Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 мамырдағы № 131 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 маусымда № 4337 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 136 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 22.07.2016 № 136 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Қарашолақоваға жүктелсін.
Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Данағұлов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 08 мая 2015 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 03 июня 2015 года № 4337. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 22 июля 2016 года № 136
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 22.07.2016 № 136.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Карашолакову Д.
Настоящее постановление вводится в действия по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Данагулов