"Ақжар селолық округке қарайтын Жазық бекетіндегі көшелерге атау беру туралы" 2008 жылғы 15 желтоқсандағы № 24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 51 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 тамызда № 4464 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар селолық округі әкімінің 2008 жылғы 15 желтоқсандағы № 24 "Ақжар селолық округіне қарайтын Жазық бекетіндегі көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-73 тіркелген, 2009 жылы 8 қаңтарда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақжар ауылдық округінің Жазық бекетінің көшелеріне атаулар беру туралы";
мемлекеттік тіліндегі шешімнің реквизиттері мен бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспе бөлігіндегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 қаулысымен мақұлдаған Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасының 3.2 бөлігіне және Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 24 шілдедегі "Ақтөбе облысының Мекенжай Тіркеліміне тіркеу тәртібі және мекенжай құрылымы жөніндегі Ереже бекіту туралы" № 255 қаулысына" сөздері алынып тасталсын;
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар ауылдық округінің әкімі Б. Дуйсенбин

О внесении изменений в решении округа от 15 декабря 2008 года № 24 "О присвоении наименований улиц в ст. Жазык Акжарского сельского округа"
Решение акима Акжарского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 17 июля 2015 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 августа 2015 года № 4464
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Акжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Акжарского сельского округа от 15 декабря 2008 года № 24 "О присвоении наименований улиц в ст. Жазык Акжарского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-73, опубликованное 8 января 2009 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"О присвоении наименований улицам станции Жазык Акжарского сельского округа";
в реквизитах и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық";
в преамбуле решения слова "с частью 3.2 Концепции Государственной ономастической работы в Республике Казахстан, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года N 45 и Постановлением акимата Актюбинский области N 255 от 24 июля 2007 года "О утверждении Положения о порядке регистрации и структуре адреса в Адресном реестре Актюбинской области"" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжарского сельского округа Б. Дуйсенбин