75, 75/1, 75/2, 77;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 1, 3, 4, 5, 69, 70, 71;
С.Шынтасов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 21, 21/2, 21/3, 22"А", 26, 29, 29 "А", 31, 33, 34, 35, 35"А", 35 "Б";
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 1, 3, 5, 7, 9, 69;
Актюбинская тұйығы: № 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 8 "А";
А.Байтұрсынов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 2, 3"А", 4, 4"А", 5"А", 5"Б", 6, 7, 8, 8"Б", 9, 10, 10"А"/2, 12, 13, 14, 14"Б", 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 20"А", 22, 22/1, 22/2, 22"А", 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 26"А", 28, 28/1, 28/2, 29, 30"А", 55;
Көп қабатты үйлер: № 4, 6, 10, 12, ;
С.Торайғыров көшесі: № 143, 144, 144"А", 144"Б", 144 "В", 145, 146, 146"А", 146"Б", 147, 148, 148"А", 148"Б", 149, 150, 150"А", 152, 154, 156;
ЛТЦ: № 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/ 8;
Воздушный көшесі: № 1, 2, 3;
РТС: № 1/1, 1/2, 1/3,1/4, 1/6, 1/8, 3;
№ 47 разъезд.
№ 315 сайлау учаскесі
Ембі қаласы, Б.Момышұлы көшесі №5, № 4 орта мектебінің ғимараты
Б.Момышұлы көшесі: № 45, 45"А", 45"Б", 45"В", 46, 46"В", 49, 49"А", 53, 55, 59;
Ж.Әміров көшесі: № 26"Б", 26"В", 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 40"А", 44, 44"А", 46, 46"А", 47, 48, 48"А", 50, 50"А", 52, 52"А", 54, 54"А", 55, 56, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Есет батыр көшесі: № 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138 "А", 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 189, 191, 191"А", 193, 193"А", 195, 195"Б", 197, 197"А", 199, 199"А", 201, 201"А", 203, 203"А", 205, 205"А", 207, 207"А", 209, 209"А", 211, 211"А", 215"А", 217, 223, 227, 229 ;

улица Западный городок: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 14, 18, 19, 19"А", 20, 20"А", 20"В", 20 "Б", 21, 23, 24, 26, 27, 30, 31;
переулок Вокзальный: № 4, 5, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 25"А", 25"Б", 27, 33, 35/2, 36, 67.
Избирательный участок № 314
город Кандыагаш, улица Ю.Гагарина № 8, здание средней школы № 1
улица Е.Кодарова: № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 9/2, 10, 10"А", 12, 12 "А", 13, 13/1, 13/2, 14;
улица И.Гриненко: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6/1, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 18;
улица Ю.Гагарина, частные дома: № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4 "А", 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 30 "А";
многоэтажные дома: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Мир: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18;
улица Т.Байкунова, частные дома: № 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 72, 73, 75, 75/1, 75/2, 77;
многоэтажные дома:№ 1, 3, 4, 5, 69, 70, 71;
улица С.Шынтасова, частные дома: № 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 21, 21/2, 21/3, 22 "А", 26, 29, 29 "А", 31, 33, 34, 35, 35 "А", 35 "Б";
многоэтажные дома: № 1, 3, 5, 7, 9, 69;
переулок Актюбинская: № 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 8 "А";
улица А.Байтурсынова, частные дома: № 2, 3"А", 4, 4"А", 5"А", 5"Б", 6, 7, 8, 8"Б", 9, 10, 10"А"/2, 12, 13, 14, 14"Б", 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 20"А", 22, 22/1, 22/2, 22"А", 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 26"А", 28, 28/1, 28/2, 29, 30"А", 55;
многоэтажные дома: № 4, 6, 10, 12;
улица С.Торайгырова: № 143, 144, 144"А", 144"Б", 144 "В", 145, 146, 146"А", 146"Б", 147, 148, 148"А", 148"Б", 149, 150, 150"А", 152, 154, 156;
ЛТЦ: № 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/8;
улица Воздушный: № 1, 2, 3;
РТС: № 1/1, 1/2, 1/3,1/4, 1/6, 1/8, 3;
Разъезд № 47.
