"Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 244 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 мамырда № 4329 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 08.06.2016 № 27 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменения в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 27 апреля 2015 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 мая 2015 года № 4329. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08.06.2016 № 27.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:

"Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4155 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Темір" газетінің № 3-4 жарияланған) аудандық мәслихаттың шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
Ж.ТӘЖІБАЕВА Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 27 сәуірдегі
№ 244 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 218 шешіміне 1 - қосымша
Темір ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
2015 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4155, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Темір" № 3-4) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Ж. ТАЖИБАЕВА Н. УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 27 апреля 2015 года № 244
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 218
Бюджет Темирского района на 2015 год
Категория
Уточненный бюджет на 2015 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы