2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 40 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 11 ақпанда № 3041 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 05 ақпандағы N 61 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 05.02.2016 N 61 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Алматы облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1, 2 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. "Алматы облысының білім басқармасы" (Л.Базарқұлова), "Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" (Н.Сатыбалдина) мемлекеттік мекемелері оқу орындарында мамандарды даярлаудың мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды және қаржыландыруды 1, 2 - қосымшаларға сәйкес қамтамасыз етсін.
3. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Л.Базарқұлова) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2014-2015 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының орындалуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Бахтияр Әлтайұлы Өнербаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы "27" қаңтар "2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 40 қаулысына 1- қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2014-2015 учебный год
Постановление акимата Алматинской области от 27 января 2015 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 февраля 2015 года № 3041. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 05 февраля 2016 года N 61
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 05.02.2016 N 61.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2014-2015 учебный год, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Управление образования Алматинской области" (Базаркулова Л.Т.), "Управление экономики и бюджетного планирования Алматинской области" (Сатыбалдина Н.Т.) обеспечить размещение утвержденного государственного образовательного заказа в организациях образования и их финансирование в соответствии с приложениями 1 и 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление образования Алматинской области" (Базаркулова Л.Т.) обеспечить исполнение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального, послесреднего образования на 2014-2015 учебный год.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Унербаева Бахтияр Алтаевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение 1 к постановлению акимата области "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2014-2015 учебный год" от "27" 01 2014 года № 40