избирательный участок № 315
город Эмба, улица Б.Момышулы №5, здание средней школы №4
улица Б.Момышулы: № 45, 45 "А", 45 "Б", 45 "В", 46, 46 "В", 49, 49 "А", 53, 55, 59;
улица Ж.Амирова: № 26 "Б", 26 "В", 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 40 "А", 44, 44 "А", 46, 46 "А", 47, 48, 48 "А", 50, 50 "А", 52, 52 "А", 54, 54 "А", 55, 56, 63,65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Есет батыра: №68, 69, 70, 72,73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 105,106,107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114,115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134,135, 136, 137, 138, 138 "А", 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 189, 191, 191 "А", 193, 193 "А", 195, 195 "Б", 197, 197 "А", 199, 199 "А", 201, 201 "А", 203, 203 "А", 205, 205 "А", 207, 207 "А", 209, 209 "А", 211, 211 "А", 215 "А", 217, 223, 227, 229 ;

А.Жұбанов көшесі: № 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 70,71, 72, 72 "А", 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 159, 180;
Т.Бигельдинов көшесі: № 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 77, 83, 84, 85, 87, 91"А", 93, 95, 97, 99, 99"А", 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 121, 123, 125, 129, 130, 131, 133;
Амангелды көшесі: № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101,103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
Қазыбек би көшесі: № 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 88, 91, 93;
Төле би көшесі: № 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74"А", 75, 76, 76"Б", 77, 79, 80, 81, 84, 85, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Ы.Алтынсарин көшесі: № 22, 25, 25"А", 26, 27,28, 29, 31, 32, 33, 33"А", 35, 37, 37"А", 39 43, 45;
Ш.Валиханов көшесі: № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59"A", 60, 62, 64, 64"А", 65, 66, 67, 68;
З.Бралов тұйығы: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10"А", 10"Б", 12, 12"А", 14, 16, 17;
Мөңке Би көшесі: № 2, 2"А", 3, 4, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 16"А", 18;
Локомотив тұйығы: № 1, 3 , 4, 5, 5"А", 6, 7, 8, 9, 10, 11;
ПМС-3 үйлері: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31"А", 32, 33, 35, 35"А", 37, 39, 41;
Метеостанция үйлері: № 1, 2;
Қырғыз бекеті;
№56 разъезд.
№ 316 сайлау учаскесі
Ембі қаласы, Ж.Төлепбергенов көшесі №5, № 2 орта мектебінің ғимараты
Т.Жездібаев көшесі: № 2, 8, 12, 14, 14 "А", 16, 18, 19, 20, 22, 26, 30, 32, 36, 40;
З.Елубаев көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 22"А", 23, 24, 25, 25"А", 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 37"А", 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46"А", 47"А", 49, 50, 50"А", 51, 52, 53, 53"А", 54, 55, 56, 56"А", 57, 58, 58"А", 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66"А", 68, 69, 70,71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102,103, 105, 107;
Ж.Жабаев көшесі: № 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 26, 27, 28, 36, 42;
Серғазы көшесі: № 4, 4"А", 4"Б", 6, 6"А", 6"Б", 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 18"А", 20, 22, 23, 24, 25, 26"А", 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41;
К.Алпанов көшесі: № 4, 5, 6, 6"А", 7, 8, 9, 11, 12, 12"А", 13"А", 13"Б", 14, 14"А", 15, 16, 17, 18, 18"А", 22, 23, 23"В", 24, 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 27"Б", 28, 28"Б", 29, 29"А", 29"Б", 30, 30"А", 31, 33, 34, 36, 36"А", 37, 38"А", 40, 41, 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 45, 46, 46"А", 47, 47"А", 48;

улица А.Жубанова: № 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 72, 72 "А", 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 159, 180;
улица Т.Бигельдинова: № 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 77, 83, 84, 85, 87, 91 "А", 93, 95, 97, 99, 99 "А", 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 121, 123, 125, 129, 130, 131, 133;
улица Амангелды: № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; 117;
улица Казыбек би: № 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 88, 91, 93;
улица Толе би: № 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 "А", 75, 76, 76 "Б", 77, 79, 80, 81, 84, 85, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица И.Алтынсарина: № 22, 25, 25 "А", 26, 27, 29, 31, 32, 33, 33 "А", 35, 37, 37 "А", 39 43, 45;
улица Ч.Валиханова:№ 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 64 "А", 65, 66, 67, 68;
Переулок З.Бралова:№ 1, 1 "А", 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10 "А", 10 "Б", 12, 12 "А", 14, 16, 17;
улица Монке би: № 2, 2 "А", 3, 4, 4 "А", 4 "Б", 5, 5 "А", 6, 6 "А", 7, 8, 8 "А", 9, 10, 10 "А", 11, 12, 12 "А", 13, 13 "А", 14, 14 "А", 15, 15 "А", 16, 16 "А", 18;
переулок Локомотив: № 1, 3, 4, 5, 5 "А", 6, 7, 8, 9, 10, 11;
дома ПМС-3: № 2 , 3 , 4 , 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31 "А", 32, 33, 35, 35 "А", 37, 39, 41;
дома Метеостанции: № 1, 2;
станция Киргизский;
разъезд №56.
избирательный участок № 316
город Эмба, улица Ж.Тулепбергенова №5, здание средней школы № 2
улица Т.Жездибаева:№ 2, 8, 12,14, 14 "А", 16, 18, 19, 20, 22, 26, 30, 32, 36, 40;
улица З.Елубаева: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 22 "А", 23, 24, 25, 25 "А", 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 37 "А", 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 "А", 47 "А", 49, 50, 50 "А", 51, 52, 53, 53 "А", 54, 55, 56, 56 "А", 57, 58, 58 "А", 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66 "А", 68, 69, 70,71, 72, 74,75, 76,77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90 "А", 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 105, 107;
улица Ж.Жабаева: № 5, 7,10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 26, 27, 28, 36, 42;
улица Сергазы: № 4, 4 "А", 4 "Б", 6, 6 "А", 6 "Б", 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 18 "А", 20, 22, 23, 24, 25, 26 "А", 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41;
улица К.Алпанова: № 4, 5, 6, 6 "А", 7, 8, 9, 11, 12, 12 "А", 13 "А", 13 "Б", 14, 14 "А", 15, 16, 17, 18, 18 "А", 22, 23, 23 "В", 24, 25, 26, 26 "А", 27, 27 "А", 27 "Б",
28, 28 "Б", 29, 29 "А", 29 "Б", 30, 30 "А", 31, 33, 34, 36, 36 "А", 37, 38 "А", 40, 41, 42, 42 "А", 42 "Б", 43, 44, 45, 46, 46 "А", 47, 47 "А", 48;

С.Сейфуллин көшесі: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 35"А", 37, 41, 43, 47, 51, 53, 55;
Е.Алдаберген тұйығы: № 3, 5, 6"А", 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 11"А", 11"Б", 12, 16, 20, 20"А", 21"Б";
Қабанбай батыр көшесі: № 3, 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 10, 14;
І.Жансүгіров көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А", 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20"А", 21, 21"Б", 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28"А", 30, 41;
Центральный тұйығы: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20;
Әбілхайыр хан көшесі: № 4, 5, 6, 7, 8, 8"А", 9, 10, 12, 13, 14, 16, 16"А", 17, 18, 18"А", 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39;
С.Жездібаев көшесі: № 2, 4, 5, 7, 8, 9, 9"А", 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 27"А", 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38"А";
Достық тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13;
Ә.Молдағұлова көшесі: № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 9, 11, 11"А", 13, 13"А", 15, 17, 19, 19"А", 21, 21"А", 23, 23"А", 25, 27, 29, 33;
Ж.Төлепбергенов көшесі: № 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 16"А", 17, 18, 20, 20"А", 22"А", 24, 26, 26"А", 26"Б", 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38"А", 40, 41, 42, 44, 46, 46"А", 50, 52, 56;
Әйтеке би көшесі: № 1, 2, 3"А", 4, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 26"А", 26"Б", 26"В", 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 40"Б", 40"В", 50"А";
РТС үйлері: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Нефтебаза үйлері: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А";
Жем көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7;
Первомайский тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 18, 18"А", 20, 20"А", 22, 22"А", 23, 24, 26"А", 36, 38, 40"А", 44"А";
СМП-614 кенті: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 10, 13, 18, 19, 23, 25, 29, 29"А", 37, 39;
Құдық разъезі.
