Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 315 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 585 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 09 ақпанда № 3694 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 57 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 14.02.2020 № 57 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 1-тармағына және "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт Министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 26 қарашадағы № 363 Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің міндетін атқарушысының бұйрығына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 315 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 14 тамызында № 3343 тіркелген, 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 99 "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулының 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;";
аталған қаулының қоса берілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің бүкіл мәтіні бойынша "Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" сөздері "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" сөздеріне ауыстырылысын.
2. "Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарда, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Тұрдалиев Серік Мелісұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов

О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 315 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Алматинской области от 31 декабря 2015 года № 585. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 февраля 2016 года № 3694. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 14 февраля 2020 года № 57
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 14.02.2020 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и приказом исполняющего обязанности Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 363 "О внесении изменений в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 15 июля 2015 года № 315 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 августа 2015 года № 3343, опубликованного в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау" от 3 сентября 2015 года № 99) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 постановления изложить в новой редакции:
"1) регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций";";
по всему тексту прилагаемого регламента государственной услуги к указанному постановлению слова "Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям" заменить на слова "Аккредитация местных спортивных федераций".
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет–ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет–ресурсе акимата области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Турдалиева Серика Мелисовича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов