Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 11-21 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 24 желтоқсанда 2015 жылы № 3636 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 12-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 10.12.2018 № 12-15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Қапшағай қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Қала әкімі аппаратының басшысы Ғалымжан Әбдішүкірұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Ғ. Әбдішүкірұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Кикимов
"Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Қапшағай қаласы әкімінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 11-21 шешіміне қосымша
Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 824 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан, № 44, Шоқан Уәлиханов атындағы № 2 гимназия.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан: № 1, № 2, № 4, № 5, № 6, № 20, № 27-ден 32-ге дейін, № 37-ден 38в-ға дейін; 2-шағын аудан: № 7, № 8.
2. № 825 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан, "Гүлдер" балабақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан: № 7, № 8, № 10-нан 18-ге дейін, № 21-ден 25-ке дейін.
3. № 826 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан, № 26, № 3 орта мектеп мектепке дейін шағын орталығымен.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан: № 15, № 20-дан 25-ке дейін, № 29-дан 31а-ға дейін, № 32-ден 36-ға дейін.

Об образавании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай
Решение акима города Капшагай Алматинской области от 19 декабря 2015 года № 11-21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 декабря 2015 года № 3636. Утратило силу решением акима города Капшагай Алматинской области от 10 декабря 2018 года № 12-15
Сноска. Утратило силу решением акима города Капшагай Алматинской области от 10.12.2018 № 12-15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Капшагай РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в городе Капшагай избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Возложить на руководителя аппарата акима города Әбдішүкірұлы Ғалымжану опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского акимата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Әбдішүкірұлы Ғ.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Кикимов
Приложение к решению акима города от "19" ноября 2015 года № 11-21 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай
1. Избирательный участок № 824.
Центр: город Капшагай, 1-микрорайон, №44, гимназия №2 имени Шокана Уалиханова.
В границах: городКапшагай, 1-микрорайон:№1, №2, №4, №5, №6, №20,с №27 по 32,с №37 по 38в;2-микрорайон:№7, №8.
2. Избирательный участок№825.
Центр: город Капшагай, 1-микрорайон,детский сад "Гулдер".
В границах:город Капшагай,1-микрорайон: № 7, № 8, с № 10 по 18, с № 21 по 25.
3. Избирательный участок № 826.
Центр: город Капшагай, 2-микрорайон, № 26, средняя школа №3с дошкольным мини-центром.
В границах: город Капшагай,2-микрорайон:№ 15, с № 20 по 25, с № 29 по 31а, с № 32 по 36.

4. № 827 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан, № 9, "Малыш" балабақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан: № 19, № 26, № 33, 3-шағын аудан: № 1-ден 3-ке дейін, № 10а, № 10б, № 10в, №11, № 12, № 14, № 15.
5. № 828 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан, "Искорка" балабақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан: № 1, № 2, № 3, № 3а, № 4, № 5, № 6а, № 6б, № 37, № 38; Қойшыманов көшесі № 1-ден 37-ге дейін, Энергетическая көшесі № 1, № 2, № 3, № 5, Наурыз көшесі № 1-ден 7-ге дейін, № 9, № 13, № 14, № 15, № 18, Хмельницкий көшесі № 1-ден 19-ға дейін, Степная көшесі № 1-ден 10-ға дейін; тас өңдеу зауытының жатақханасы.
6. № 829 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, "Ивушка" шағын ауданы, № 5/1, "Бәйтерек" Қапшағай колледжі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, "Ивушка" шағын ауданы: № 1, № 1а, № 1б, № 2, № 4а, № 4б, № 9; Қонаев көшесі № 1-ден 12-ге дейін, № 29, № 31а; 1-шағын аудан: № 3, № 9.
