Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 01 қазандағы № 27-990 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 11 қарашада № 3540 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 39 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 01 октября 2015 года № 27-990. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 ноября 2015 года № 3540. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 14 февраля 2017 года № 39

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 14.02.2017 № 39 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкрган Алматинской области от 14.02.2017 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по городу Талдыкорган.

2. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 наурыздағы "Талдықорған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 7-265 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 18 сәуірде № 2677 тіркелген және 2014 жылғы 25 сәуірде "Талдықорған" газетінің № 17 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Талдыкорган от 17 марта 2014 года № 7-265 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Талдыкорган" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 апреля 2014 года № 2677 и опубликованного в газете "Талдыкорган" от 25 апреля 2014 года № 17).

3. "Талдықорған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (Б. Тұрұсбеков) осы қаулының ресми жариялануын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста және қала әкімдігінің интерент-ресурсында, сондай-ақ, қала әкімдігінің нормативтік құқықтық қаулыларын және қала әкімінің нормативтік құқықтық шешімдерін ресми жариялау құқығын алған мерзімді баспа басылымы "Талдықорған" газетінде жүзеге асырсын.

3. Руководителю государственного учреждения "Отдел образования города Талдыкорган" (Б.Турусбеков) осуществить официальное опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции на интернет-ресурсе акимата города, а также в газете "Талдыкорган", периодическом печатном издании, получившим право официального опубликования нормативных правовых постановлений акимата города и нормативных правовых решений акима города.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Көлбаев Марлен Қапашұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Алпысов
Талдықорған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 27-990 қаулысына қосымша
Талдықорған қаласында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (тенге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (тенге)
1
"Талдықорған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 құрама үлгідегі ясли- бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кольбаева Марлена Капашевича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Алпысов
Приложение к постановлению акимата города Талдыкорган от 1 октября 2015 года за № 27-990
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в городе Талдыкорган
№ п/п
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад № 2 комбинированного типа" государственного учреждения "Отдел образования города Талдыкорган"