Жұрын ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 20 қарашадағы №15 "Жұрын ауылдық округіне қарасты Тәжірибе ауылының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 09 ақпандағы № 6 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 4229 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына сәйкес Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жұрын ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 20 қарашадағы №15 "Жұрын ауылдық округіне қарасты Тәжірибе ауылының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3-9-78 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 желтоқсанда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округі Тәжірибе ауылының көшелеріне атау беру туралы";
шешімнің 1, 2 және 3 тармақтары келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жұрын ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, Тәжірибе жоғарғы ауылының негізгі көшесіне "Жастар" және Тәжірибе төменгі ауылының негізгі көшесіне "Еңбекші қазақ" атаулары берілсін.";
"2. "Жастар" көшесіне Тәжірибе жоғарғы ауылында орналасқан барлық үйлер, "Еңбекші қазақ" көшесіне Тәжірибе төменгі ауылында орналасқан барлық үйлер қарайды.";
"3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.";
мемлекеттік тіліндегі шешімнің 4 тармағы алынып тасталсын;
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жұрын ауылдық округінің әкімі Т.Абдірзақ

О внесении изменений в решение акима Журынского сельского округа от 20 ноября 2008 года №15 "О даче названий улицы станций Тажрибе Журынского сельского округа Мугалжарского района"
Решение акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 09 февраля 2015 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2015 года № 4229
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Журынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Журынского сельского округа от 20 ноября 2008 года №15 "О даче названий улицы станций Тажрибе Журынского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3-9-78, опубликованное 10 декабря 2008 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
заголовок решения изложить в следующей новой редакции:
"О присвоении наименования улицам села Тажрибе Журынского сельского округа Мугалжарского района";
пункты решения 1, 2 и 3 изложить в следующей новой редакции:
"1. Учитывая мнения жителей Журынского сельского округа, присвоить наименования основной улице верхнего села Тажрибе "Жастар и основной улице нижнего села Тажрибе "Еңбекші қазақ".;
"2. К улице "Жастар" относятся все дома расположенные в верхнем селе Тажрибе, улице "Еңбекші қазақ" относятся все дома расположенные в нижнем селе Тажрибе.";
"3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования".
в решении на государственном языке пункт 4 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Журынского сельского округа Т.Абдирзак