Шалқар ауданы Бозой селолық округі әкімінің 2009 жылғы 13 сәуірдегі № 7 "Елді мекендерге көше атауларын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Бозой ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 ақпандағы № 09 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 наурызда № 4221 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Шалқар ауданы Бозой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы Бозой селолық округінің әкімінің 2009 жылғы 13 сәуірдегі № 7 "Елді мекендерге көше атауларын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-105 санымен тіркелген, 2009 жылдың 27 мамырында аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" деген сөздер алынып тасталсын.
шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бозой ауылдық округінің әкімі Ж. Шамбалаев

О внесении изменений в решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района от 13 апреля 2009 года № 7 "О присвоении наименования улицам населенного пункта"
Решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 15 февраля 2015 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 04 марта 2015 года № 4221
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесений изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Бозойского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бозойского сельского округа Шалкарского района от 13 апреля 2009 года № 7 "О присвоении наименования улицам населенного пункта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-105, опубликованное от 27 мая 2009 года в районной газете "Шалқар") следующие изменения;
в преамбулу указанного решения слова " постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года № 45 "О концепции государственной ономастической работы в Республике Казахстан" исключить.
по всему тексту решения слово "селолық" заменить соответственно словам "ауылдық".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бозойского сельского округа Ж. Шамбалаев