№ 317 сайлау учаскесі
Ембі қаласы, Әйтеке би көшесі №21, № 7 Орта мектебінің ғимараты
Т.Жездібаев көшесі: № 3, 5, 9, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31;
Деповский тұйығы: № 3, 5, 7, 8, 8"А", 10, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
Мұғалжар тұйығы: № 7, 8, 13, 14, 19, 20, 21;
Дальный тұйығы: № 11, 12;
Ж.Төлепбергенов көшесі: № 1, 1"А", 40, 40"Б", 50"A", 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 106"А", 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 140"А", 142, 142"А", 144, 146, 148, 150, 150"Б", 152, 154, 156, 158, 160, 162;
Әйтеке би көшесі: № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92, 93, 94, 96, 99, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 120, 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164;

улица С.Сейфуллина: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,15, 18, 22, 24,25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 35 "А", 37, 41, 43, 47, 51, 53, 55;
переулок Е.Алдабергена: № 3, 5, 6 "А", 7, 7 "А", 8, 8 "А", 9, 10, 10 "А", 11, 11 "А", 11 "Б", 12, 16, 20, 20 "А", 21 "Б";
улица Кабанбай батыра: № 3, 4, 5, 5 "А", 6, 7, 7 "А", 8, 10, 14;
улица И.Жансугурова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 "А", 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20 "А", 21, 21 "Б", 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28 "А", 30, 41;
переулок Центральный: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20;
улица Абулхаир хана: № 4, 5, 6, 7, 8, 8 "А", 9, 10, 12, 13, 14, 16, 16 "А", 17, 18, 18 "А", 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39;
улица С.Жездибаева: №2, 4, 5, 7, 8, 9, 9 "А", 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 27 "А", 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38 "А";
переулок Достык: № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13;
улица А.Молдагуловой: №1, 1 "А", 2, 3, 3 "А", 4, 5, 5 "А", 6, 7, 7 "А", 8, 9, 11, 11 "А", 13, 13 "А", 15, 17, 19, 19 "А", 21, 21 "А", 23, 23 "А", 25, 27, 29, 33;
улица Ж.Тулепбергенова: № 1 "А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 "А", 8, 9, 10, 12,14, 15, 16, 16 "А", 17, 18, 20, 20 "А", 22 "А", 24, 26, 26 "А", 26 "Б", 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38 "А", 40, 41, 42, 44, 46, 46 "А", 50, 52, 56;
улица Айтеке би: № 1, 2, 3 "А", 4, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 26 "А", 26 "Б", 26 "В", 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 40 "Б", 40 "В", 50"А";
дома РТС: № 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9;
дома Нефтебазы : № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 "А";
улица Жем: № 1, 2, 3, 5, 6, 7;
переулок Первомайский :№ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 18, 18 "А", 20, 20 "А", 22, 22 "А", 23, 24, 26 "А", 36, 38, 40 "А", 44 "А";
поселок СМП-614: № 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 "А", 8, 10, 13, 18, 19, 23, 25, 29, 29 "А", 37, 39;
разъезд Кудук.
избирательный участок №317
город Эмба, улица Айтеке би №21, здание средней школы № 7
улица Т.Жездибаева: № 3, 5, 9, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31;
переулок Деповский: № 3, 5, 7, 8, 8 "А", 10, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
переулок Мугалжар: № 7, 8, 13, 14, 19, 20, 21;
переулок Дальный: № 11, 12;
улица Ж.Тулепбергенова: № 1, 1 "А", 40, 40б, 50"А", 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 106"А", 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 140"А", 142, 142 "А", 144, 146, 148, 150, 150 "Б", 152, 154, 156, 158, 160, 162;
улица Айтеке би: № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92, 93, 94, 96, 99, 101, 102, 104, 106, 108,
110, 112, 116, 120, 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164;

М.Маметова көшесі: № 3, 3"А", 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 30"А", 31, 33, 34, 36, 36"А", 38, 55;
Е.Сагинов көшесі: № 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 68"А", 69, 71, 73, 75;
З.Елубаев көшесі: № 92, 93, 104, 106, 108, 111, 112, 112"А", 113, 114, 114"А", 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121,122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 145, 146, 146"А", 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 166, 168, 170, 172, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 188, 189, 190, 191, 192, 195, 197, 197"А", 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217, 219;
Достық тұйығы: № 9, 10, 26, 28, 30, 32;
С.Жездібаев көшесі: № 31, 33, 33"А", 35, 38, 38"А", 41, 45, 48, 48"А", 50, 59, 61, 116;
Ә.Молдағұлова көшесі: № 35, 37, 41, 43, 45, 45"А", 49, 49"А", 55, 55"А", 59, 61, 61"А", 62"А" ,63, 64, 69, 71, 75, 77, 77"А", 83, 87, 89, 91, 91"А", 91"Б", 91"В", 95, 99, 105, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 131"А", 139, 143, 145, 153, 157, 159, 161, 173;
М.Жұмабаев көшесі: № 3, 4"А", 7, 8, 9, 11, 12, 16, 19, 21, 23"А";
Әбілхайыр хан көшесі: № 40, 40"А", 41, 42, 42"А", 45.
