Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы № 55-226 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 қарашада № 3566 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 4-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.05.2016 № 4-23 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 2979 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 03 қаңтардағы № 01-02 (306-307) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-191 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 3058 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 09 (314), 03 наурыздағы № 10-11 (315-316), 21 наурыздағы № 12-13 (317-318) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 49-202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 10 маусымда № 3216 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 20 маусымдағы № 25 (330), 27 маусымдағы № 26 (331) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-216 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 15 қыркүйекте № 3416 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 39 (344), 2 қазандағы № 40 (345) жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 06 ноября 2015 года № 55-226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 ноября 2015 года № 3566. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 мая 2016 года № 4-23
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.05.2016 № 4-23.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2979, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 03 января 2015 года № 01-02 (306-307), в решение Капшагайского городского маслихата от 06 февраля 2015 года № 45-191 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3058, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 26 февраля № 09 (314), от 03 марта № 10-11 (315-316), от 21 марта 2015 года № 12-13 (317-318), в решение Капшагайского городского маслихата от 27 мая 2015 года № 49-202 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2015 года № 3216, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 20 июня № 25 (330), от 27 июня № 26 (331) 2015 года), в решение Капшагайского городского маслихата от 4 сентября 2015 года № 52-216 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 сентября 2015 года № 3416, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 23 сентября № 39 (344), от 2 октября 2015 года № 40 (345)), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5722883 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1109746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 50000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 47000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4516137 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2336261 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 889130 мың теңге;
субвенциялар 1290746 мың теңге;
2) шығындар 5696608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1312954 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1315963 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 42200 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1328879 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1328879 мың теңге".
3-1. тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 426 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешім 5-қосымшасымен осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес толықтырылсын.

"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы, согласно приложениям
1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5722883 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1109746 тысяч тенге;
неналоговые поступления 50000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 47000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4516137 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2336261 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 889130 тысяч тенге;
субвенции 1290746 тысяч тенге;
2) затраты 5696608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1312954 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1315963 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 42200 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1328879 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1328879 тысяч тенге".
дополнить пунктом 3-1:
"3-1. Учесть, что в бюджете города на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 426 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. "Қапшағай қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Сатыбалдиева А.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Капшагай" (по согласованию Сатыбалдиева А.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе городского маслихата.

6. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Нұржанов
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 55-226 шешіміне 1-қосымша

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата С. Нуржанов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 6 ноября 2015 года № 55-226 "О внесении изменений и дополнений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"