7. № 830 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, "Ивушка" шағын ауданы, "Балауса" балабақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 18-шағын аудан: № 1-ден 65-ке дейін, Құрылысшы көшесі № 2, № 4, № 13, № 14, № 17, № 23, № 25, № 26, № 30, № 32, № 41а, Сәтпаев көшесі № 1, № 3, № 4, № 6, № 7, № 10, № 12, Мұқанов көшесі № 3, № 5, № 7, № 9, № 19, № 21, № 23, № 27, № 29, № 35, № 37, № 41, № 61, Архарлы көшесі № 1, № 4, № 5а, № 8/2, Жастар көшесі № 3, № 16, № 17, № 18, № 19, Уәлиханов көшесі №10, Сережкин қиылысы № 1, Құрманғазы көшесі № 19, № 25, № 33, № 41, № 41б, Амангелді көшесі № 6, № 13, № 21, № 27, Весенняя көшесі № 5, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, Жетісу көшесі № 3, № 4, № 6, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 16, № 19, № 20, № 22, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, Ақ дала көшесі № 1, № 2, № 4, № 8а, Ахметов көшесі № 11, Әуезов көшесі № 6, Веселая көшесі № 10, Садовая көшесі № 2-ден 16-ға дейін, Гайдар көшесі № 14-тен 16-ға дейін, № 20, № 22, № 22/2, Соболев көшесі № 1-ден 7-ге дейін, Графтио көшесі № 1-ден 4-ке дейін, Октябрьская көшесі № 1, № 30б, № 31а, № 35б, № 36б, Серебрянская көшесі № 9б, № 10б, № 11, № 11б, № 12б, Инвентарная көшесі № 1-ден 10-ға дейін, Фрунзе көшесі № 1-ден 37-ге дейін, № 48; "Ивушка" шағын ауданы: № 5б, Ахмешев көшесі № 10, № 10/1, №12, Когедай көшесі № 14.
8. № 831 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Октябрьская көшесі, № 24, Ы. Алтынсарин атындағы № 1 орта мектеп, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Комсомольская көшесі № 4, № 4а, № 7а, № 7б, № 7в, № 7г, № 9, Графтио көшесі № 5-тен 49-ға дейін, Октябрьская көшесі № 1-ден 23-ке дейін, 25/2, Набережная көшесі № 1-ден 14в-ға дейін, Центральный көшесі № 1-ден 14-ке дейін, № 19, № 19б, № 20, Мира көшесі № 1-ден 15-ке дейін, Іле көшесі № 1-ден 47-ге дейін, Советская көшесі № 1-ден 44-ке дейін, № 46, Космонавтов көшесі № 1-ден 116-ға дейін; 19-шағын аудан: 1г, Вивальди көшесі № 4, № 5, № 8, № 10, № 14, № 17, Алмагүл көшесі № 10, № 16, № 19, № 21, № 25, Веселая көшесі № 4, № 13, № 14, № 15, № 16, № 20, № 22, № 24, № 26, № 38, Строительная көшесі № 1-ден 6-ға дейін, Ботагөз көшесі № 10а.

4. Избирательный участок № 827.
Центр: город Капшагай, 3-микрорайон, № 9, детский сад "Малыш".
В границах: город Капшагай,1-микрорайон: № 19, № 26, № 33; 3-микрорайон: с № 1 по 3, № 10а, № 10б, № 10в, № 11, № 12, № 14, № 15.
5. Избирательный участок № 828.
Центр: город Капшагай, 2-микрорайон, детский сад "Искорка".
В границах: город Капшагай,2-микрорайон:№ 1, № 2, № 3, № 3а, № 4, № 5, № 6а, № 6б, № 37, № 38; улица Койчумановас № 1 по 37, улица Энергетическая № 1, № 2, № 3, № 5, улица Наурызс № 1 по 7, № 9, № 13, № 14, № 15, № 18, улица Хмельницкогос № 1 по 19, улица Степнаяс № 1 по 10, общежитие камнеобрабатывающего завода.
6. Избирательный участок № 829.
Центр: город Капшагай,микрорайон "Ивушка", №5/1,Капшагайскийколледж "Байтерек".
В границах: город Капшагай,микрорайон "Ивушка":№ 1, № 1 а, № 1б, № 2, № 4 а, № 4 б, № 9; улица Конаевас №1 по 12, № 29, № 31а, 1-микрорайон: № 3, № 9.
7. Избирательный участок №830.
Центр: город Капшагай, микрорайон "Ивушка", детский сад "Балауса".