№ 318 сайлау учаскесі
Ембі қаласы, Геологов көшесі № 11, орталық кітапхананың ғимараты
Есет батыр көшесі: № 3, 5, 7, 9, 11, 13 ,15, 16, 23, 23"А", 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 66, 67;
А.Жұбанов көшесі: № 1, 2, 4, 6, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50;
Ы.Алтынсарин көшесі: № 2, 2"А", 3"Б", 4, 4"А", 5, 6, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 9"А", 10, 10"Б", 11, 11"А", 12, 13, 13"А", 14, 15, 15"А", 18, 19, 19"Б", 20, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 25, 31;
Геологов көшесі: № 2"А", 3, 4, 4"А", 4"Б", 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 13"А", 14, 15, 17, 19;
Т.Бигельдинов көшесі: № 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
Амангелды көшесі: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17,18;
Геологов тұйығы: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Қазыбек би көшесі: № 1, 1"Б", 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 25, 37;
Төле би көшесі: № 1, 2, 3, 4, 4"А", 5, 7, 8, 9, 9"А", 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 57;
Ш.Валиханов көшесі: № 1, 1"А", 1"Б", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41"А", 42, 42"A", 43, 44, 44"А", 44 "Б", 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 68;

улица М.Маметовой: № 3, 3 "А", 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14,15,16,17, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 30 "А", 31, 33, 34, 36, 36 "А", 38, 55;
улица Е.Сагинова: № 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 68 "А", 69, 71, 73, 75;
улица З.Елубаева: № 92, 93, 104, 106, 108, 111, 112, 112 "А", 113, 114, 114 "А", 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 145, 146, 146 "А", 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 166, 168, 170, 172, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 188, 189, 190, 191, 192, 195, 197, 197 "А", 199, 203 , 205, 207, 209, 211, 213, 217, 219;
переулок Достык: № 9, 10, 26, 28, 30, 32;
улица С.Жездибаева: № 31, 33, 33 "А", 35, 38, 38 "А", 41, 45, 48, 48 "А", 50, 59, 61, 116;
улица А.Молдагуловой: № 35, 37, 41, 43, 45, 45 "А", 49, 49 "А", 55, 55 "А", 59, 61, 61 "А", 62 "А", 63, 64, 69, 71, 75, 77, 77 "А", 83, 87, 89, 91, 91 "А", 91 "Б", 91 "В", 95, 99, 105,107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 131 "А", 139, 143, 145, 153, 157, 159, 161,173;
улица М.Жумабаева: № 3, 4 "А", 7, 8, 9, 11, 12, 16, 19, 21, 23 "А";
улица Абулхаир хана: № 40, 40 "А", 41, 42, 42 "А", 45.
