"Шалқар ауданы Шалқар селолық округі әкімінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 5 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 1 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шалқар ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 19 сәуірдегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 мамырда № 4324 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 35, 37 бабтарына сәйкес, Шалқар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шалқар ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 5 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4198 санымен тіркелген, 2015 жылдың 16 ақпанында аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 1 шешіміне келесідей толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың екінші абзацындағы "шешімнің" сөзінің алдына "мемлекеттік тіліндегі" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауылдық округінің әкімі Н. Бисеков

О внесении дополнения в решение от 21 января 2015 года № 1 "О внесении изменений в решение акима Шалкарского сельского округа Шалкарского района от 16 марта 2009 года № 5 "О присвоении наименования улицам"
Решение акима Шалкарского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 19 апреля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 мая 2015 года № 4324
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, аким Шалкарского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 января 2015 года № 1 "О внесении изменений в решение акима Шалкарского сельского округа Шалкарского района от 16 марта 2009 года № 5 "О присвоении наименования улицам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4198, опубликованное 26 февраля 2015 года в районной газете "Шалқар") следующее дополнение:
в абзаце втором пункта 1 после слова "решения" дополнить словами "на государственном языке"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского сельского округа Н. Бисеков