В границах: город Капшагай, 18-микрорайон: с № 1 по 65; улица Курылысшы № 2, № 4, № 13, № 14,№ 17, № 23, № 25, № 26, № 30, № 32, № 41 а, улица Сатпаева № 1, № 3, № 4, № 6, № 7, № 10, № 12, улица Муканова № 3, № 5, № 7, № 9, № 19, № 21, № 23, № 27, № 29, № 35, № 37, № 41, № 61, улица Архарлы № 1, № 4, № 5 а, № 8/2, улица Жастар № 3, № 16, № 17, № 18, № 19, улица Уалиханова № 10, улица Сережкин переулок № 1, улица Курмангазы № 19, №25, № 33, № 41, № 41б, улица Амангельды № 6, № 13, № 21, № 27, улица Весенняя № 5, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, улица Жетысу № 3, № 4, № 6, № 9, № 10,№ 11, № 13, № 15, № 16, № 19, № 20, № 22, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, улица Ак дала №1, № 2, № 4, № 8а, улица Ахметова № 11, улица Ауезова № 6, улица Веселая №10, улица Садоваяс №2 по 16, улица Гайдарас № 14 по 16, № 20, № 22, № 22/2, улица Соболевас № 1 по 7, улица Графтиос № 1 по 4, улица Октябрьская № 1, № 30б, № 31а, № 35б, № 36б, улица Серебрянская № 9б, № 10б, № 11, № 11б, № 12б, улица Инвентарнаяс №1 по 10, улица Фрунзес № 1 по 37, № 48; микрорайон "Ивушка": № 5б, улица Ахмешева № 10, № 10/1, № 12,улица Когедай № 14.
8. Избирательный участок № 831.
Центр: город Капшагай, улица Октябрьская, № 24, средняя школа № 1 имениЫ.Алтынсарина с дошкольным мини-центром.
В границах: город Капшагай, улица Комсомольская №4, №4а, №7а, №7б,№ 7в, №7г, № 9, улица Графтиос № 5 по 49, улица Октябрьскаяс № 1 по 23, № 25/2,улица Набережнаяс № 1 по 14в, улица Центральнаяс № 1 по 14, № 19, № 19б, № 20, улица Мирас № 1 по 15, улица Илийскаяс № 1 по 47, улица Советскаяс № 1 по 44, № 46, улица Космонавтовс № 1 по 116;19-микрорайон: № 1г, улица Вивальди № 4, № 5, № 8, № 10, № 14, № 17, улица Алмагуль № 10, №16, № 19, № 21, № 25, улица Веселая № 4, № 13, № 14, № 15, № 16, № 20, № 22, № 24, № 26, № 38, улица Строительнаяс № 1 по 6, улица Ботагоз № 10а.

Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 02.02.2016 № 02-02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. № 832 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, № 1, "Қапшағай көпсалалы колледжі"
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі № 1, № 3-тен 14-ке дейін; "Әсем-Тас" шағын ауданы; "Жұлдыз" шағын ауданы.
10. № 833 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, № 32, "Қазақ автодор" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Алматы облыстық филиалының № 15 жол пайдалану учаскесінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, байланыс торабы желісінің үйі, Инюшин көшесі № 1-ден 15-ке дейін, № 19/1, № 21/1, Соболев көшесі № 8-ден 38-ге дейін, "Мостовик-25" шағын ауданы, № 1-ден 47-ге дейін, Балқаш көшесі № 3, № 6, № 7, № 8; 20-шағын аудан: Сейфуллин көшесі № 1, № 2, № 2а, № 2б, № 2д, № 9/1, 19-шағын аудан: № 1, Серебрянская көшесі № 1-ден 44-ке дейін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 02.02.2016 № 02-02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. № 834 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, № 46/2, "Или-Строй" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, "Энергетик-1", "Заря", "Заря Капшагая", "Қапшағай Алтын-Алма", "Связист-1", "Строитель" бағбандық серіктестіктері, "Спутник" шағын ауданы, Лесозавод көшесі № 1-ден 40-қа дейін, Железнодорожная көшесі № 1-ден 14-ке дейін, №3а, №3б, мұнай базасы № 1, № 2, әскерилендірілген күзет № 1-ден 8-ге дейін; "Рауан" шағын ауданы.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 02.02.2016 № 02-02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. № 835 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан, № 4 орта мектеп, мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан: № 4-тен 8-ге дейін, № 16, № 20, № 28д, № 34, № 36-дан 43-ке дейін.