избирательный участок № 318
город Эмба , улица Геологов №11, здание городской библиотеки
улица Есет батыра: № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 23, 23 "А", 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 66, 67;
улица А.Жубанова: № 1, 2, 4 ,6, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50;
улица И.Алтынсарина: № 2, 2 "А", 3"Б", 4, 4 "А", 4 "Б", 5, 6, 7, 7 "А", 8, 8 "А", 9, 9 "А", 10, 10 "Б", 11, 11 "А", 12, 13, 13 "А", 14, 15, 15 "А", 18, 19,19 "Б", 20, 21, 21 "А", 22, 23, 23 "А", 25, 31;
улица Геологов: № 2 "А", 3, 4, 4 "А", 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 13 "А", 14, 15, 17, 19;
улица Т.Бигельдинова: № 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
улица Амангелды: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
переулок Геологов: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Казыбек би: № 1, 1 "Б", 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 25, 37;
улица Толе би: № 1, 2, 3, 4 , 4 "А", 5, 7, 8, 9, 9 "А", 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 57;
улица Ч.Валиханова: № 1, 1"А", 1"Б", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35,
36, 37, 38, 39, 40, 41, 41 "А", 42, 42"А", 43, 44, 44 "А", 44"Б", 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 68;

Ғ.Жәнесов көшесі: № 17, 19, 21, 24, 25, 27, 29, 29"А", 31, 33, 37, 37"A", 39, 39"А", 41, 41"А", 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61"А", 67, 67"А", 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81"А".
№ 319 сайлау учаскесі
Ембі қаласы, Ж.Әміров көшесі № 26, № 1 орта мектебінің ғимараты
Ж.Әміров көшесі: № 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22"А", 23, 24, 24"А", 25, 26, 26"А", 26"В", 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 39"Б", 40"А", 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 54"Б", 55, 57, 59, 61, 71;
Б.Момышұлы көшесі: № 9, 11, 15, 17, 17"А", 19, 21, 27, 27"А", 28, 29, 29"А", 31, 31"А", 33, 33"А", 35, 35"А", 37, 37"А", 37"Б", 39, 39"А", 39"Б", 41, 41"А", 43, 43"А", 43"Б", 55;
Есет батыр көшесі: № 2, 4, 4"А", 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22"А", 23, 24, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Ғ.Жәнесов көшесі: № 1, 1"А", 2"А", 5, 5"А", 7, 9, 11.
№ 320 сайлау учаскесі
Ембі қаласы, Ш.Валиханов көшесі №3, № 3 орта мектебінің ғимараты
Н.Бекенбаев көшесі: № 1, 2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 65;
С.Жалбасов көшесі: № 1, 2, 3"А", 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 26;
А.Байтұрсынов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 31;
Қобланды батыр көшесі: № 3, 4, 5, 6;
Б.Майлин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2, 4, 4"А", 5"A", 6, 6"А", 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 14"А", 16, 18, 18"А", 20, 22, 22"А", 24, 24"А", 26, 26"Б", 28, 29, 30, 30"А", 30"Б", 30"В", 32, 34, 34"Б", 35, 36, 36"А", 36"Б", 37, 38, 38"А", 38"Б", 40, 40"A", 40"Б", 40"В", 41, 42, 44, 46, 48, 52, 54,56"A".
№ 321 сайлау учаскесі
Жем қаласы, Әйтеке би көшесі № 5, қалалық Мәдениет үйінің ғимараты
Жем қаласының шекарасында
№ 322 сайлау учаскесі
Ақкемер ауылы, Есет батыр Көкіұлы көшесі №35, орта мектебінің ғимараты
Ақкемер ауылының шекарасында
№ 323 сайлау учаскесі
Елек ауылы, Ә.Жұмабаев көшесі №16, мектеп ғимараты
Елек ауылының шекарасында
№ 324 сайлау учаскесі
Көтібар ауылы, Достық көшесі №25, мектеп ғимараты
Көтібар ауылының шекарасында
№ 325 сайлау учаскесі
Көктебе ауылы, Садовая көшесі № 2, мектеп ғимараты
Көктебе ауылының шекараларында
№ 326 сайлау учаскесі
Жарық ауылы, А.Байтұрсынов көшесі № 3, мектеп ғимараты
Жарық ауылының шекарасында
№ 327 сайлау учаскесі
Ащысай ауылы, Ө.Калыбаев көшесі №15, Мәдениет үйінің ғимараты
Ащысай ауылының шекарасында
№ 328 сайлау учаскесі
Ақсу ауылы, Н.Досмағамбетов көшесі №41, мектеп ғимараты
Ақсу ауылының шекарасында
№ 329 сайлау учаскесі
Сабындыкөл ауылы, Т.Тлегенов көшесі №12, мектеп ғимараты
Сабындыкөл ауылының шекарасында
№ 330 сайлау учаскесі
Жағабұлақ ауылы, Н.Қаржаубаев көшесі № 6, Мәдениет үйінің ғимараты
Жағабұлақ ауылының шекарасында
№ 331 сайлау учаскесі
Жаркемер ауылы, Жем көшесі № 17, мектеп ғимараты
Жаркемер ауылының шекарасында
№ 332 сайлау учаскесі
Саға ауылы, Саға көшесі №12, мектеп ғимараты
Саға ауылының шекарасында
№ 333 сайлау учаскесі
Қожасай ауылы, Тәуелсіздік көшесі №1, мектеп ғимараты
Қожасай ауылының шекарасында
№ 334 сайлау учаскесі
Жұрын ауылы, А.Жұбанов көшесі № 6, Мәдениет үйінің ғимараты

улица Г.Жанесова: № 17, 19, 21, 24, 25, 27, 29, 29 "А", 31, 33, 37, 37 "А", 39, 39 "А", 41, 41 "А", 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61 "А", 67, 67 "А", 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81 "А".