13. № 836 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, № 5а, қалалық балалар емханасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан: № 2а, № 2б, № 2в, № 3, № 4, № 6, № 9, № 10-нан 13а-ға дейін.
14. № 837 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан, № 25, балалар шығармашылық орталығы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан: № 18, № 19, № 21-ден 23-ке дейін, № 24а, № 24б, № 24г, № 26, № 27, № 28а, № 28б, № 28в, № 28г, №28д.

Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай Алматинской области от 02.02.2016 № 02-02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Избирательный участок №832.
Центр: город Капшагай, улица Сейфуллина, № 1, государственное коммунальное предприятие "Капшагайский многопрофильный колледж".
В границах: город Капшагай, улица Сейфуллина № 1, с № 3 по 14;микрорайон "Асем-Тас",микрорайон "Жулдыз".
10. Избирательный участок № 833.
Центр: городКапшагай, улицаСейфуллина, № 32, административное здание дорожно-эксплуатационного участка № 15 Алматинского областного филиала республиканского государственного предприятия "Казахавтодор".
В границах: город Капшагай, дом сетевого узла связи; улица Инюшинас №1 по 15, № 19/1, №21/1, улица Соболевас №8 по 38, микрорайон "Мостовик-25"с №1 по 47, улица Балхашская № 3, № 6, № 7, № 8;20-микрорайон, улица Сейфуллина № 1, № 2, № 2д, № 2а, № 2б, № 2д, № 9/1,19-микрорайон: № 1, улица Серебрянская с № 1 по 44
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай Алматинской области от 02.02.2016 № 02-02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Избирательный участок №834.
Центр: город Капшагай, улица Сейфуллина, №46/2,административное здание товариществас ограниченной ответственностью"Или-Строй".
В границах: город Капшагай, садоводческие товарищества: "Энергетик-1","Заря", "Заря Капшагая","Капшагай Алтын Алма", "Связист-1", "Строитель", микрорайон "Спутник", улица Лесозавод с № 1 по 40, улица Железнодорожная с № 1 по 14, № 3а, № 3б, нефтебаза № 1, № 2; военизированная охрана с № 1 по 8; микрорайон "Рауан".
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай Алматинской области от 02.02.2016 № 02-02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Избирательный участок №835.
Центр: город Капшагай, 3-микрорайон, средняя школа №4 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Капшагай, 3-микрорайон: с №4 по 8, №16, № 20, № 28д,№ 34,с №36 по 43.
13. Избирательный участок № 836.
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, №5а, городская детская поликлиника.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон:№2а, № 2б, № 2в, №3, №4, №6, №9, с №10 по 13а.
14. Избирательный участок №837.
Центр: город Капшагай, 3-микрорайон, № 25, центр детского творчества.
В границах: город Капшагай, 3-микрорайон:№ 18, № 19, с №2 1 по 23, № 24а, № 24б, № 24г, № 26, № 27, № 28а, № 28б, № 28в, № 28г, № 28д.

15. № 838 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Жамбыл көшесі, № 13/1, Қапшағай қаласы әкімінің қалалық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан: № 1-ден 4-ке дейін, № 18, № 19, № 26; 2-шағын аудан № 9-дан 14-ке дейін, № 16, № 18.
16. № 839 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан, Д. А. Қонаев атындағы № 1 қазақ орта мектеп.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан: № 10, № 12, № 16, № 20, № 21, № 23-тен 25-ке дейін, № 27а, № 27б, № 28-ден 30-ға дейін, № 36, № 37, № 38а, № 38б, № 39, № 46, № 48, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 64, № 66.
17. № 840 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, Мостостроителей көшесі, № 1, Қапшағай қаласы бойынша мемлекеттік кіріс басқармасы
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан: № 41-ден 43-ке дейін, 5-шағын аудан: № 17, № 17б, № 18-ден 22-ге дейін; метеостанция үйі № 18; 8-шағын аудан, 10-шағын аудан, 12 шағын аудан, 12а ықшам аудан, 12б ықшам аудан, Восточный ықшам ауданы, "Гүлдер" ықшам ауданы: "Арна" ықшам ауданы, Арна ықшам ауданы-2 кезек.
18. № 841 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, № 5 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан: № 15, № 23, № 25, № 27-ден 31-ге дейін, № 33-тен 38-ге дейін, № 40, № 42, № 44, №48а, № 53, № 55-тен 57-ге дейін; "Қарлығаш" шағын ауданы.
19. № 842 сайлау учаскесі
Орталығы: Заречное ауылы, Центральная көшесі, №22, дәрігерлік амбулатория.
Шекарасы: Заречное ауылы, Дзержинский көшесі № 1-ден 35-ке дейін, № 19а, № 21/3, № 26/1, № 40, № 70, № 152, № 154, № 156, № 164, № 166, Советская көшесі № 1-ден 7-ге дейін, № 9-дан 20-ға дейін, Садовая көшесі № 1-ден 5-ке дейін, Мира көшесі № 1-ден 19-ға дейін, Набережная көшесі № 1, № 3, № 5, № 6, № 7, № 30, № 38, № 40, № 60, № 147, Абай көшесі № 1-ден 9-ға дейін, Маметова көшесі № 5, Рысқұлов көшесі № 14, Тәуелсіздік көшесі № 15, № 18, № 28; Іле станциясы; шағын аудан: № 20, Момышұлы көшесі № 11, Наурызбай батыр көшесі № 5, Центральная көшесі № 11, Абай көшесі № 3г, № 5б, № 6а, № 16б, № 37, № 41, № 46, № 48, № 50, № 53.
20. № 843 сайлау учаскесі
Орталығы: Заречное ауылы, Дзержинский көшесі, № 3а, Заречный ауылындағы № 12 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Заречное ауылы, № 1, № 2 жаңа подстанциялары; № 536 жол пайдалану учаскесіндегі № 1-ден 3-ке дейін; Весенняя көшесі № 1-ден 6-ға дейін, Школьная көшесі № 1-ден 16-ға дейін, Төле би көшесі № 1, № 3, Құрманғазы көшесі № 1, Рахымжанов көшесі № 5; шағын аудан: № 1-ден 19-ға дейін, № 21; офицерлік құрам үйі № 1; өрт бөлімі № 1; жол бөліп тұратын пункт № 2, № 3.

15. Избирательный участок №838.
Центр: город Капшагай, улица Жамбыла, № 13/1, Дом культуры акима города Капшагай.
В границах: город Капшагай, 4-микрорайон: с №1 по 4, № 18, № 19, № 26, 2-микрорайон: с № 9 по 14, № 16, № 18.
16. Избирательный участок №839.
Центр: город Капшагай, 4-микрорайон, Казахская средняя школа №1 имениД.А.Конаева.
В границах: город Капшагай, 4-микрорайон:№ 10, № 12, № 16, № 20, № 21, с № 23 по 25, № 27а, № 27б, с № 28 по 30, № 36, № 37, № 38 а, № 38б, № 39, № 46, № 48, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 64, № 66.
17. Избирательный участок №840.
Центр: город Капшагай,5-микрорайон,улица Мостостроителей, №1, управление государственных доходов по городу Капшагай.
В границах:город Капшагай, 4-микрорайон: с № 41по 43; 5-микрорайон: № 17, № 17б, с № 18 по 22, домметеостанции № 18; 8-микрорайон, 10-микрорайон, 12-микрорайон, 12а-микрорайон, 12б-микрорайон, микрорайон "Восточный", микрорайон "Гулдер", микрорайон "Арна", микрорайон Арна - 2 очередь.
18. Избирательный участок № 841.
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон,средняя школа №5 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон:№ 15, № 23, № 25, с № 27 по 31, с № 33 по 38, № 40, № 42, №4 4, № 48А, № 53, с № 55 по 57; микрорайон "Карлыгаш".
19. Избирательный участок №842.
Центр: село Заречное, улица Центральная, № 22, врачебная амбулатория.