избирательный участок № 319
город Эмба, улица Ж.Амирова № 26, здание средней школы № 1
улица Ж.Амирова: № 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 "А", 23, 24, 24 "А", 25, 26, 26 "А", 26 "В", 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 39 "Б", 40 "А", 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 54 "Б", 55, 57, 59, 61, 71;
улица Б.Момышулы: № 9, 11, 15, 17, 17 "А", 19, 21, 27, 27 "А", 28, 29, 29 "А", 31, 31 "А", 33, 33 "А", 35, 35 "А", 37, 37 "А", 37 "Б", 39, 39 "А", 39 "Б", 41, 41 "А", 43, 43 "А", 43 "Б", 55;
улица Есет батыра: № 2, 4, 4 "А", 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22 "А", 23, 24, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Г.Жанесова: № 1, 1"А", 2 "А", 5, 5 "А", 7, 9, 11.
избирательный участок № 320
город Эмба, улица Ш.Валиханова №3, здание средней школы № 3
улица Н.Бекенбаева: № 1, 2, 3, 3 "А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 "А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 65;
улица С.Жалбасова: № 1, 2, 3 "А", 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 26;
улица А.Байтурсынова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 "А", 31;
улица Кобланды батыра: № 3, 4, 5, 6;
улица Б.Майлина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Желтоксана: № 1, 2, 4, 4 "А", 5"А", 6, 6 "А", 7 "А", 8, 8 "А", 9, 10, 10 "А", 11, 12, 13, 14, 14 "А", 16, 18, 18 "А", 20, 22, 22 "А", 24, 24 "А", 26, 26 "Б", 28, 29, 30 "А", 30, 30 "Б", 30 "В", 32, 34, 34 "Б", 35, 36, 36 "А", 36 "Б", 37, 38, 38 "А", 38 "Б", 40, 40"А", 40"Б", 40 "В", 41, 42, 44, 46, 48, 52, 54,56"А".
избирательный участок №321
город Жем, улица Айтеке би №5, здание городского Дома культуры
в границах города Жем
избирательный участок №322
село Аккемер, улица Есет батыра Кокиулы №35,
здание средней школы Аккемер
в границах села Аккемер
избирательный участок № 323
село Елек, улица А.Жұмабаев № 16, здание основной школы
в границах села Елек
избирательный участок № 324
село Котибар, улица Достык №25, здание школы
в границах села Котибар
избирательный участок № 325
село Коктобе, улица Садовая №2, здание школы
в границах села Коктобе
избирательный участок №326
село Жарык, улица А.Байтурсынова № 3, здание школы
в границах села Жарык
избирательный участок №327
село Ащысай, улица У.Калыбаева № 15, здание Дома культуры
в границах села Ащысай
избирательный участок № 328
село Аксу, улица Досмагамбетова №41, здание школы
в границах села Аксу
избирательный участок № 329
село Сабындыкол, улица Т.Тлегенова №12, здание школы
в границах села Сабындыкол
избирательный участок №330
село Жагабулак, улица Н:Каржаубаева №6, здание Дома культуры
в границах села Жагабулак
избирательный участок № 331
село Жаркемер, улица Жем №17, здание школы
в границах села Жаркемер
избирательный участок № 332
село Сага, улица Сага №12, здание школы
в границах села Сага
избирательный участок № 333
село Кожасай, улица Тауелсиздик №1, здание школы
в границах села Кожасай
Избирательный участок № 334