Вграницах: село Заречное, улица Дзержинскогос № 1 по 35, № 19а, № 21/3, № 26/1, №40, № 70, № 152, № 154, № 156, № 164, № 166, улицаСоветскаяс № 1 по 7, с № 9 по 20, улица Садоваяс №1 по 5, улица Мирас №1 по 19, улица Набережная №1, № 3, № 5, № 6, № 7, №30, № 38, № 40, № 60, № 147, улица Абаяс №1 по 9, улица Маметова №5, улица Рыскулова № 14, Тауелсиздик № 15, № 18, № 28; станция Илийская; микрорайон: №20, улица Момышулы № 11, улица Наурызбай батыр № 5, улица Центральная № 11, улица Абая № 3г, № 5б, № 6а, № 16б, №3 7, № 41, № 46, № 48, №50, №53.
20. Избирательный участок №843.
Центр: село Заречное, улица Дзержинского, № 3а,средняя школа № 12с дошкольным мини-центром села Заречное.
В границах: село Заречное, новые подстанции №1,№2;Дорожно-эксплуатационный участок № 536: с № 1 по 3; улица Весенняяс № 1 по 6, улица Школьнаяс № 1 по 16, улица Толе би № 1, № 3, улица Курмангазы №1, улица Рахимжанова №5; микрорайон: с № 1 по 19, № 21; дом офицерского состава № 1; пожарная часть № 1, дорожно-распределительный пункт № 2, № 3.

21. № 844 сайлау учаскесі
Орталығы: Арна ауылы, Арна ауылындағы № 11 орта мектеп.
Шекарасы: Арна ауылы.
22. № 845 сайлау учаскесі
Орталығы: Шеңгелді ауылы, Бақтыбай ақын көшесі, Шеңгелді ауылының Мәдениет үйі.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Казахстанская көшесі № 1-ден 37-ге дейін, Қожахан баба көшесі № 1-ден 33-ге дейін, Қабан-Қаблис көшесі № 1-ден 57/2-ге дейін, № 16/2, Момышұлы көшесі № 1-ден 22-ге дейін, Сейфуллин көшесі № 1-ден 37-ге дейін, Айымбетов көшесі № 1-ден 38-ге дейін, № 41, № 42, № 44/2, Жамбыл көшесі № 1-ден 53-ке дейін, Қадырғали Жалайыр көшесі № 1-ден 13-ке дейін, Сәтпаев көшесі № 1-ден 34-ке дейін, Өтеген Батыр көшесі № 1-ден 16-ға дейін, Мақатаев көшесі № 1-ден 7-ге дейін, Бражников көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, Малайсары көшесі № 1-ден 10-ға дейін, Бокин кошесі № 1-ден 12-ге дейін, Ехнич көшесі № 1-ден 29-ға дейін, Бақтыбай ақын көшесі № 1-ден 10-ға дейін, Балпық би көшесі № 1-ден 40-қа дейін; Бейбітшілік көшесі № 7, № 9, № 14, Уәлиханов көшесі № 11, Қабан-Қаблис көшесі 16/2, Тәуелсіздік көшесі № 13, Шолақ ауылы.
23. № 846 сайлау учаскесі
Орталығы: Шеңгелді ауылы, Мақатаев көшесі, № 10, Қадырғали Жалайыр атындағы № 6 орта мектеп.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Московская көшесі № 1, Комсомольская көшесі № 1-ден 6-ға дейін, Райымбек көшесі № 1-ден № 61-ге дейін, Ескелді би көшесі № 1-ден № 55-ке дейін, Уәлиханов көшесі № 1-ден № 7-ге дейін, "Қайнар" ықшам ауданы № 14, Жиенқұлов көшесі.
24. № 847 сайлау учаскесі
Орталығы: Кербұлақ ауылы, Кербұлақ ауылындағы № 7 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен, Ақөзек ауылындағы № 10 бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Кербұлақ ауылы.
25. № 848 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, Жалайыр көшесі, № 1, Сарыбұлақ ауылындағы № 8 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
26. № 849 сайлау учаскесі
Орталығы: Қосқұдық станциясы, Қосқұдық ауылындағы № 9 орта мектеп.
Шекарасы: Қосқұдық станциясы, Тасқұм, Құлантөбе, Бөктер разъездері.
27. № 850 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақөзек ауылы, "Племзавод Алматы" ауылшаруашылығы өндірістік кооперативінің № 5 бригадасының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Ақөзек ауылы.
28. № 851 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, № 5а, Қапшағай қалалық ауруханасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, № 5а.
29. № 852 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, № 10, Қапшағай қалалық қарттар мен мүгедектер үйі-интернаты.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, № 10.
30. № 853 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, № 14, Қапшағай қалалық ішкі істер бөлімі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, № 14.

21. Избирательный участок № 844.
Центр: село Арна, средняя школа № 11 села Арна.
В границах: селоАрна.
22. Избирательный участок № 845.
Центр: село Шенгельды, улица Бахтыбай акына, Дом культуры села Шенгельды.
В границах: село Шенгельды, улица Казахстанскаяс № 1 по 37, улица Кожахан бабас №1 по 33, улица Кабан-Каблиса с № 1 по57/2, №16/2, улица Момышулыс №1 по 22, улица Сейфуллинас № 1 по 37, улица Айымбетовас № 1 по 38, № 41, № 42, № 44/2, улица Жамбылас №1 по 53, улицаКадыргали Жалайырас № 1 по 13, улицаСатпаевас №1 по 34,улицаОтеген батыра с № 1 по 16, улицаМакатаевас № 1 по 7, улица Бражникова № 1, № 3, № 5, № 7, улица Малайсарыс № 1 по 10, улица Бокинас № 1 по 12, улица Ехнича с № 1 по 29, улица Бахтыбай акынас № 1 по 10, улица Балпык бис № 1 по 40;ул. Бейбитшилик № 7, № 9, № 14,улица Уалиханова № 11, улица Кабан-Каблиса№16/2, улица Тауелсиздик № 13, село Шолак.
23. Избирательный участок №846.
Центр: селоШенгельды, улица Макатаева, № 10, средняя школа № 6 имени КадыргалиЖалайыра.
Вграницах: село Шенгельды, улица Московская № 1, улица Комсомольскаяс № 1 по 6, улица Райымбека с № 1 по 61, улица Ескелды би с №1 по 55, улица Валиханова с № 1 по 7, микрорайон "Кайнар" № 14, улица Жиенкулова.
24. Избирательный участок № 847.
Центр:село Кербулак, средняя школа № 7 с дошкольным мини-центром села Кербулак с начальной школой № 10 села Акозек.
В границах: селоКербулак.
25. Избирательный участок № 848.
Центр: село Сарыбулак, улица Жалайыр, № 1, средняя школа № 8с дошкольным мини-центром села Сарыбулак.
В границах: село Сарыбулак.
26. Избирательный участок № 849.
Центр: станция Коскудык, средняя школа № 9 села Коскудык.
В границах: станцияКоскудык, разъезды: Таскум, Кулантобе, Боктер.
27. Избирательный участок№ 850.
Центр: село Акозек, административное здание бригады №5 сельскохозяйственного производственного кооператива "Племзавод Алматы".
В границах: селоАкозек.
28. Избирательный участок № 851.
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон,№ 5а, Капшагайская городская больница.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон № 5а.
29. Избирательныйучасток № 852.
Центр: городКапшагай, улица Конаева, № 10,Капшагайский Дом-интернат для престарелых и инвалидов.
В границах: город Капшагай, улица Конаева № 10.
30. Избирательный участок № 853.
Центр: город Капшагай, улица Конаева, № 14, Капшагайский городской отдел внутренних дел.
В границах: город Капшагай, улица Конаева № 14.

31. № 854 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, "Жұлдыз" шағын ауданы, № 32363 әскери бөлімшесі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, № 32363 әскери бөлімшесі.
32. № 855 сайлау учаскесі
Орталығы: Заречное ауылы, № 7552 әскери бөлімшесі.
Шекарасы: Заречное ауылы, № 7552 әскери бөлімшесі.

31. Избирательный участок № 854.
Центр: город Капшагай, микрорайон "Жулдыз", войсковая часть № 32363.
В границах: город Капшагай, войсковая часть № 32363.
32. Избирательный участок№ 855.
Центр: село Заречное, войсковая часть № 7552.
В границах: село Заречное, войсковая часть № 7552.