село Журын, улица А.Жубанова №6, здание Дома культуры

Темір бекеті, Наурыз көшесі № 27/2, Теміржол вокзалының ғимараты
Темір бекеті шекарасында
№ 345 сайлау учаскесі
Бұлақты ауылы, Т.Алдабергенов көшесі №12, орта мектебінің ғимараты
Бұлақты ауылының шекарасында
№ 346 сайлау учаскесі
Миялыкөл ауылы, Ынтымақ көшесі, мектеп ғимараты
Миялыкөл ауылының шекарасында
№ 347 сайлау учаскесі
Қайынды ауылы, Жылқышылар көшесі №11, Мәдениет үйінің ғимараты
Қайынды ауылының шекарасында
№ 348 сайлау учаскесі
Алтынды ауылы, М.Мәметова көшесі №15, орта мектебінің ғимараты
Алтынды ауылының шекарасында
№ 349 сайлау учаскесі
Бірлік ауылы, Достық көшесі №1, Мәдениет үйінің ғимараты
Бірлік ауылының шекарасында
№ 350 сайлау учаскесі
Құмсай ауылы, Еңбекші көшесі, орта мектебінің ғимараты
Құмсай ауылының шекарасында
№ 351 сайлау учаскесі
Құмжарған ауылы, Орталық көшесі №5, мектеп ғимараты
Құмжарған ауылының шекарасында
№ 352 сайлау учаскесі
Шеңгелши ауылы, Ш.Курманиязова № 11, мектеп ғимараты
Шенгелши ауылының шекарасында
№ 353 сайлау учаскесі
Құмсай ауылы, Н.Қаниев көшесі №3, Мәдениет үйінің ғимараты
Құмсай ауылының шекарасында
№ 354 сайлау учаскесі
Жамбыл ауылы, кітапхана ғимараты
Жамбыл ауылының шекарасында
№ 355 сайлау учаскесі
Талдысай ауылы, А.Жұмағалиев көшесі №6, Мәдениет үйінің ғимараты
Талдысай ауылының шекарасында
№ 356 сайлау учаскесі
Еңбек ауылы, М.Маметова көшесі №15, клуб ғимараты
Еңбек ауылының шекарасында
№ 357 сайлау учаскесі
Мұғалжар ауылы, Наурыза көшесі № 1"А", орта мектебінің ғимараты
Мұғалжар ауылы, № 57 "Тас" разъезді шекарасында

станция Темир, улица Наурыз № 27/2, здание железнодорожного вокзала
в границах станции Темир
избирательный участок № 345
село Булакты, улица Т.Алдабергенова №12, здание средней школы
в границахсела Булакты
избирательный участок № 346
село Миялыкол, улица Ынтымак, здание школы
в границах села Миялыкол
избирательный участок № 347
село Кайынды, улица Жылкышылар №11, здание Дома культуры
в границах села Кайынды
избирательный участок №348
село Алтынды, улица М.Мәметова №15, здание средней школы
в границах села Алтынды
избирательный участок № 349
село Бирлик, улица Достык № 1, здание Дома культуры
в границах села Бирлик
избирательный участок № 350
село Кумсай, улица Енбекши, здание школы
в границах села Кумсай
избирательный участок № 351
село Кумжарган, улица Орталык № 5, здание средней школы
в границах села Кумжарган
избирательный участок № 352
село Шенгелши, улица Ш.Курманиязовой № 11, здание школы
в границах села Шенгелши
избирательный участок № 353
село Кумсай, улица Н.Каниева №3, здание Дома культуры
в границах села Кумсай
избирательный участок №354
село Жамбыл, здание библиотеки
в границах села Жамбыл
избирательный участок № 355
село Талдысай, улица А.Жумагалиева № 6, здание Дома культуры
в границах села Талдысай
избирательный участок №356
село Енбек, улица М.Маметовой № 15, здание клуба
в границах села Енбек
избирательный участок № 357
село Мугалжар, улица Наурыза №1 "А", здание средней школы
в границах села Мугалжар, разъезда №57 "Тас".